IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2181  
Стар 15th September 2008, 09:09
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Благодаря ви,момичета Като цяло засега възстановяването ми върви добре,но има нещо,което много ме притеснява.Не съм срещала такова оплакване тук и доста се притеснявам.След операцията ми се появи ужасно парене и сълзене в очите.Аз го отчитам като реакция от медикаменти :упойката,обезболяващите,а тибиотиците или нещо такова.Има ли някоя,която е имала подобен проблем?
Отговори с цитат
  #2182  
Стар 15th September 2008, 10:43
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Честито и от мен мила, много много радост да ти носят новите гърди!
Относно проблема с очите е добре да се консултираш с някой лекар по въпроса. Много вероятно е да е и от медикаменти и ако е така ще отшуми, но може и да си е някакъв проблем с очите който няма нищо общо с операцията, просто е момент на съвпадение. Все пак имунитета пада след хирургически намеси и е нормално квото има да избие!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #2183  
Стар 15th September 2008, 10:48
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Така и ще направя,просто ми беше интересно дали някоя мацка е имала подобна реакция.
Отговори с цитат
  #2184  
Стар 15th September 2008, 13:29
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Парене не съм имала но пък стомахът ми почна да бълбука ужасно силно веднага след операцията и то всеки ден. Толкова силно че хората в транспорта се обръщат да видят
От няколко дни като чели изчезна...дано не се появява повече.

Иначе за дневника - днес ми е 21 ден, сложих за 2 часа сутиентът без банели ама не си е работа - неприятно е,не че боли ама постоянно си мислех нещо да не им стане и си се проблякох. Почвам да го обичам тоя триумф
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #2185  
Стар 15th September 2008, 13:56
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Така като се замисля и на мен ми става това със стомаха Но не му обръщам такова внимание на фона на очите
Отговори с цитат
  #2186  
Стар 15th September 2008, 16:23
madeline madeline не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Свети Влас
Мнения: 74
По подразбиране Привет от мен

Здравейте от мен,завърнах се.И аз съм вече от групата на жените с големите цици Smile.Мина операцията ми,болеше ме но не много,болката е от това че трябва да се спи на гръб,нищо друго.Само първите 2 дни ми беше малко кофти и дискомфортно.Сложих си 370СС АРИОН подмусколно.И липофилинга мина добре.разбира се че съм синя но няма друг начин.Искам да кажа на всички момичета които се замислят за тази операция да действат,да не се замислят.Другата седмица ще ви покажа и снимките си
Отговори с цитат
  #2187  
Стар 15th September 2008, 20:36
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Честити придобивки и добре дошла в клуба! Бързо и безпроблемно въстановяване
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #2188  
Стар 16th September 2008, 08:16
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

ЧЕСТИТО на новите
Отговори с цитат
  #2189  
Стар 16th September 2008, 14:33
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

за дневника днес ми е 23 ден,реших аз да си меря старите сутиени за да видя как ще стоят,като имах и едни сутиени доста по големи номера от преди когато имах по голям бюст,и установих,че нищо не ми става дори и тези по големите сутиени едвам ми закриват зърната на гърдите
радва ме този факт и реших да се похваля доста бельо ще трябва да разкарам.
Отговори с цитат
  #2190  
Стар 16th September 2008, 14:36
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

О, DANIS, ти се радваш, но на мен ми беше доста тежко да се разделя с някои сутиенчета (някои купувани и от чижбина, страхотни модели). Е, от цялата работа сестра ми намаза, а аз и до днес - вече 7 месеца след операцията, не мога да попадна на хубави модели. Купувам, колкото да има разнообразие, но само 2-3 са ми на сърце.
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:41.