IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd April 2016, 01:14
emiliq_ivanova94 emiliq_ivanova94 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 2
Exclamation Съвет

Здравейте на всички !
Пиша ви във връзка с един мой отдавнашен проблем...
Аз съм на 22 г. и преди 1 година започнах един много странен хранителен режим с цел бързо отслабване,а именно да ям всичко - но само до обяд (11:00 - 12:00).Успях да сваля излишните килограми и в момента съм доста добре,но вече незнам как да започна да се храня нормално,тъй като,ако променя режимът си рязко (а именно да започна да се храня до 18:00 ч.) отново ще възвърна килограмите си и ще се появи йо-йо ефектът...
Кажете ми моля ви,какво да направя ? И какви са начините,да се отърва от тази глупост,в която се въвлякох самичка... Благодаря ви много !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th April 2016, 12:18
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Раздели си храненето на 5 пъти дневно, но в малки количества и без бързи въглехидрати. Ще качих, ако всяко хранене ти е с много калории. Избявай изобщо сладко, тестено и такива неща, от които е ясно, че ще се качват килограмите.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th June 2016, 14:43
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

+ Газирани напитки и сокове НЕ. Само вода и то в големи количества. Ако можеш да я пиеш 30 мин преди всяко хранене ще е супер.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd July 2016, 13:51
Аватара на pepimili
pepimili pepimili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bette Виж мнението
Раздели си храненето на 5 пъти дневно, но в малки количества и без бързи въглехидрати. Ще качих, ако всяко хранене ти е с много калории. Избявай изобщо сладко, тестено и такива неща, от които е ясно, че ще се качват килограмите.
Абсолютно съгласна съм с написаното тук. Ако съчетаеш казаното до тук с по-вече движение ще бъде супер. Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th July 2016, 11:37
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

И не прекалявай с плодовете заради плодовата захар. 1-2 на ден и не всеки ден, докато влизаш в режим на горене на мазнини. Избирай горски, ябълка,грейпфрут, а не круши, праскови, банани
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st October 2017, 17:26
buchtabe buchtabe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей,аз пък отслабнах с житената диета и с едни билкови хапчета Lipoin,доста ми помогнаха и нямат йо-йо ефект!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
диета, режим, съвет

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:03.