IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 9th December 2014, 12:49
Ulti Ulti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 2
По подразбиране Скуирт и нещо да попитам за него

Здравейте!
Нова ми е регистрацията и е основно защото имам един въпрос, който искам да науча нещо по него.
Извинявам се ако е имало някога такава тема
Извинявам се и ако някой реши че пускам цяла тема само заради моето запитване.
Напротив ще е интересно всеки да каже, какво смята и какво прави по темата за скуирта.
Ето ми го и въпроса.
С жена ми до сега...е до сега до сега, до преди няколко дни, никога не сме стигали и не сме търсили този момент от секса, тъй като първо аз никога не съм вярвал, че може да се постигне този ефект с нея, тъй като всички сме чели за ограничения процент жени, които го умеят.
Второ, аз самия до сега не съм попадал изобщо през живота ми в такава ситуация на женска еякулация и тн.
Та от няколко дни, вече 2-3 пъти поред се постарахме и успяхме. Реално доста приятно се иненадах, че тя го може, защото всичко това много много ми харесва, но проблема е че всеки път след като изстреля течността, после 2О минути се превива от болки в кръста предимно и изобщо не може да продължим с 2ро и 3то изпразване, както знаем, че е възможно. Нито секс след това и е възможно, абе нищо.
На какво може да се дължи това.??
Чувал съм какви ли не перфектни усещания в моментите на пръскането, но при нея на първо място е болките в кръста след това, иначе и е много хубаво докато стимулирам Г точката и изобщо до момента в който се започва самия ефект, но след това......
Дайте мнение, ако може.

Последно редактирано от Ulti : 9th December 2014 на 15:21
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скуиртнещодапопитамзанего
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:03.