IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 10th February 2010, 14:05
kalinka_malinka kalinka_malinka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 428
По подразбиране

Здравейте , искам да попитам , като цвета на косата ми е черно , но искам само връхчетата да си изсветля и после да ги боядисам червени , как точно трябва да процедирам . И каде мога да си намеря обезцветител ? И дали е възможно само връхчетата да си обезцветя ? Дали ще се получи нещо или ще трябва да ходя с шапка
Отговори с цитат
  #132  
Стар 10th February 2010, 15:19
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Зависи дали косата ти е черна боядисана или е естествен цвета. Ако е естествен няма да имаш проблеми с обезветяването, но ако е боя, ще трябва първо нея да свалиш с римуувър и после да обезветиш до някаква степен. Друг вариянт е направо да сложиш обезветител и той ще те изсветли до гадно рижо и като сложиш червената боя няма да е проблем, и може да стане мн хубаво Дано успееш сама да се справиш обаче На фризьор ще е по-лесно, по-сигурно и ще ти излезе горе-долу същите пари, ако смяташ да се правиш с качествени материали.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 11th February 2010, 17:14
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liuskata8305
Момичета, след малко ще се мацам.Тъй като дължините са ми обезцветявани и лесно ще станат руси,но корените са ми израстнали с поне 5-6см,та се чудех дали да не мина само тях с Гарниер Е0 да ги изсветля само тях и след това да нанеса Воилата?
Люси, боядиса ли се вече? Как стана? Моля те, пусни малко снимчици ако може. Любопитно ми е как става изрусяването в домашни условия
Отговори с цитат
  #134  
Стар 14th February 2010, 14:29
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Снимки нямам за момента,апарата няма батерии и забравям да купя.
Сега съм тъмно руса.Първо намазах корените с Гарнието(дотам докъдето е израстнала моята коса)и след това се намазах цялата с Воилата.Там където е имало минимални останки от тъмната боя беше тъмно рижо ,а остатъка от косата беше светло рижо Взех си на Престиж тъмно пепеляво русо и един тониращ балсам перла пак на Престиж и сега изглежда добре.
Понеделник,вторник като излизам съм решила да си взема безамонячна супра и Палете(естествено русо) и естествено едни батерии за апарата и ще се отчета какво се е получило този път
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #135  
Стар 14th February 2010, 14:31
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Само да кажа,че искам да постигна цвят като момичето на аватара ми
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #136  
Стар 10th June 2010, 09:46
ina design ina design не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Хмммм с тва синьо 4ерно си е направо mission impossible
Напук на всичко вече съм руса от близо 2 месеца и то без да ходя на фризьор и всичко в домашни условия . Тази седмица вече ще се правя такова русо като на снимката по която съм сложила на темата иначе сега съм светло русо . Така , че се оказа , че не е mission impossible . С желание търпение и постоянство всичко става .
Отговори с цитат
  #137  
Стар 18th April 2012, 11:10
vivityy_92 vivityy_92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 1
Smile :P

здравейте,искам да попитам как мога да стана от брионетка в блондинка в домашни условия тъй като нямам много доверие на фризьорите.....в момента съм мн тъмно кестенява...преди няколко месеца се боядисах за пореден път черна...сега малко е паднал цвета и не мисля да се боядисвам пак черна...искам русо ...може да не е мн светло(пепеляво)но русо....можете ли да ми препоръчате някой римувър или нещо друго с което да се справя сама....Благодаря предварително...

Последно редактирано от vivityy_92 : 18th April 2012 на 11:14
Отговори с цитат
  #138  
Стар 22nd April 2012, 21:13
Аватара на tqbe
tqbe tqbe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 28
По подразбиране

пробвай с римуувърът на БЕС, за когото Росито е писала по-горе и после може да пристъпиш към обезцветяване и боя, но в домашни условия всичко това...резултатът може да не е задоволителен.
__________________
1.0мл Teosyal Kiss
Отговори с цитат
  #139  
Стар 22nd April 2012, 22:26
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivityy_92 Виж мнението
здравейте,искам да попитам как мога да стана от брионетка в блондинка в домашни условия тъй като нямам много доверие на фризьорите...
На себе си в такива случаи трябва да имаш още по-малко доверие. Боядисването си има свои тънкости и моменти, които не са ни познати. Не е само да хванеш косата и да я намацаш. Потърси си кадърен фризьор. Което не е лесно, но си заслужава търсенето.
Но да се изрусяваш от тъмна основа... в домашни условия... ще си изпоразиш четината.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 28th April 2012, 12:21
catwalk catwalk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Подкрепям горния пост - ако искате да имате за по-дълго време здрава и красива коса, не правете експерименти с изрусяване в домашн и условия, колкото и лесно да ви изглежда. Н е е толкова скъпо да се посети фризьор, а и след това да се поддържа цвета поне веднъж в месеца.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отбрюнеткаблондинка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:44.