IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1141  
Стар 14th May 2007, 13:37
Djigri Djigri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 25
По подразбиране

На мен наистина още ми е опъната кожата, надявам се да няма проблеми, мерси за инфото
Отговори с цитат
  #1142  
Стар 2nd June 2007, 13:31
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Нямам търпение да се запиша в дневника с новите си устни) Операцията беше вчера на 01.06. и всичко мина ок.Оголемих ги оперативно горната и един филър равномерно разпределен в горна и долна.Освен това си махнах и едно мастно образование което ме дразнеше много над гърдата и коригирах едни белези .Естествено в Камий и естествено др Заякова и др Матеева-анестезиоложката и останалия екип който се грижи за мен.Нямах гадене и болки.Още съм много подута за да разбера резултата но засега ми харесва това което виждам.Ще пратя снимки ,когато спадне напълно
Отговори с цитат
  #1143  
Стар 2nd June 2007, 13:50
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Честито Азуми!Страхотно!
Разкажи ми,моля те какъв метод точно използваха,с изрязване на лигавица ли,защото и аз се интересувам от този метод.И какъв филър ти поставиха?
И чакаме с нетърпение снимки и ние да се порадваме на новите устнички!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #1144  
Стар 2nd June 2007, 14:30
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Да метода с изрязване на лигавицата филъра ще ви кажа в понеделник как се казва ,че пак му забравих името До сега май никой не го е прилагал този метод във форума..поне аз незнам виждала съм снимки на устни по този метод и се е получило доста добре и естествено
Отговори с цитат
  #1145  
Стар 2nd June 2007, 15:30
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Eхее,много се радвам. Наистина си първата във форума с този метод и вече имаш ценен опит
Кажи как е следоперативният период Казаха ми,че е тежък...Къде са разрезите,боли ли те много,а бе всичко
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #1146  
Стар 2nd June 2007, 16:14
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

И аз бях чувала ,че е доста болезнен -но нищо общо.Изобщо не боли даже отказах обезболяващите ,подута ми е устата доста и нямам много чувствителност и се храня с огледало ,пия със сламка но съвсем в края на устната за да не я деформирам.Всичко си върша нормално само не ми се разбира много много какво казвам -трудно ми е да говоря-до два три дни трябва да спадне шевовете са от вътрешната страна около 2см.Ползвам вазелин леко с пръст да не се напукат и да не направи някоя алергия от гланц или да ги натисна без да искам .Друго не се сещам за сега,ако се сещате нещо питайте
Отговори с цитат
  #1147  
Стар 2nd June 2007, 16:16
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

здравейте на всички
на 31 май мина моята ринопластика. днес ме изписаха със специална шина на носа и солидна доза синини и отоци но както ми каза едната сестра не може да ти счупят половината глава и да ти няма нищо иначе се чувствам добре. още вчера не ме свърташе в стаята и обиколих болницата и градинките около нея не съм имала никакви болки. единственото неприятно нещо е че трябваше да дишам само през устата до днес и гърлото ми пресъхваше непрекъснато. иначе всичко друго се издържа. не е толкова страшно колкото си мислех първоначално.
Отговори с цитат
  #1148  
Стар 6th June 2007, 09:44
lady666 lady666 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 375
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Azumi
И аз бях чувала ,че е доста болезнен -но нищо общо.Изобщо не боли даже отказах обезболяващите ,подута ми е устата доста и нямам много чувствителност и се храня с огледало ,пия със сламка но съвсем в края на устната за да не я деформирам.Всичко си върша нормално само не ми се разбира много много какво казвам -трудно ми е да говоря-до два три дни трябва да спадне шевовете са от вътрешната страна около 2см.Ползвам вазелин леко с пръст да не се напукат и да не направи някоя алергия от гланц или да ги натисна без да искам .Друго не се сещам за сега,ако се сещате нещо питайте
здравейте на всички!
искам да си слагам уста но не знам при кого...може ли да ми кажете?...мн суперлативи за д-р Зайкова... интересува ме дали може предварително да се видя как ще изглеждам...?
благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1149  
Стар 6th June 2007, 12:59
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Тя не предлага такава услуга ,но ако я помолиш ще ти покаже устни които е правила преди и след корекцията.
Отговори с цитат
  #1150  
Стар 7th June 2007, 10:28
lady666 lady666 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 375
По подразбиране

Азуми, здравеи.Благодаря че си ми отговорила можеш ли да ми кажеш ти къде си прави устата? и как?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:01.