IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 7th December 2016, 10:59
sisi78 sisi78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JennyMG Виж мнението
Здравейте, надявам се и моят опит да е от полза за някого. Минаха 8 дни след моята отопластика, която направих в Пловдив в УМБАЛ Свети Георги. (Тъй като не искам да правя реклама, ако някой има интерес ще му напиша на лично съобщение и доктора)

Операцията ми отне около час и половина, беше с локална анестезия - при която няма болка, но усещаш, че нещо се прави по ушичките. Единствено може леко да заболи при поставяне на упойката, след което ушите изтръпват и са напълно безчувствени. Екипът от лекари и сестри беше много добър - през цялото време се грижеха да ми е комфортно и да не се притеснявам (въпреки че изобщо не бях притеснена от самото начало). Операцията протича така: разрез зад ухото, изпиляване на хрущяла, моделиране и зашиване. След края на операцията ти слагат превръзка и лента около главата и малко след това можеш да напуснеш болницата.

Ще съм ти благодарна да кажеш при кого се оперира и каква е цената на операцията, JennyMG.

Няколко часа след операцията нямах болки, тъй като упойката ме държеше. След това истината е, че боли доста и затова е препоръчително да се пият силни обезболяващи - течен аналгин, аулин. Спанете при мен беше по гръб само и без възглавница. На следващия ден отново ходих в болницата за контролен преглед, след което ме пуснаха да си ходя в София. Лентата около главата се носи непрестанно в продължение на 7 дни.

На седмия ден отново отидох до Пловдив за контролен преглед и да ми помогнат да си измия косата. След което ми сложиха чиста лента, която не трябва да свалям и през следващите 7 дни. Ушичките ми в момента са залепени до главата. Още са подути и по думите на доктора ще спадат през следващия месец постепенно и тогава ще видя финален резултат.

Съветът ми е да проучите много добре при кого да направите операцията, да сте подготвени психически и физически (ще има болка и дискомфорт, но си заслужава) и да си предвидите поне 2 седмици отпуск (тъй като явно е в човешката природа да ви гледат втренчено, ако излезете с превръзка около главата). Успех на всички, които мислят да си приберат ушичките!
Ще съм ти благодарна да кажеш при кого се оперира и каква е цената на операцията, JennyMG.
Отговори с цитат
  #782  
Стар 28th December 2016, 00:29
blago91 blago91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Постнах го в ринопластиката,но ще го постна и тук понеже си е доста свързано с ушите Става въпрос за Джамбазов от Пловдив.

От много време се каня да напиша коментар за този "професор".
Ще се радвам,ако има хора, които са доволни от него, но моят опит е потресаващ.
Миналата есен на 2015 година ме приеха още същият ден в който се обадих,което беше уж голям късмет.Исках да оперирам носът си и едното си ухо понеже по рождение ми е различно от другото.След като изкоментирахме цената ми беше насрочена операция след 3 дни.В деня на операцията занесох снимки как си представям да изглежда носът ми и всичко уж беше чудесно,казаха ми,че може да бъде направен така и всичко ще е наред.Обсъдихме и варианта с ухото ми как трябва да се случат нещата.След като ме оперира се оказа,че ухото ми не е станало по начина който се очаква,но е "по-добре" от преди ,а носът ще си го видя .....
След като минаха няколко месеца бях изпаднал в страшна депресия,защото носът ми беше ужасен,а за ухото ми просто не искам да коментирам ..... не може да си представите колко беше грозно.Не исках да излизам от нас,чувствах се обезобразен.На никой не го пожелавам това усещане.Януари месец на 2016та започнах да търся други херурзи при които да си оперирам поне ухото,защото нямах повече пари,а парите които дадох ги бях събирал цяло лято в чужбина.След като дадох 100 лв за прегледи при други двама херурзи единия от които ми каза,че може би най-добрия вариант е да си разкъсам шевовете за да ми изглежда ухото поне както преди отидох в клиниката в Пловдив за да се разправям с професора и да си види творението.След като говорихме ми беше казано,че ще ми бъде насрочена нова операция,за пролетта ,но не може да ми каже точна дата ..... чаках 2 месеца и никой не ми се обади.След като звънях няколко пъти и ми казаха,че не могат да ми дадът информация накрая се оказа,че професора е много зает и може да ми даде час чак за края на септември,ако искам ..... интересно как преди това успя да ме оперира на третия ден след посещението,може би сега не беше заинтригуван,защото щеше да е само с направление ???
След като ме оперира октомври 2015та ,втората ми операция беше септември 2016та ... година ходих с обезобразено ухо,носът ми също няма нищо общо с желаното,но поне не е обезобразен.Не исках да излизам,не си правех снимки .... просто беше ужасно.Септември в деня на операцията говорехме,обясних му какво очаквам да стане,пак ми се потвърди,че нещата ще се получат ,не било сложно (тогава защо не го направи предния път ??? мисля,че защото бях последна операция изобщо не му се е занимавало,взел е парите,пък каквото такова) и ме оперираха.Два месеца по-късно мога да ви кажа,че ухото ми продължава да е много по-ужасно от преди 2 години,не знам какво ще правя,обмислям нови операции,но със сигурност не бих се върнал при този човек.Видях страшно обезобразени носове на хора оперирани от него през тази година ,когато споделях на различни хора за моя проблем постоянно се оказваше,че познават хора обезобразени от него.Всеки си има глава на раменете и си решава сам,но моя съвет е не ходете при него,а и като цяло при български пластични херурзи ..... шанса да останете обезобразени е голям,а от това връщане назад няма.
Отговори с цитат
  #783  
Стар 29th December 2016, 22:51
ivan110 ivan110 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 5
По подразбиране

edit

Последно редактирано от ivan110 : 29th December 2016 на 22:54
Отговори с цитат
  #784  
Стар 4th January 2017, 08:57
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blago91 Виж мнението
Постнах го в ринопластиката,но ще го постна и тук понеже си е доста свързано с ушите Става въпрос за Джамбазов от Пловдив.

От много време се каня да напиша коментар за този "професор".
Ще се радвам,ако има хора, които са доволни от него, но моят опит е потресаващ.
Миналата есен на 2015 година ме приеха още същият ден в който се обадих,което беше уж голям късмет.Исках да оперирам носът си и едното си ухо понеже по рождение ми е различно от другото.След като изкоментирахме цената ми беше насрочена операция след 3 дни.В деня на операцията занесох снимки как си представям да изглежда носът ми и всичко уж беше чудесно,казаха ми,че може да бъде направен така и всичко ще е наред.Обсъдихме и варианта с ухото ми как трябва да се случат нещата.След като ме оперира се оказа,че ухото ми не е станало по начина който се очаква,но е "по-добре" от преди ,а носът ще си го видя .....
След като минаха няколко месеца бях изпаднал в страшна депресия,защото носът ми беше ужасен,а за ухото ми просто не искам да коментирам ..... не може да си представите колко беше грозно.Не исках да излизам от нас,чувствах се обезобразен.На никой не го пожелавам това усещане.Януари месец на 2016та започнах да търся други херурзи при които да си оперирам поне ухото,защото нямах повече пари,а парите които дадох ги бях събирал цяло лято в чужбина.След като дадох 100 лв за прегледи при други двама херурзи единия от които ми каза,че може би най-добрия вариант е да си разкъсам шевовете за да ми изглежда ухото поне както преди отидох в клиниката в Пловдив за да се разправям с професора и да си види творението.След като говорихме ми беше казано,че ще ми бъде насрочена нова операция,за пролетта ,но не може да ми каже точна дата ..... чаках 2 месеца и никой не ми се обади.След като звънях няколко пъти и ми казаха,че не могат да ми дадът информация накрая се оказа,че професора е много зает и може да ми даде час чак за края на септември,ако искам ..... интересно как преди това успя да ме оперира на третия ден след посещението,може би сега не беше заинтригуван,защото щеше да е само с направление ???
След като ме оперира октомври 2015та ,втората ми операция беше септември 2016та ... година ходих с обезобразено ухо,носът ми също няма нищо общо с желаното,но поне не е обезобразен.Не исках да излизам,не си правех снимки .... просто беше ужасно.Септември в деня на операцията говорехме,обясних му какво очаквам да стане,пак ми се потвърди,че нещата ще се получат ,не било сложно (тогава защо не го направи предния път ??? мисля,че защото бях последна операция изобщо не му се е занимавало,взел е парите,пък каквото такова) и ме оперираха.Два месеца по-късно мога да ви кажа,че ухото ми продължава да е много по-ужасно от преди 2 години,не знам какво ще правя,обмислям нови операции,но със сигурност не бих се върнал при този човек.Видях страшно обезобразени носове на хора оперирани от него през тази година ,когато споделях на различни хора за моя проблем постоянно се оказваше,че познават хора обезобразени от него.Всеки си има глава на раменете и си решава сам,но моя съвет е не ходете при него,а и като цяло при български пластични херурзи ..... шанса да останете обезобразени е голям,а от това връщане назад няма.
This thread is worthless without a pic.

Моля прикачете снимка за да видим за какво става въпрос?
Отговори с цитат
  #785  
Стар 27th March 2017, 17:49
sherlock sherlock не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Понеже съм момче има ли проблем ,ако съм с дълга коса ?
Отговори с цитат
  #786  
Стар 27th March 2017, 17:51
sherlock sherlock не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Аз мисля тази година да си направя такава операция , ако някой знае доказан професионалист в тази област да сподели ,цената е без значение .
Отговори с цитат
  #787  
Стар 1st April 2017, 18:42
Zero Zero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Привет на всички. Ами, аз съм на 17 години и съм решил да се подложа на въпросната операция, та имам няколко въпроса.
1) Бихте ли могли да ми препоръчате добър хирург в София. Вече ходих на преглед при д- р Живко Кънев, за който съм чел позитивни отзиви, но мен не успя да ме грабне, имах чувството, че не е особено заинтересован.
2) Единственото, от което имам притеснение, е някаква грешка от страна на опериращия, от която нещата биха могли да се влошат. Това наистина ми действа малко стряскащо. но не успява да ме откаже ..
Благодаря за вниманието. ако изобщо сте стигнали до края на моите писания. Поздрави, Zero.

Последно редактирано от Zero : 1st April 2017 на 18:45
Отговори с цитат
  #788  
Стар 2nd April 2017, 18:16
Zero Zero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Хора, моля Ви се, ако някой може да ми помогне с избора на хирург, нека го направи...Четох много мнения, но така и не намерих достатъчно за работата на д-р Кънев, свързана с отопластиката. Ако можете, помогнете ми малко
Отговори с цитат
  #789  
Стар 23rd May 2017, 09:42
Maik Maik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Привет и от мен.. от отдавна чета мненията за хирурзите. Мисля да се оперирам през септември, но се колебая при кого. Към момента мисля за д-р Живко Кънев, та моля който има мнение за него да го сподели. Мислих и за д-р Енчев, но виждам, че там цената е много висока.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:38.