IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th April 2011, 18:17
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tialoto.bg Виж мнението
...


Mного е модерно и свежо, честито! ^_^
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #32  
Стар 8th April 2011, 19:20
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Ти къде изчезна? На пазар ли беше? На сватба, на битака за моторетка?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11th April 2011, 20:41
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Само да вметна - не стига, че отдавна не влизам тук, но и с тая промяна на форума желанието ми да влизам от време на време (което правех през месец, два) съвсем се изчерпа.Много грозно, малко, неудобно, адски неинтуитивно и глупаво направена форма...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 20th June 2011, 02:14
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tialoto.bg Виж мнението
Tialoto.bg чува твоя глас...
Привет, привет от леко стар потребител! Е-Х-О-О-О-О-О! Чува ли ме "Тялото"!? Дано поне Льофи се разпише..

Вижте кво, и ония от Мтел (тук пропускам квалификациите) тъй да кажа се оакаха при смяна на платформата.. случва се, макар че мисля няма база за сравнение в мащаба между вас и тях. Та ша ви замоля много - оправете ги най-после тия бъгове - минаха мноого по няколко дена. Айде, разбирам - и аз окъснявам със сроковете понякога, ама то вашето стана "Няма нищо по-постоянно от "временното"". Много кофти.

За да намеря темата отидох на моя профил, оти иначе не се виждат по-старите теми. И какво видях - има опции за отбелязване на: Начало на кръвотечението, Продължителност на цикъла, Продължителност на кръвотечението. Това пък за какво е!?

Върнете обема на кутиите за л.с. поне и изобщо прочетете кво са написали съфорумците в оная тема с листа с бъговете.. Вие знаете как да си я намерите.

Последно редактирано от Мария Василева : 20th June 2011 на 04:48
Отговори с цитат
  #35  
Стар 20th June 2011, 17:12
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

От Мтел не са си сменяли платформата, просто конкуренти им хакнаха много здраво софтуера
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st June 2011, 15:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_ Виж мнението
От Мтел не са си сменяли платформата, просто конкуренти им хакнаха много здраво софтуера
има логика
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22nd June 2011, 19:07
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Е-е-е, това беше официалната верся на Мтел-а.. но излизаме от темата, а те си имат такава, посветена на тях.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 23rd June 2011, 08:15
georgimalinov georgimalinov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Привет, като прочетох колко негативни коментара има се чудя какво толкова сте недоволни от сайта или форума? На мен ми харесва, добър е, спретнат е. Дреболийките ще ги наместят, имайте търпение
________________
Хапчета за отслабване
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd June 2011, 10:19
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
Cool

а на тебе какво точно ти хареса, и дали впечатлението ти има нещо общо с факта, че ръчно добавяш подпис след всяко свое мнение (което явно демонстрира желанието ти този подпис да присъства) и той е линк към сайт, предлагащ хапчета за отслабване? в ТЯЛОТО.бг ?
Да оставим настрана правилата на форума, които едва ли си погледнал и едва ли биха ти харесали
Цитирай:
Категорично са забранени всякакви видове Спам, Флууд и реклама. на потребители с по-малко от 10 мнения е абсолютно забранено да публикуват каквито и да било линкове.
но мен тва точно адски много ме дразни и ме отблъсква и вече не влизам с желание (вероятно първата стъпка към "не влизам изобщо"), че всеки втори нов потребител е некв рекламен БОТ, целящ да представя нещо на потребителите във форума, а тази аудитория потребители се е натрупала тук по време на стария форум.
Приветствам те, че поне си се спрял на мъжки никнейм, щото освен теб върлуват разни агресивни "дами" (а дали някой от вас е ползвал mIRC преди време, където имаше един лаф, че пичовете са пичове, и пичките са пичове ), защитаващи ИНТЕРНЕТ ДОСТАВЧИЦИ ?!?!? и мобилни оператори, досега през живота си не съм срещал момиче/жена, която да реши да спори за тва колко добър е нейния интернет доставчик, ако ме разбирате. Не само, че нямам желание да свиквам със всичките неуредици и проблеми на форума, но и от ден на ден ми става все по отблъскващ заради липсата на качествени мнения и потребители. Защото лайното привлича мухи, интересната дискусия привлича... да речем друго.
тва разбира се е личното ми мнение, изобщо не се ангажирам да съм писал от името на по-голяма група или пък да го налагам на някого
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #40  
Стар 23rd June 2011, 15:35
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Изцяло споделям мнението ти,Бари!

Явно смислените дискусии са вече отживелица
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
нов сайт, форум

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: приветотновототяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:31.