IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3301  
Стар 27th June 2013, 12:13
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Мда...и мен ме подпира, но не се вижда импланта, въпреки че ме предупредиха че може да се наблюдава частично такова явление, особено ако отслабна. И наистина отслабнах, но да чукам на дърво всичко си е наред и никви ръбове не се виждат. До като една приятелка отслабна доста и онзи ден се оплака че и се вижда ръба частично. Е аз за това съм благодарна на докторката, защото хем се измъчи с мен, хем пък свърши нещата превъзходно, за което винаги й казвам / и на ум си й го казвам всеки път като ги погледна/ едно огромно БЛАГОДАРЯ!
А знаете ли, че близо 2 месеца не исках да ги виждам. Беше ме страх....
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #3302  
Стар 27th June 2013, 12:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Мда...и мен ме подпира, но не се вижда импланта, въпреки че ме предупредиха че може да се наблюдава частично такова явление, особено ако отслабна. И наистина отслабнах, но да чукам на дърво всичко си е наред и никви ръбове не се виждат. До като една приятелка отслабна доста и онзи ден се оплака че и се вижда ръба частично. Е аз за това съм благодарна на докторката, защото хем се измъчи с мен, хем пък свърши нещата превъзходно, за което винаги й казвам / и на ум си й го казвам всеки път като ги погледна/ едно огромно БЛАГОДАРЯ!
А знаете ли, че близо 2 месеца не исках да ги виждам. Беше ме страх....
А коя докторка те оперира?
Отговори с цитат
  #3303  
Стар 27th June 2013, 12:38
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Доц. Тепавичарова.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #3304  
Стар 3rd July 2013, 15:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако не бях дръпнал страницата на форума надолу, можеше и да не забележа, че днеска един човек от форума има рожден ден, но така е направено известието, че не всеки би го забелязал !



на Мариса с пожелание за много здраве и щастие и скоро да се похвали със едно здраво и хубаво бебоче и дано след него да има и още, защото повече деца = повече щастие и за вас и за тях

Ако датата все пак не е реална, защото не е сигурно, пожеланият пак си важат
Отговори с цитат
  #3305  
Стар 10th July 2013, 08:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако не бях дръпнал страницата на форума надолу, можеше и да не забележа, че днеска един човек от форума има рожден ден, но така е направено известието, че не всеки би го забелязал !



на Мариса с пожелание за много здраве и щастие и скоро да се похвали със едно здраво и хубаво бебоче и дано след него да има и още, защото повече деца = повече щастие и за вас и за тях

Ако датата все пак не е реална, защото не е сигурно, пожеланият пак си важат
Реална е,благодаря много от все сърце
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3306  
Стар 10th July 2013, 12:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз тъкмо мислих да пиша, къде се изгуби и че това съвпадение с рожденият ти ден няма да е случайно и сигурно сте забегнали някъде с любимия я на Малдивите, я на друг остров
Отговори с цитат
  #3307  
Стар 10th July 2013, 14:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

http://sporta.bg/?load=Common::Article&id=1061510
Естествено големи гърди....е гледам, гледам и се убеждавам, че силиконовите гърди са много по-красиви.
Отговори с цитат
  #3308  
Стар 10th July 2013, 14:54
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

и аз съм на същото мнение ... тея меки мекици нещо не ме кефят хич даже..
Отговори с цитат
  #3309  
Стар 10th July 2013, 15:22
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако циците са естествени, то най добре е да са не повече от средно големи, дори и в по малките цици, които пък са стегнати има много повече сексапил от колко големи и виснали. Аз дори и на други жени съм го казвал, че тези които са с по малки цици, но стегнати и с хубава форма трябва да се радват, защо ако пък са им много големи ето като на Кели тогава те с времето толкова увисват и въобще не са секси, стоят като вимето на дойна крава

Тези гърди сега, които виждате след време още повече ще увиснат и гледката не е много секси.
Да е жив и здрав тоя дето е измислил силикона и метода за оформяне на цици, бъди жив и здрав човече !
Отговори с цитат
  #3310  
Стар 10th July 2013, 16:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето, за нещо такава говоря - http://gamblersmeantime.com/wp-conte...-tits-girl.jpg , тези лично за мен са много по секси от на Кели, но не се заблуждавайте, много мъже пък ще харесат повече нейните големите и леко виснали цици. Естествено няма кво да се лъжем със силикона се получават хем големи, хем стегнати, та чак да не може да им се нарадва човек стига някой некадърен хирург да не си остави ръцете !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:21.