IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1101  
Стар 20th June 2014, 11:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

по отворения метод подуването е зверско.
Незнам ти по кой си била.
Отговори с цитат
  #1102  
Стар 20th June 2014, 11:41
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

по отворения, пия рутаскорбин, антибиотик, смуча Арника, мажа се с Арнигел, и с един мехлем конците, пръскам сребърна вода....абе дано до понеделник съм по-добре, че трябва да се грижа за детето...
Отговори с цитат
  #1103  
Стар 20th June 2014, 11:43
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

точно така е, на втория ден след изписването подуването е в пика си и после вече ще спадаш.
В понеделник ще си по-добре, а към четвъртък вече ще си ок, няма да си такава огромна
Отговори с цитат
  #1104  
Стар 20th June 2014, 11:58
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Честито Beatrisse, доста си подута, но се е получило хубаво носле. Предполагам, че до 5 дена ще поспаднеш.
Отговори с цитат
  #1105  
Стар 20th June 2014, 11:59
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Лоли, Благодаря ти, наистина ли мислиш, че ще стане хубаво носле, не мога да преценя...страх ме е ....
Отговори с цитат
  #1106  
Стар 20th June 2014, 12:09
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Пожелавам ти да стане- ще трябва да изчакаш да се прибере кожата, щом така е казал лекаря. Ти поне имаш снимка от операционна и знаеш какво да очакваш.
Отговори с цитат
  #1107  
Стар 20th June 2014, 12:32
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Беатрис, изглеждаш нормално като за оперирана преди по-малко от два дни. Не искам да ти изпращам снимки да ме видиш мен. Не се притеснявай ще отшуми. Утре ще си по-добре с отоците, до няколко дни ще спаднат и ще останат най-упоритите и синините, които преминават в жълтини. Аз на 7 ден имах едва забележими отоци.
Нослето от операцията изглежда мн хубаво, със заострено връхче, мн по-късичко . И моята оп. беше дълга, от 16 до 20:30 някъде. Всъщност и на мен когато д-р Асенов ми показа снимките от операцията каза, че има мн кожа за прибиране и не изглежда като краен резултат. Аз също май мн не го харесах и затова не си ги взех снимките. Тогава бях и мн замаяна, не бях яла нищо, залитах, и не помня много какво видях от снимките. Отнемало мн време кожата да се прибере напълно към новия скелет.
Към днешна дата си харесвам нослето, но има още мн да се променя. И аз бях объркана, мислях си " какво си причиних", защото колкото и да прочетеш и да видиш, никога не си достатъчно подготвен. Сега не съжалявам, надявам се и по нататък да мисля така. Стискам палци и при теб всичко да е наред и всички да имаме нослета, които да ни носят радост, а не тревоги.
Отговори с цитат
  #1108  
Стар 20th June 2014, 15:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Абсолютен респект, че си показваш снимки веднага след операцията, не всеки би го направил, заради суетата, но ти по този начин помагаш много на хората които тепърва ще минат през това. Трудно е да се каже как ще е крайният му вид, но едно е сигурно този нос е много по добър, макар и върха да се вижда в профил, пак се вижда, че вече го няма онзи топчест и дебел връх и това е много добре.
Трябва да имаш търпение, да мине време и да видиш как ще стои, че то сега като се надуе върха и доста време ще спада !
Отговори с цитат
  #1109  
Стар 20th June 2014, 17:38
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Беатрис новият ти нос е суперр.... Честито, с кеф да си го носиш.
Отговори с цитат
  #1110  
Стар 20th June 2014, 19:42
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Благодаря ви, но Ви моля, не ми спестявайте истината и ми кажете сериозно, като познавате работата на Асенов и развитието на неговите нослета, дали ще се получи хубав носа ми...бъдете честни...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:56.