IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 26th December 2009, 20:37
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
А какво е, ако не е операция?И ква е гаранцията, че ще се получи симетричен нос в анфас, така че накрая да кажеш, че гърбицата си е на мястото?При положение, че е чупен вече и то два пъти, ми се струва доста фантастично да минеш само с "почукване"!
не знам. така каза Джамбазов че можело. ся след като го направи ще кажа кво е що е
Отговори с цитат
  #272  
Стар 27th December 2009, 09:51
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Съжалявам, по снимки отгоре с 3/4 обърната глава нищо не може да се прецени. Снимките за ринопластика са : 2 пълни профила, 2 полупрофила, снимка с отклонена назад глава. Направи ги и ще коментираме. Какво е това образно изследване, което си направил, и какво пише в неговото заключение. Съгласна съм, че може операцията да е неуспешна - обаче не виждам доказателства за момента.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #273  
Стар 27th December 2009, 20:08
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ето малко цитати:

на 23-ти декември запитване от мен...
Цитирай:
Първоначално написано от Reason
liophy, да те питам, не можеш ли да банваш потребители по IP?Прави ми впечатление, че в доста форуми банваш потребители, но само по ник, което не им пречи да се регват отново и отново, да дразнят останалите с глупостите си.Пример е с последния шизофреник в Ринопластика...Този просто си плаче за бан и по ник и по IP.Не, че му пречи до влиза например от зали, но поне има някакъв шанс да нацелиш домашния му адрес и ще са му необходими гимнастики с proxy-та или да търси други РС-та, че да си върши глупостите, което до няакъде би било спирачка.
Ти си решаваш де, но мен лично такива люде ме дразнят.
На 24-ти модератора на форума ми отговаря така:
Цитирай:
Първоначално написано от HATE
По IP е малко кофти, щото покрай сухото гори и мокрото.

Така примерно, ако банне един потребител, друг може да има същите проблеми. Както едно време беше с IRC, като слагат K и G линии за разни простотии.
същия ден от мен:

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Едно време масово се влизаше от зали и тогава наистина покрай сухото гореше и мокрото, но сега са твърде малко тия дето нямат домашно РС и търчат по залите.Ако бях на ваше място хич нямаше да се замислям.Ако майка му толкова държи да влиза във фрума, вярвам че тя ще намери начин да Ви уведоми да махнете бан-а...
мнения на дрги потребители:

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
в смисъл, че ако от фирмата доставчик ти дадат айпи от тяхната мрежа и си зад техния рутер, всеки пиър и сайт ще те вижда като техния рутер.. а там може да са 1000 човека. Льофи го вижда, банва го и 1К нямат достъп до форума... малко е тъпо, но в бг е честа практика да искат допълнителни пари за реалeн ip адрес
Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Рийзън, защо заради един човек претендираш за толкова радикални мерки? Изобщо не разбирам каква е тая мания да се спира достъп на тоя или оня, какво толкова е станало? Не може да се каже, че оспамва форума с простотии, както друг път се е случвало, та чак да не може никога вече да пристъпи прага на форума... Ако разбирам правилно за кой говориш, той си пише в 2-3 теми и си има някакво собствено виждане за нещата, кво ти пука? Да нанася щети, не нанася, достатъчно хора се изказаха там, тъй че на човек веднага му става ясно какъв тип е.
Аре сега, дразнил те някой, ми не се дразни толкова, разкажи му играта и толкоз. Обори го, какво толкова?! Чак пък бан.... не виждам защо

Цитирай:
Първоначално написано от patrizia
Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Рийзън...
И след този мой отговор...

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Как да го обясня не знам, но може би нещо от сорта на това:
Да плюеш по адрес на човек, помогнал на толкова много хора на мен ми е адски неприятно!Да му даваш възможност да продължава да влиза и да плюе, за мен е един вид толериране на поведението му в този форум, от което също ми става неприятно!Бан по IP за 10-тина дни би свършил много добра работа, а и много се съмнявам точно пък от неговото IP да влиза някой друг, не сме чак толкова много активните потребители.То може и да се провери.
...никой нищо не е написал или е взел каквито и да е мерки.Не вярвам и да вземе.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #274  
Стар 27th December 2009, 23:14
crystal crystal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте! Ако ми позволите, бих искала и аз да изразя мнение по повод изказванията и снимките на Rapidol. За съжаление постовете му доста ме притесняват. Това е така, защото резултатът, който показва въобще не ми харесва. Ако аз се подложа на операция /първична/ и резултатът е като този, изобщо няма да ми хареса. В крайна сметка човек се подлага на подобна интервенция, за да подобри външния си вид. Не бих искала първоначално носът ми да е прав в анфас и в последствие да се сдобия с нов нос, който видимо криви. Може би съм перфекционистка, знам ли?!
Друг е въпросът, ако не доц. Джамбазов е извършил първичната ринопластика. А пък и Rapidol беше писал, че може би при тренировки е изместил костите. Резултатът на Rapidol не е добър и профилите му са различни. Не знам какво се цели с това, дали да се злепостави доц. Джамбазов или това е опит да се предупредят бъдещи пациенти. Аз само се притеснявам, че има много момичета, които толкова ентусиазирани споделят вълненията си около операцията и като им махнат гипса, повече не пишат. Момичета, тези от вас, които са доволни от резулатата си, моля, качвайте снимки. Така такива като мен, на които им предстои ринопластика ще виждат реални резултати. В противен случай още един или двама като Rapidol могат тотално да ни откажат от операция.
P.S. Благодаря на Stela_Gold и Tichka за качените снимки. Желая ви бързо възстановяване и много да си вирите носленцата!
Отговори с цитат
  #275  
Стар 28th December 2009, 08:38
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

И аз съм съгласна,че резултата не е добър,но това е форум все пак.Всеки може да изказва мнение,но да сипе помия 2 месеца във всяка възможна тема и да обижда някой, който не може да му отвърне... е да , това е много лесно Извинение,нападки,пак извинение... вече се изтърка.
А какво да кажат хора с по 2,3,4 ринопластики,а Има толкова много потребители тук с по няколко операции.Невинаги всичко се постига от първия път. Ето за това не си направих фотошоп преди операцията.Всичко може да се случи и това,което е на снимката не може на 100% да се направи 1 към 1.
Отговори с цитат
  #276  
Стар 28th December 2009, 09:06
crystal crystal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Между другото, Маринелче, знаеш ли какво ми каза доцентът на консултацията: "Много е важно да знаеш точно как искаш да изглежда носът ти и да ми го обясниш добре. Защото после може и да е направена добре операцията, но ти като не се харесаш, става страшна работа, тръгват едни приказки..."
Отговори с цитат
  #277  
Стар 28th December 2009, 10:00
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crystal
Момичета, тези от вас, които са доволни от резулатата си, моля, качвайте снимки. Така такива като мен, на които им предстои ринопластика ще виждат реални резултати. В противен случай още един или двама като Rapidol могат тотално да ни откажат от операция.
И хиляда добри резултата да видиш, това не значи, че точно при теб ще се получи!
Гаранция няма никога и ако не слагаш в сметките си възможността за неуспешна ринопластика или такава с незадоволителен резултат, по-добре се откажи!
Отговори с цитат
  #278  
Стар 28th December 2009, 11:03
crystal crystal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Много си права, Емико. Обаче не си ли съгласна, че за да изградя мнение за работата на хирурга си и за да му имам доверие, трябва да видя крайни резултати. Именно затова казвам, че е добре оперираните да качват снимки.
Отговори с цитат
  #279  
Стар 28th December 2009, 11:48
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Трябва да се показват снимки, най-малкото за да се види стила на лекаря. Защото каквото и да си говорим всеки лекар си има някакъв типичен за него стил. И ако на някой това му харесва- чудесно, но със сигурност ще има и такива на които няма да им допадне и тогава е по-добре да потърсят друг лекар! Не, защото този не е добър, а защото не е техния човек! Но е добре да се качват снимки не само от доволни пациенти! За това аз съм благодарна на doc.djambazov или там каквито са му всичките никове, за това, че си изказа мнението и че качи снимки! Не става дума за състрадание, или желание да се оплюе един или друг лекар. На мен резултата не ми харесва, без значение дали хирурга е Джамбазов, Йорданов, Цветков или ако ще и Господ да е! Ясно е, че при подобно нещо, всеки който се е замислял за операция започва да се колебае, но това е и добре, защото това е нещо наистина сериозно и гаранции няма! Хубаво е всички, които се замислят да го правят да си имат едно на ум! И пак казвам- не говоря за Джамбазов, а за абсолютно всички лекари!
Сега, защо пуска едни и същи изказвания в много теми, и защо си сменя никовете толкова често- не знам! Пък и не ме интересува! Има някакъв резултат- на някой им харесва, на други не. Всеки сам си решава какво да прави!
crystal, така както една добре ринопластика не означава, че лекаря който я е правил е добър, така и една лоша, не го прави некадърник... за страничния наблюдател. Ако ти си пострадалия, нещата вече стоят по друг начин! Но всеки се надява да не му се случи на него! Отиди на консултация при Джамбазов, щом се замисляш за него и прецени човека на място! Късмет ти желая!
Отговори с цитат
  #280  
Стар 28th December 2009, 18:19
crystal crystal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Благодаря ти, Валя. Аз ходих вече на консултация. Имам си и дата за операция.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:58.