IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th March 2015, 18:26
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране В. ДИНЕВ

Моля момичетата, които са си увеличавали бюста при Д-р Динев да ми драснат по 1 ред дали са доволни от резултата.. Ще съм ви много много благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th March 2015, 14:13
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Аз съм оперирана при него на 18.03 във Вита, доволна съм от резултата,но все още не са ми се оформили напълно, все пак съм само на 10 дни и се надявам да продължа да се харесвам Питай за нещо, което те интересува...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th March 2015, 20:34
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Подмускулно или надмускулно?Притеснява ме единствено това, че се води специалист в слагането надмускулно, а аз съм се спряла на другия вариант. Също ако можеш да споделиш как мина възстановяването.. мерси
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th March 2015, 21:14
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Подмускулно, но при консултацията с него,дори не ми е предлагал над. Каза, че от 5-6 год метода му е подмускулно, че възстановяването е по-бавно от при надмускулно поставените импланти. Колкото до моето възстановяване, най-големите ми мъки бяха до 3ти ден,после е по-лесно. Не съм се върнала на работа, за шофиране и дума да не става,на 8ми ден се опитах, но ме болеше доста и мисля скоро да не пробвам.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th March 2015, 21:18
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

мисля, че е доста добър и в 2та метода, засега и дано и за напред нямам проблеми, изчела съм всички теми във форума за възстановяването, понасям всички болешки като другите момичета. Наистина няма да те лъжа, боли много. Ти към какво и кого си се ориентирала?

Последно редактирано от Fire : 28th March 2015 на 21:22
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th March 2015, 13:48
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Леле горката..дано се оправиш по-бързо! И при теб ли има недостиг на въздух и т.н.?
На мен много ми се иска да ида при Стоянов, но цените му ме спират, понеже възможностите ми са ограничени, затова и търся мнения за Динев.
Относно имплантите - аз нямам никакъв бюст, така че 300 цц е максимума, който ще си сложа.
Ти какво избра? Пусни някоя снимка ако се престрашиш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th March 2015, 14:56
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

с дишането имах проблем до 4-5 ден,след това се свиква, после даже отново пропуших,което не е за хвалба... иначе за цени при Динев е супер, при прегледа ми каза за импланти кръгли Арион - 2800 евро, а анатомични -3200 евро,което включва всичко- операция,престои,лента, храна,каквото се сетиш (без сутиена на триумф- 70 лв) , не ми е взел и стотинка повече, дори бях на преглед на бели дробове непосредствено преди операциятя и не съм плащала. Иначе аз исках кръгли, максито при мен беше 425цц и толкова ми сложи, тялото ми е крушовидна форма и така съм по-съразмерна.Колко си висока и слаба, защо само 300 искаш? Доктор ли така те е посъветвал? Аз не съжалявам, нищо за дискомфорта, след 1 месец няма и да се сещам сигурно, ако си решила и искаш не се отказвай
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th March 2015, 17:17
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Ами не, че съм взела крайно решение, ами гледах снимки на момичета с 300 кубика и ми се сториха с много големи гърди - в крайна сметка каквото каже доктора, това ще сложа. Висока съм 170 и съм 50 кг. Много ми е трудно да преценя какви кубици ми трябват, а естествено ме е страх да не съжалявам после
А ти колко време преди операцията ходи на консултация? Много ми се иска да ги направя примерно в една седмица и двете и да се свършва
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th March 2015, 17:19
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

А за болките и дискомфорта вече изчетох всичко и мисля, че съм напълно подготвена. Умирам си от страх, но няма да ме спрат
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th March 2015, 18:04
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

записваш си час за консултация и след нея доктора ти казва да му се обадиш след като решиш за кубиците и ти казва дата, някъде за след 2-3 седмици, аз съм говорила с много жени и вс ми казаха да сложа максимума за фигурата ми, аз също те съветмам да питаш доки и да ти сложат макса. Смятам, че за 170 см и само 50 кг - голям кубик ще стои жестоко. Супер е това, че си се навила толкова, отиди на преглед при мамолог преди консултацията, за да занесеш направо снимка от ехограф. И като се разбирате с доки за дата на операция не трябва да си неразположена и никакъв аспирин и антибиотик поне седмица преди това. ако има кой да ти помага 2-3 дни след това ще е мн добре. Ако имаш други въпроси и мога да помогна съм насреща Пиши след консултацията
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИНЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:29.