IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1091  
Стар 17th June 2014, 22:21
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Не, нямам нищо още откакто ми махнаха лонгетата, заедно с конците ми се изчистиха всички съсиреци по ноздрите. Сега само отвреме навреме ми се запушва носът, но леко. Промивам го със сребърна вода всеки ден, предимно вечер, за да ми се прочисти и да спя спокойно. Позволявам си и да го издухвам , но лекичко, без да стискам и с клечка за уши го читя.
Отговори с цитат
  #1092  
Стар 17th June 2014, 22:27
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Dijeiche, ноздрите и връхчето ще са ти твърди още доста време, това не е от това, което е вътре. На мен ноздрите са ми вече мекички и си ги усещам, но връхчето ще е още доста време така, няколко месеца продължавало това.
Отговори с цитат
  #1093  
Стар 19th June 2014, 19:30
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Здравйте, вчера мина успешно операцията, вече съм вкъщи.Била е много дълга и сложна. Излязох трудно от упойка, но не съм повръщала. Имам огромна цицина на главата отзад, всичко ме боли и съм брутално отекла.Много ми е зле, не съм очаквала да е толкова сериозна операция. Не мога да разбера каква е формата на носа още, но се вижда, че е 2 пъти по-малък. Много съм доволна от д-р Асенов и от екипа му. Ще качвам снимки.
Отговори с цитат
  #1094  
Стар 19th June 2014, 19:53
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Бързо възстановяване и скоро да се похвалиш с добър резултат
Аз що си мислих, че на 18ти ти е консултацията, а то било дата за операция тогава. До един месец може би ще си готова за първи снимки, но после да не ни забравиш, да ни покажеш и след 6 и повече месеца как изглежда. Може да пробваш и с масажите, те освен за по бързото спадане помагат и за по добър краен резултат. Вчера точно това каза keery като е бил на консултация с САЩ, че контролирането на отоците, по малките отоци и по бързото им спадане са много важни за крайният резултат, същото го пишеш и в сайта, който бях дал за масажите !
Отговори с цитат
  #1095  
Стар 19th June 2014, 20:15
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13871 ПуфПаф това ли.... ще
хора свръх подута съм, много съм зле, кажете кога ще почувствам малко облекчение....
Отговори с цитат
  #1096  
Стар 19th June 2014, 20:47
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

и аз бях зверски подута, не приличах на себе си, в деня на изписването бях ок, на другия ден сутринта като се видях изпаднах в тих ужас, а на по-следващия ден положението беше трагично. Започнах да спадам след 4-5 ден, но не се проточи дълго, бързо спаднах.
Успех!
Отговори с цитат
  #1097  
Стар 19th June 2014, 21:14
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

И при мен положението беше като при titi1. В деня след операцията нищо ми нямаше, но на следващия ден.... ужас, сутринта се изплаших от вида си. На по-следващия положението беше по-добре, но приличах на себе си на 3-4 ден. Мажи с Арнигел и взимай арниката и ще се оправиш, не се притеснявай, при почти всички положението е такова.
Отговори с цитат
  #1098  
Стар 19th June 2014, 22:04
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Beatrisse Няма как след такава операция да не си подута.В главата има най-много кръв.На мен арникагел много ми помогна.Почивай си няколко дни докато започнеш повече да хапваш,а после с повече движение оттоците ще спаднат.На мен доктора ми показваше снимки и на жени пушачки.Това също е фактор за бързото възстановяване.Една седмица потърпи и после всичко придобива някак друго значение.
Отговори с цитат
  #1099  
Стар 20th June 2014, 11:33
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

ооо какви цигари, аз не мога вода да пия.... хора не съм вярвала, че е толкова гадноооо....днес съм двойно подута, не вярвах, че е възможно. Операцията ми е била много дълга и сложна, рязане, къртене, пилене, всичко...пълна ринопластика. Д-р Асенов ме е правил 2 пъти, първо ме е зашил, не му харесало и айде пак наново....ужас ви казвам....Въпреки, че не мога да видя крайният резултат, само мога да кажа ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА Д-Р АСЕНОВ И НА ЦЕЛИЯТ МУ ЕКИП. Всички са страхотни професионалисти и приятели. И хайде от мен да мина пускам Ви малко снимки, но до довечера ще ги изтрия, брутални са....хахаха
Ей хора, Благодаря и на всички Ви, без Вас нямаше да се справя.
Отговори с цитат
  #1100  
Стар 20th June 2014, 11:36
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

на снимката от операцията, носът ми е подут, кожата ми била много дебела и не е прилепнала към новия скелет. Д-р Асенов каза, че ще трябва повече да почакам, но гарантира, че ще имам малък, прибран сладък нос и много ще се харесам. ДАНО....

Последно редактирано от Beatrisse : 22nd June 2014 на 23:36
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:31.