IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13th September 2010, 12:20
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране Иска ми се малко повече информация за доц. Тепавичарова

Имам насрочена дата за мастопексия при доц. Тепавичарова. Вдъхна ми изключително доверие, след проведената консултация. Знам, че извършва реконструкция на гърда след проведена и едновеременно с мастектомия, което все пак е една доста сложна операция. Мисля, че мога да и се доверя напълно, но все пак ще се радвам да прочета пресни отзиви за нея! Моля, който се е оперирал вече при нея, да сподели!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th September 2010, 21:05
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Моята операция беше при доцентката..преди 4 мес.,за сега съм доволна. За мен е една от най добрите
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th September 2010, 17:11
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Споделете, моля ви, актуални цени! Всичко, операцията, силикона, престоя - колко ви струваше?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th September 2010, 09:02
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

7000 лв ми излезе всичко -кръгли импланти ментор, престоя +упойката която се счита за по добра и се заплаща допълнително
Анатомичните импланти бяха малко по скъпи
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th October 2010, 12:09
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Мина и моята операция. Много съм доволна от доц. Тепавичарова и от целия и екип. Свършиха една наистина перфектна работа. Гърдите си не съм ги виждала никога в този вид, дори и като момиче. Перфектни са! Благодаря и от сърце!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th October 2010, 12:14
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

браво, и бързо възстановяване.Ако прецениш можеш да споделиш какво точно си си правила,и ако не е много лично може да качиш и снимки,защото съм сигурна че би помогнала на доста момичета с подобен случай.
Радвай се на резултата и си ги носи със
здраве
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th October 2010, 12:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от virginia
Мина и моята операция. Много съм доволна от доц. Тепавичарова и от целия и екип. Свършиха една наистина перфектна работа. Гърдите си не съм ги виждала никога в този вид, дори и като момиче. Перфектни са! Благодаря и от сърце!


Браво,да са ти честити и никога да не ти създават и най-малки грижи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th October 2010, 14:16
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Момичета, благодаря за подкрепата и пожеланията! Ще ви пусна снимки, веднага щом имам някакви. Трябва да ги поискам от лабораторията на болницата. Като проблем имах "увиснал бюст", но не увреден от времето, раждания, хормони или друго, а просто увиснал генетично, от малка ми е така....от юношеството. Доц. Тепавичарова ми направи уникална мастопексия, която е най-добрият вариант за момичета, които имат достатъчно собствена тъкан, за съжаление увиснала. Оформи ги и ми ги повдигна невероятно...просто страхотно и то без да ме обезобразява с белези тип "котва". Имам по един около ареолата и по един вертикален....тъничък като косъм...Препоръчвам я с две ръце!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th October 2010, 14:50
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

а импланти поставени ли са ти?или това ще е на по късен етап
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th October 2010, 15:19
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Няма да поставяме протези. И без имплапти съм 75С, не знам колко кубика е това...някъде към 325-350 вероятно. И двете с доц. Тепавичарова бяхме единодушни, че няма нужда от импланти, освен разбира се ако не искам да заприличам на евтина гротеска.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИскамисемалкоповечеинформациязадоцТепавичарова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:00.