IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 16th December 2009, 10:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ами всичко е до хормоналната промяна в тялото на бременната жена оттам не остава забелязано и за мъжа-ловец... Тялото ти започва да произвежда прекомерни количества хормони - естроген (най-"женският" полов хормон, който се произвежда в яйчниците - от него кожата блесва, бръчките се опъват, косата заблестява; влияе даже на лигавицата на влагалището, което става по-чувствително и влажно от обичайно) и прогестерон, което се "усеща" и външно, и вътрешно - както викат старите баби "разпъпилиа" (да ме извинят пуританите, но мъжката версия за този процес е "разпутила" ) Гърди, зърна стават хипер чувствителни....Жената може да не съзнава тази промяна, залисана в притеснения за бебето си, но мъжете.... долавят всеки повей, не ги подценявайте в това отношение...много от тях могат да надушат подобна жена, без да й е проличал корема още даже.... Поради увеличеният приток на кръв в гениталиите и завишените нива на хормоните изпитваш непознато досега сексуално влечение...В тялото се произвежда и допълнително хормона тестостерон, който сещате се какво прави с нас.... В такъв момент е възможно да достигне оргазъм почти от въздуха.... Бе не ме питайте колко пъти и през двете бременности и защо съм тичала на прибежки до тоалетната в работата
Отговори с цитат
  #402  
Стар 16th December 2009, 10:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Няма "слепи" сред мъжете за тия неща...
Отговори с цитат
  #403  
Стар 16th December 2009, 10:24
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

не само това, допълнително мога да кажа, че по време на бремеността жената излъчва повече сексапил и некак си мъжа повече си я харесва, което е в рамките на нормалното предвид факта, че ги чака дете =)
Отговори с цитат
  #404  
Стар 16th December 2009, 10:27
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

опалааа... та значи всичко тръгва от жената, която си го проси, надали толкова забелязват, че косата ти е лъскава, а по скоро чуват вътрешния ти глас, който крещи "искам сеееекс ...отивам до кенефа "

аз бях така само първите месеци ( и то не точно така) :P
но секс винаги съм обичала да си правя , ако може всеки ден и ако не ми се дърпат и сутрин и вечер, така че сега като ми се прави на разсеян за няколко дни и ми е странно
Отговори с цитат
  #405  
Стар 16th December 2009, 10:33
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Тва за косата прекалено буквално го прие...нали някой попита за почти научното обяснение и понеже съм настроена академично напоследък се почувствах длъжна да обясня.... естествено, че никой не му дреме за косата точно....но всичко, което произтича от тези хормони накуп говори наистина само "разцъфнала съм, ела ме вземи"...
Отговори с цитат
  #406  
Стар 16th December 2009, 10:40
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ясно за обяснението
Отговори с цитат
  #407  
Стар 16th December 2009, 11:04
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
То и моят го е страх, но това не му пречи да "ме преследва" постоянно Дет' вика Апо-то меракът му е по-голям. Имам и няколко приятели мъже, които са споделяли същото.
Извратеняци

Тhomi, при теб сега има ли някакви проблеми? Следващото можеш да го родиш секцио.
Ани,за сега нямам проблеми надявам се и за напред...Даже нямаше да разбера че има нещо ,ако доктора не ми беше казал...Надявам се ,както каза Sweet да са бабини дивитини
Замислям догодина да забременявам и на 100% ще родя секцио... и заради опирацията на миома също не мога по нармален начин..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #408  
Стар 16th December 2009, 12:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Поради увеличеният приток на кръв в гениталиите и завишените нива на хормоните изпитваш непознато досега сексуално влечение...В тялото се произвежда и допълнително хормона тестостерон, който сещате се какво прави с нас.... В такъв момент е възможно да достигне оргазъм почти от въздуха.... Бе не ме питайте колко пъти и през двете бременности и защо съм тичала на прибежки до тоалетната в работата
А възможно е и да не те се и помисля за секс въпреки всичките хормони
Това за свличането на влагалището за съжаление не мисля, че са бабини девитини... обаче и влагалищните мускули са като всички останали мускулули, просто трябва да се поддържат със спорт
Отговори с цитат
  #409  
Стар 16th December 2009, 13:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
А възможно е и да не те се и помисля за секс въпреки всичките хормони
Възможно е, разбира се.... ако нещо си те тормози като предразсъдък, комплекс по отношение на наедряване, стрии, целулит и пр... или самото притеснение около предстоящото бебче е достатъчно само по себе си, за да притъпи мисълта за секс дори Но това мъжете не го знаят; те си реагират първосигнално и за тях мисълта зацеломъдрие, нежелание за секс или мисълта за бебе е последното нещо, за което биха се сетили при вида на бременна жена.... Всичко е в главите ни, Апо... (в техните е едно и също )
Отговори с цитат
  #410  
Стар 16th December 2009, 14:08
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="apoklistika"]
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Поради увеличеният приток Това за свличането на влагалището за съжаление не мисля, че са бабини девитини... обаче и влагалищните мускули са като всички останали мускулули, просто трябва да се поддържат със спорт
Апо ,ако е от спорта то това означава че аз не трябва да имам никакви проблеми...Както при мамопластиката <Доктора се е озорил защото имам здрава мускулатура..Професионално съм се занимавала 11 години със спорт..Явно съм си такъв карък
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:29.