IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd December 2010, 22:49
leidibi leidibi не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: VELIKO TARNOVO
Мнения: 1
По подразбиране искам да тренирам,но незнам дали ще ми се отрази добре

ЗДРАВЕЙТЕ.НА 26 ГОДИНИ САМ.КУПИХ СИ КРОСТРЕНАЖОР САС СЕДАЛКА.КОГАТО ЗАПОЧНАХ ДА ГО КАРАМ,ПОЧТИ ВЕДНАГА СЛЕД ТОВА ЗАПОЧНА ДА МЕ БОЛИ ГЛАВАТА.БОЛЯ МЕ САС ДНИ.АЗ НЕ СЕ ОТКАЗАХ И ПРОДАЛЖИХ.ТРЕНИРАХ 5 ДНИ ПО 50 МИН. И ЗАПОЧНАХ ДА СИ ХАРЕСВАМ ТЯЛОТО,НО ОСВЕН СИЛНОТО ГЛАВОБОЛИЕ СТРАШНО ГРОЗНО МИ ОТСЛАБНА ЛИЦЕТО.ПО ПРИНЦИП НЯМАМ ОРУСЯВАНЕ И ИМАМ НАРУШЕНИЕ НА ВЕСТИБУЛАРНИЯ АПАРАТ.МОЛБАТА МИ Е НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ ПРОБЛЕМ ЛИЕ ТОВА ЗА ТРЕНИРОВКИТЕ И ВАОБЩЕ ПРЕЧЕ ЛИ ТОВА?И МОГА ЛИ ДА ОТСЛАБНА КОЛКОТО ИСКАМ БЕЗ ТОВА ДА СЕ ОТРАЗИ НА ЛИЦЕТО МИ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd December 2010, 23:00
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Само лекар може да ти каже и да го послушаш (иначе всеки може да ти каже каквото си поиска) .

Явно си от хората, при които промяната в теглото влияе силно и на лицето, в това отношение няма какво да направиш. Докато се консултираш с някой вещ, спри да правиш 50 минути тренировки, щом ти е зле, не е нужно да ти го каже друг. Ако настояваш да експериментираш, прави ги по-кратки, по-малко интензивни, като започнеш от минимума и намери някаква златна среда, ти усещаш тялото си най-добре. И за 3-ти път казвам - докато се посъветваш с лекар и откриеш причината за главоболието.
Ако пишеш отново, пиши с нормални по размер букви.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th January 2011, 12:30
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

говори с лекар, но гледай да е такъв, който не залага на медикаменти а на упражнения.
Аз бих ти препоръчал да вкараш тренировки с тежести (Дали в зала, дали вкъщи с гирички или собствено тегло няма значение).
Като цяло доста се подобрява кръвообращението.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th January 2011, 20:31
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

След 5 дни тренировка започна да харесваш тялото си?? Обикновено видима промяна има след 50 дни. Но не спирай, ще става все по-добре
Потърси причините за главоболието на друго място, съмнявам се да е от тенировката! Да не спря да се храниш? Пиеш ли вода?
Лицето ти може да повехне от рязко отслабване, но за 5 дни това няма как да се случи, повярвай ми
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th January 2011, 01:47
mfnn mfnn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Здравей.. Мисля,че трябва да се консултираш с лекар ако трябва да бъда точен. Относно тренировките недей чак толкова да се насилваш.
Момичето по-горе попита дали пиеш вода може и това да е една от причините и другото което е как си с кръвното?
__________________
www.nutritionbg.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамдатренирамнонезнамдалищемисеотразидобре
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:31.