IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 27th September 2011, 21:21
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нормално е да има отоци. Нормално е да са като два камъка. Аз бях не жена а стомана!
Отговори с цитат
  #502  
Стар 28th September 2011, 18:40
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Днес ми беше консултацията при др Кънев. Операцията след 1 седмица като дойдат импалнтите, поръчахме ги evrosilicon 400 кубика кръгли , готин е доктора държи се приятелски . Само не разбрах защо не ме прати на мамолог , утре отивам да правя изследванията.
Отговори с цитат
  #503  
Стар 28th September 2011, 18:44
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Всъщност са Vital Esthetique conical - evrosilikon някой знае ли нещо за тях , нищо не ми говорят
Отговори с цитат
  #504  
Стар 28th September 2011, 18:56
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Трябва и мамолог, запиши си един час и отиди!
Отговори с цитат
  #505  
Стар 28th September 2011, 19:19
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Утре като правя другите ще си взема час
Отговори с цитат
  #506  
Стар 28th September 2011, 19:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За имплантите, които сте избрали нищо не знам. Каква беше причината да изберете тях? Освен, че са 400 сс какви са другите параметри? Диаметър и проекция?
Отговори с цитат
  #507  
Стар 28th September 2011, 23:29
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Това за параметрите изобщо незнам каза , че на тези формата е като на гърдите ми и ,че за мото тяло идеални били между 400 и 500 кубика , висока съм 170 62кг , но в такива подробности като подгръдни обиколки и разни параметри не съм задълбочавала ,само искам да попитам Liliy.ana доколкото се сещам си с 400 кубика как ти се стръваха след операцията по-малки ли? Защото като наложих имплантите там седяха супер 400 кубика , но доктора каза , че сле операцията със сигурност съм щяла да искам по-големи.....незнам повече от 400 несмея каточели а и вече оставих капарото и са поръчани.
Отговори с цитат
  #508  
Стар 28th September 2011, 23:47
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Наистина много се учудих на този вид импалнти даже влизах в сайта му да видя дали ги има - там са , също каза че ще са среден профил, каза да му се доверя за избора и кубиците били перфектни за моето телосложение , даже искаше повече от 400 сс да ми слага ,но майка ми беше с мене и тя ме спря така да се каже . Непосмях дали няма да съжелявам после.....

Последно редактирано от Alexa mallorca : 28th September 2011 на 23:58
Отговори с цитат
  #509  
Стар 29th September 2011, 07:11
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Алекса, аз също съм с Евросиликон, 360 кк. и смятам, че са ми добре. Имаше момент, в който ми се искаше да се по-големи, но истината е, че тези ми прилягат страхотно на телосложението. Аз също съм висока 171 см, 58 кг, така че сме с почти еднакви мерки. Всички момичета, които до момента видяха снимките ми, са на мнение че ми стоят напълно естествено, така че вярвам на мнението им. Според мен повече от 400 кк ще ти стоят малко... пищно така да се каже и ще личи отдалеч, че си с импланти. Мое мнение разбира се, може и да не съм права. Успех на операцията, ще стискам палци от сърце
Отговори с цитат
  #510  
Стар 29th September 2011, 08:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Да, с 400 сс съм, но това няма много голямо значение кой с колко е, защото това как ще стоят 400 кубика при мен и как ще бъде при някой друг е строго индивидуално. Аз съм по-висока от теб ( 177 см) и тежа 60 кг. Не ми се струваха големи след операцията. Имай предвид и, че мускулът ще "обере" част от обема на импланта. 400 би трябвало да са ти добре
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:29.