IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 3rd July 2010, 22:54
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Момичета,а каква е разликата между Juvederm 3 i Juvederm 4??? Аз мисля да отида тези дни...
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 4th July 2010, 06:29
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Разликата е в плътността, съответно и в трайността на резултата. Използват се различни видове за различните места, това вече не знам от какво се определя. Знам,че някои са подходящи за скули, други за устни. Мисля, че по-плътния гел е по-траен, но пък не може да се слага навсякъде.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 4th July 2010, 21:26
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Мерси patrisha ) Аз мисля първо да пробвам с Juvederm 3...
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 5th July 2010, 14:02
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Juvederm Ultra 3- Ампула 0.55 ml, инжектиране в средна до дълбока дерма, за попълване на средни и/ или дълбоки бръчки, контуриране и увеличаване на устни
Juvederm Ultra 4- Ампула 0.8ml, инжектиране в дълбока дерма, попълване на дълбоки бръчки, увеличаване на устни, увеличаване на скули.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 5th July 2010, 18:36
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз си сложих Juvederm 4 0.8 ml в началото на април и не е помръднало и грам, устните ми са все така сочни
Отговори с цитат
  #86  
Стар 25th July 2010, 14:54
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Дерматоложката ме насочи към Juvederm 4 0.8 ml, тъй като искам естествено изглеждащи устни без фрапираща промяна. Чудя се обаче дали тези милилитри ще са ми достатъчни. Chaoslady при теб промяната чувствителна ли е? Отоците след колко дена спаднаха? Възможно ли е да видя твои снимки преди и след?
А, и колко ти струваше?
Отговори с цитат
  #87  
Стар 3rd August 2010, 12:37
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Извинявам се за късния отговор, но бях на почивка и изобщо забравих за форумите Още не са помръднали, мисля че няма да ми се наложи скоро да си слагам отново. Искам да споделя, че разликата не е драстична, но в момента просто са по-плътни, а и аз не съм слагала олеми количества. Струваше ми 500 лв в Медика-Естетика и дерматоложката работеше много внимателно, не усетих болка. Отоците ми спаднаха за ден само, а даже вечерта на същия ден когато си поставях, бях на парти и с червило и никoй не забеляза че имам оток Успех, пиши после Ако искаш дай си меила на лични, да ти пратя снимки.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 6th August 2010, 13:04
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
....инжектиране в дълбока дерма.
Здравей Мена,искам да те питам филърите,които се поставят в дълбоката дерма,по-бавна резорбция ли имат,както и гъстотата на филъра (плътността му) има ли общо с бързината на резорбцията му от организма?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #89  
Стар 31st August 2010, 15:02
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Категорично - ДА! Аз съм с друг филър, но мисля,че с всички е така.По-гъстия филър се резорбира по-бавно, даже в пъти по-бавно.Аз спортувам активно, с бърз метаболизъм съм и втория филър,който си сложих и беше по-плътен от първия(който ми изчезна сравнително бързо), все още ми седи и устните ми все още нямат нужда от допълване.А мина почти година Даже май чак началото на др ще сложа пак, та ще чукнат някъде година точно.Дори и тогава няма да искам цяла ампула, а половина,защото си имам още..
Отговори с цитат
  #90  
Стар 3rd September 2010, 20:23
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от Mena
....инжектиране в дълбока дерма.
Здравей Мена,искам да те питам филърите,които се поставят в дълбоката дерма,по-бавна резорбция ли имат,както и гъстотата на филъра (плътността му) има ли общо с бързината на резорбцията му от организма?
Джангълче, извинявай, че толкова късно ти отговарям!
Съжалявам, че не мога да ти дам еднозначен отговор. По-принцип по-плътните филъри инжектирани в дълбока дерма се абсорбират по-бавно, но това не е винаги така. В една динамична бръчка, например, абсорбцията е по-бърза отколкото в една статична бръчка. Виждала съм и по-малко плътен гел, инжектиран в средна дерма (устни) да издържа също толкова дълго.
Бързината на резорбция зависи от множество фактори, дълбочината на инжектиране и плътността на гела са само част от тях. По принцип в по-дълбока дерма се инжектират по-плътни гелове, защото по-малко плътните гелове не са ефективни за структурата на кожата в тази дълбочина.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойползваллиJuvederm
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:45.