IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 10th December 2009, 19:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А... ако ще През нощта определено ми е по- лесно само да я сложа на гърдата, отколкото да ставам да приготвям мляко, ама квото такова, нямам намерение да драматизирам, не държа на всяка цена да е на кърма, тъй де, наистина не съм убедена, че е тоооолкова много по- здравословно...амо дето ми беше по- лесно, ама нейсе
Отговори с цитат
  #342  
Стар 10th December 2009, 19:47
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
А... ако ще През нощта определено ми е по- лесно само да я сложа на гърдата, отколкото да ставам да приготвям мляко, ама квото такова, нямам намерение да драматизирам, не държа на всяка цена да е на кърма, тъй де, наистина не съм убедена, че е тоооолкова много по- здравословно...амо дето ми беше по- лесно, ама нейсе
Ооооооо Да и аз съм на това мнение.
Но да ти кажа, когато го слагах на гърдата заспивах и той до мен, за което се нервех после , щото посвикна да спи с мен и до 4 месец неможах да го изгоня от леглото, все пак исках си мъжо до мен, колкото и да ме изпоядат някои жени.....честно, молех се да заспи и да ме остави за 30 мин, да имам лично време с таткото.
А за храненето с АМ...ми беше лесно...взех си един метален термус и като се събудеше само пълнех 60мл(примерно) вода в шишето + има едни дозички за сухото мляко, те са за път по-принцип, ама вършат чудесна работа нощно време. И хоп за секунди имаш сучещо бебенце.
Отговори с цитат
  #343  
Стар 10th December 2009, 19:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И аз така заспивам с нея в леглото и точно това си мислех, да не се научи тъй, че после да не можем да я изгоним Уж гледам да не я сотавям, ама умората си казва думата и откъртвам често
Отговори с цитат
  #344  
Стар 10th December 2009, 20:09
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
И аз така заспивам с нея в леглото и точно това си мислех, да не се научи тъй, че после да не можем да я изгоним Уж гледам да не я сотавям, ама умората си казва думата и откъртвам често
Даааааам , даже така и бебока не си дояжда, а след като утоли глада и заспива.....демек с шишето виждаш реално колко изпива и ако задреме ще я събудиш, както и ти едва ли ще заспиш в седнало положение най-много да се катурнеш на пода.....
Отговори с цитат
  #345  
Стар 10th December 2009, 20:41
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

На мен ми беше много по лесно като преминах на адаптирано мляко.
Бебчето се храни много по малко на брой от колкото когато е само на кърма. На мен не ми се налага изобщо да ставам през ноща.
Последно се храним в 9 часа, заспива и така до сутринта до към 7.
Общо на брой имаме 5 хранения на ден.
Изобщо не ме затруднява да измия шишетата. Имам термокана с винаги топла вода. Пълня си петте шишета за деня примерно с 100 мл вода охладена и като ми се налага доливам 50 мл от термоканта. Така си имам вода с необходимата температура и само изсипвам в шишето млякото.
Докато кърмех аз лично бях много уморена.
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #346  
Стар 10th December 2009, 20:55
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да, туй е то... нямам прегледност с кърменто, което малко ме дразни... да не говорим, че е способна през половин час да суче като иска де... ей сега пак я мъчих... ми 5-10 минути и почва да плюе няма да я бъде, ами отивам да я къпя и да напълня едно шише АМ и да мирясаме.
Отговори с цитат
  #347  
Стар 10th December 2009, 23:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хм, странна работа... ако плюеше в началото, бих казала, че сигурно се дави от силната струя кърма (пише да се изцеди малко и тогава да се започне кърменето). Тя пък да не се наяжда за толкова кратко време ???!!!

Абе каквото-такова. То пък да психясаш от такъв "проблем", айде нЕма нужда!!! Изцеждай по малко да се облекчаваш, да може постепенно да намалее кърмата, ти да не пострадаш.
Отговори с цитат
  #348  
Стар 11th December 2009, 01:11
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
[b]Имаме още едно форумно бебе на 01.12.2009.........Мишелин си има момиче и се казва Никол ,тежи 3360кг и 50см висока..

[b]Мише,да ти е жива и здрава малката принцеса Никол и само хубави мигове да в иноси.. . т
Здравей те,
От много отдавна не съм писала, но Томи, ме разтопи с желанието си да отбележи раждането на дъщеричката ми и тук, за което искам отново да й благодаря!
Да се възползвам от възможността, да честитя на Апо новородената дъщеричка, да ти е жива и здрава малката Елла, много радост и щастие да ви носи и Господ да ви пази!
На АниК, също едно голямо честито, лека бременност до Пролетта и здраво бебче ти пожелавам!
Поздрави на Мария Василева
Отговори с цитат
  #349  
Стар 11th December 2009, 09:00
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Mishelin, на теб да ти е здрава и послушна малката мишка, а ти бързо да се възстановяваш!!!
Отговори с цитат
  #350  
Стар 11th December 2009, 10:32
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

http://www.unassistedchildbirth.com/

направо съм изумена,каква смелост само да родиш в къщи..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:23.