IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1221  
Стар 10th October 2014, 19:00
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от delia Виж мнението
А коментирала ли си с доктора? 6 месеца не е малко време. Той какво казва по въпроса?
Аз не съм от Пловдив, но мисля да отида до там да ме види защото това с пращането само на снимки... знам ли...
Все още не съм говорила с Асенов и честно казано се замислям дали да го правя, най-вероятно втората ми ринопластика ще е в Турция, трябва да проуча как са цените обаче.
Ти получи ли снимки от док. как ще изглежда нослето ти след операцията?
Отговори с цитат
  #1222  
Стар 10th October 2014, 20:10
Аватара на delia
delia delia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Получих, но за сега съм много далече от това, което е на снимката. Тази идея за Турция е много добра, но въпреки това според мен е хубаво и Асенов да види резултатите. Би трябвало да е заинтересован как се възстановяват пациентите му.
Аз за друга операция не знам как и на кого бих се доверила. Носът е точно в средата на лицето и няма къде да се скрие като не е хубав. Уж за добро ходим, а то накрая по-зле от преди става.
Отговори с цитат
  #1223  
Стар 10th October 2014, 21:33
sweet one sweet one не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Iskam da popitam operiranite, naistina li se promenia nosa do 1 godina ili sled vtoria mesec si ostava sushtia?
Отговори с цитат
  #1224  
Стар 10th October 2014, 21:34
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

A такаа... май не само при мен е така положението....Момичета при вас има ли го още чувството на "стегнатост" ...дали просто по-бавно ще стават нещата при нас..??

Смятам да пиша на д-р Асенов този уикенд...това въобще не ми харесва..Пари за операция в Турция няма начина да дам сега... + това ревизиите в Турция са си скъпички ( поне от това, което съм чела тук във форума) поне от 6000$ нагоре...Ако някой има повече инфо нека да пише..

Последно редактирано от kxiona : 10th October 2014 на 21:37
Отговори с цитат
  #1225  
Стар 10th October 2014, 21:37
sweet one sweet one не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране

delia naistina li e tolkova zle polojenieto, slojen li e bil nosa? az sushto se operirah pri Asenov predi pochti dva meseca, nemoga da dam ocenka oshte smisal haresvam si nosa, no se nadiavam da stane po-malak i e leko kriv na edna strana koeto na snimkite ot operacionnata go niama i se nadiavam da se korigira sus vremeto, ako shte spada oshte.
Отговори с цитат
  #1226  
Стар 10th October 2014, 22:44
Аватара на delia
delia delia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Амии не знам и аз дали е бил сложен. Доста е зле сега. Единият профил вдлъбнат, другият е изпъкнал, меката гърбица, дето не се резорбира и в профил не е никак по-малък от преди.
Тези асиметрии може да се дължат не само на оток, но и на неправилно зарастване. Никак не ми се занимава с още една операция. Кой знае как ще ме издокарат и тогава
Отговори с цитат
  #1227  
Стар 10th October 2014, 23:46
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet one Виж мнението
Iskam da popitam operiranite, naistina li se promenia nosa do 1 godina ili sled vtoria mesec si ostava sushtia?
не искам да отчайвам никого, но ако до 2-3 месеца нещата не ви харесват забравете да ви харесат от там нататък.
Отговори с цитат
  #1228  
Стар 11th October 2014, 00:02
sweet one sweet one не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране

и при мен е различно, смисъл ноздрите са еднакви, но едната страна на носа е идеално права, а другата е изпъкнала, но попринцип структурата на носовете е такава-поне така съм чувала.яз се надявам върха на носа да стане по -малък и да не стане много по изкривен на страни.вие имахте ли миризма в носа след операцията, аз ползвам капки макситрол.
Отговори с цитат
  #1229  
Стар 11th October 2014, 06:41
Аватара на delia
delia delia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Има миризма в носа и май при всеки продължава да се усеща за различен период от време. Съгласна съм с titi1. В първите 1-2 месеца най-много спада. След това продължава да се дооформя, но ако е не добре зарастнал не се очаква оптимален резултат.
Отговори с цитат
  #1230  
Стар 12th October 2014, 10:57
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Честито!
Много се радвам да чуя някой доволен и щастлив
Много ми се иска да видя новото носле и брадичка, ако ти е неудобно тук да сложиш снимчици, ще се радвам на лични да ми пишеш
Нещо не мога да ти пиша на ЛС :\
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:57.