IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1131  
Стар 25th June 2014, 15:48
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Браво това е много добър резултат и ще поздравя доктора за този връх който е направил, а твоя беше много труден. Само едно ме притеснява, тъй като сега има много оток, а на снимката след операцията имаше една по голяма и остра извивка в долната част на носа, сега няма как да се види заради отоците, но има вероятност и да се запълни и да не се вижда и като ти спаднат тези отоци. Носа ти сега е много добре и в профил и въобще не е прекалено дълъг, все пак трябва да го сравниш и с това което е било пред. Всеки нос си има определен лимит до къде може да се смалява и скъсява ! Трябва много да си доволна от новият си нос, разликата със стария е огромна, дано само ти се запази същата извивка на профила както е сега !
Благодаря ти ПуфПаф, само не разбрах това за извивката...обясни ми моля те...
Отговори с цитат
  #1132  
Стар 25th June 2014, 16:11
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Беатрис, на мен ми "намерисва" на много готино носленце . Аз мисля, че върхът ще се заостри, и сега си личи, че не стои много заоблен( сравнявайки го с моя). И макар да има много оток на върха си личи, че е хубав. Моят връх също беше много дълъг като ми махнаха лонгетата, и това правеше извивката много голяма. Сега се смали върхът и извивката изчезна, оформя се право носленце май. Пускам снимка да видите колко спадна за две седмици.
Attached Images
Тип файл: jpg Fotor062516588.jpg (13,4 КБ, 235 views)
Отговори с цитат
  #1133  
Стар 25th June 2014, 16:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Има по остра чупка и сега няма как вече да я видиш когато носа е отекъл, за това трябва да се чака да спадне и да се види как ще е в крайния му вариант. Общият вид обаче и сега може да се види той е много добър, но чак след време ще се види дали ще я има тази извивка и дали върха ще е по остър от колкото трябва. Дребните детайли сега няма как да се коментират, защото ако има нещо, то сега не се вижда.
Attached Images
Тип файл: jpg Бети002.jpg (87,4 КБ, 174 views)
Отговори с цитат
  #1134  
Стар 25th June 2014, 16:15
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Беатрис, на снимката изглеждаш сякаш никога не ти е правена такава интервенция..въобще не ми изглежда много отекло (макар, че то си е)..поне в сравнение с мен ...като ми сваляха лонгетата не приличах на човек, направо все едно звяр бях.. Браво на теб и док -супер сте. Нослето ти много ми хареса.
Отговори с цитат
  #1135  
Стар 25th June 2014, 16:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldy Виж мнението
Аз мисля, че върхът ще се заостри, и сега си личи, че не стои много заоблен( сравнявайки го с моя). И макар да има много оток на върха си личи, че е хубав.
Точно това не трябва да става, тя няма нужда от по остър връх, дано като спадне да с подобна извика на сегашната, но ще е по малък. Във никакъв случай обаче не трябва да става по остър ! Ако разбирате от естетика, ще знаете защо на нейното лице няма как да и стои добре по остър връх !
Отговори с цитат
  #1136  
Стар 25th June 2014, 16:30
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Един въпрос към по-разбиращите- От постнатите снимки в темата , а и не само виждам огромна разлика между снимките от операционната и след време. Мисълта ми е, че нослетата въобще не си приличат на тези от операционната...тоест да си го кажем направо- означава ли това, че снимката , която гледам всеки ден и на която се надявам е просто един мираж и нещо, което никога няма да ми се получи...
Отговори с цитат
  #1137  
Стар 25th June 2014, 16:41
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Пуф, нямам претенции за голям естет, но имам очи и казвам, че ми изглежда заострено връхчето, на мен така ми харесва, но това е без значение. Важното е, че ще се променя нослето на Беатрис и дано да е в посока, която на нея да и харесва.
Отговори с цитат
  #1138  
Стар 25th June 2014, 16:42
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте ще пробвам да кача снимки и от моето рино
Attached Images
Тип файл: jpg 20140625_1550101938676350.jpg (54,5 КБ, 277 views)
Тип файл: jpg 20140625_155659633695470.jpg (64,4 КБ, 273 views)
Отговори с цитат
  #1139  
Стар 25th June 2014, 19:18
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Gab, страхотно носле! Д-р Асенов се е справил чудесно!
Отговори с цитат
  #1140  
Стар 25th June 2014, 19:39
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Един въпрос към по-разбиращите- От постнатите снимки в темата , а и не само виждам огромна разлика между снимките от операционната и след време. Мисълта ми е, че нослетата въобще не си приличат на тези от операционната...тоест да си го кажем направо- означава ли това, че снимката , която гледам всеки ден и на която се надявам е просто един мираж и нещо, което никога няма да ми се получи...
Д-р Асенов ги прави тези снимки, за да онагледи крайния резултат преди отоците. Но това не означава, че неможе да се промени при зарастването. Както вече много е обсъждано, възможно е да се получи калциране, което ако е по-видимо променя формата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:56.