IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1281  
Стар 7th December 2013, 14:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За ме е удоволствие това да помогна с каквото мога и така да направиш най-правилният избор. Все пак е трудно да се посочи кой специалист е най-добър, но определено едни може да са по добри в някои техники и не толкова в други и наистина ако знаеш какво точно искаш и трябва да се коригира, ще може да направиш и по добър избор.

Снимките наистина могат доста да помогнат на човек да се ориентира. За съжаление от българските специалисти почти никой няма сайт или фейсбук страница в която да е показал макар и само най-добрите си резултати, което пак ще е полезна информация. Вярно не всички хора ще се съгласят дори и със скрити очи да им показват снимките, това също го отчитам като фактор. Форумите естествено си остават най доброто място, където може да се видят дори и не най-добрите резултати.


Преди да открия този форум бях много голям лаик на тема риноплстика, тук обаче научих и друго нещо много ценно, което и да съм го знаел, то след този форум го осъзнах още по силно и сега ще ти го споделя и се надявам много внимателно да вникнеш в думите ми и да ги осмислиш.

Аз те разбира, че искаш да направиш тази корекция колкото се може по бързо, НО само ще ти дам един примерен сценарии. Ти си все още много млада жена с две прекрасни деца, представи си какво ще е ако от прекаленото бързане, не достатъчно запознаване с тези естетични корекции, ограничен бюджет за който също фактор може да играе и това, че искаш по бързо да се оперираш и не добра преценка на избор на хирург което да доведе до това, не само да не получиш желаният резултат, ами и да стане и по лошо (не малко такива случаи има) !

Това нещо не дай си Боже ако ти се случи, ще изживееш най-големият си стрес в живота си, а да не говорим ако трябва и да търсиш кой да ти направи ревизия в чужбина, сумите ще бъдат непосилни за теб. Точно такива истории научих в този форум и дори усетих това голямо страдание което са изживели тези момичета, споделяли своите лични истории !

Това всичко го казвам, защото тези корекции са определящи за живота и щастието ни и едно прибързване може да ни струва много ама много скъпо ! Ти си живяла толкова години с този си нос и не мисля, че е проблем ако го изтърпиш още една година примерно или дори повече ако е нужно време и за по голям бюджет.

Много често в търсене на по евтиното и по бързото се оказва, че ни е струвало много по скъпо, ако не дай си Боже не се получи желаният резултат или дори стане още по зле.

Много е важно да се направи внимателна преценка с което да се намалят шансовете за неуспех и най-добре ако всичко се получи още с първата операция и да не се наложи повторна !
Отговори с цитат
  #1282  
Стар 2nd February 2014, 21:53
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте искам да попитам след колко време след ринопластиката може да се носят очила?
Отговори с цитат
  #1283  
Стар 6th February 2014, 18:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Някой виждал ли е подобни успешни корекции в на оперирани в България и ако може да покаже снимка би било много ценно. Аз от нещата които съм чел във форма научих, че точно този тип корекции са с най-лоши резултати в България и ако не е така нека някой ме опровергае ! Невъзможно е да няма правени такива корекции, но още не съм видял някой да е споделил снимка на подобна корекция !







Отговори с цитат
  #1284  
Стар 13th February 2014, 16:11
Арина Арина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, момичета! Преди една седмица мина и моята операция в Правителствена болница. Доктора ми каза да не се смея, за да не се скъсат конците. Снощи толкова добре се насмях, че днес връхчето малко ме боли. Случвало ли се е на някой да скъса конците и толкова лесно ли е наистина?!
Отговори с цитат
  #1285  
Стар 13th February 2014, 19:54
875698 875698 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте предстои ми септо-ринопластика. Две седмици след операцията имам 24 часов полет. Мислите ли, че ще се възстановя толкова бързо?
Отговори с цитат
  #1286  
Стар 14th February 2014, 11:12
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Лелеее...до луната ли ще летиш...смятам, че за 12-14 дни ще си ок, а и не съм чувала летенето със самолет да е противопоказно след ринопластика..
Отговори с цитат
  #1287  
Стар 14th February 2014, 14:24
875698 875698 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

хахах самолета не ме притеснява, а багажа-куфарите ми са 40кг четох, че не мога да вдигам тежко.
Това, което исках да попитам е дали ще се възстановя за 14 дни и дали се налагат контролни прегледи. Защото заминавам за доста време и няма да мога да се виждам с лекаря ми, а прегледите в чужбина са много скъпи.
Отговори с цитат
  #1288  
Стар 16th February 2014, 21:00
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

По принцип след свалянето на лонгетата не се налага преглед, освен ако нямаш някакви проблеми, за 14 дни би трябвало да се възстановиш
Отговори с цитат
  #1289  
Стар 11th March 2014, 21:13
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте!

От моята операция мина вече година

За съжаление обаче при мен има една подутина по средата на носа, която стои като лека гърбичка, ако го нямаше това щях да съм си много доволна...но уви. Обаче от дясната ноздра още не са ми паднали конците, има на моменти кървене когато го почиствам от сополките, а също усещам, че подутината ме болу пак от дясната страна. Някой след година имал ли е такива проблеми....чак толкова още да не е зарастнало всичко ли?
Отговори с цитат
  #1290  
Стар 31st March 2014, 20:52
gergana geri gergana geri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 10
По подразбиране

здравейте! ще трябва да направим септопластика на сина ми. Колебая се при кой лекар да е - Цветков, проф. Бенчев, доц.Кабакчиев и въобще в българия ли да е ? Моля който има опит да ми пише!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.