IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1701  
Стар 9th March 2009, 11:10
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Добро утро и от мен!
Хайде и Аз да ви чИстИтя празника (с малко закъснение), въпреки че не го уважААм много много, но за всички дами.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1702  
Стар 9th March 2009, 23:11
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Хей момичета, защо никой не се е отчел днес? Страшно се изпразни темичката, в последните 2-3 дни не виждам никакви менюта! Както и да е, аз ще се отчета. Менюто ми за днес:

Закуска- 4 мини-вафлички
Следобяд-1/2 филийка Местемахер с извара; 1 домат
Вечеря- 3 филийки хляб "Вита" с извара; малка порция брюкселско зеле и карфиол на пара

Спорт- 60 мин. кростренажор
Отговори с цитат
  #1703  
Стар 9th March 2009, 23:35
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marie_claire
Хей момичета, защо никой не се е отчел днес? Страшно се изпразни темичката, в последните 2-3 дни не виждам никакви менюта! Както и да е, аз ще се отчета. Менюто ми за днес:

Закуска- 4 мини-вафлички
Следобяд-1/2 филийка Местемахер с извара; 1 домат
Вечеря- 3 филийки хляб "Вита" с извара; малка порция брюкселско зеле и карфиол на пара

Спорт- 60 мин. кростренажор

marie_claire
, каква извара ползваш ?
Отговори с цитат
  #1704  
Стар 9th March 2009, 23:47
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Закуска: 1/2 кисело мляко с 3 с.л. овесени трици
Обяд: 1 пилешко бутче
Следобед: 50гр. бадеми + 1 портокал
По следобед: 2 печени яйца с 2 лъжици кисело мляко
Вечеря: 1 протеинова вафла + 1/2 ябълка

Май днес бая съм яла
Отговори с цитат
  #1705  
Стар 10th March 2009, 00:37
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

hatred, изварата е "Мистър Пикс" от Пикадили. Скоро не бях си купувала извара, така че не мога да направя сравнение с други марки, но тази ми харесва на вкус.
Engel, не мисля, че си яла твърде много. Може би само бадемите са малко повече при положение, че следобяд си яла и яйца. Щом целта ти е да отслабваш бавно, менюто не е лошо.
Отговори с цитат
  #1706  
Стар 10th March 2009, 09:54
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Найстина бадемите за излишни, но този въглехидратен глад го туширах точно с тях А и денят ми беше по-дълъг от колкото обикновенно и имам 1 ядене повече. Днес ще поправя като се подготвя от сутринта за целият ден.
marie_claire:Снощи бях във фитнеса в който тренирах преди, за да си търся протеинова вафла на Нутрим, обаче рецепционистката, която е доста добре изглеждаща и с оформена мускулатура /но не бих искала да имам толкова големи и оформени мускули/ ми дава вафла NUTREND някой ако ги е чувал - да пише . Когато аз я попитах дали няма други, на Нутрим тя ми се изсмя едва ли не, защото Нутрим били слагали брашно във вафлите и съм щяла да си разваля протеиновата диета /незнам как реши, че съм на такава / и ми препоръча да си взимам от тези на NUTREND/ кокос, ягода, шоколад/ или май на някакви SG не съм много сигурна за марката, защото може да не съм чула добре.
Другото, което каза за Нутрим е, че съдържанието на си отговаряло на това което пише на опаковката.
Вижте съдържанието на новата вафла:
Глюкоза,соев протеин изолат, инвертна захар, глазура /захар, втвърдено растително масло, сухо мляко, суха суроватка, натурално идентичен аромат - карамел/, - тази глазура сигурно е за вафла карамел. В листчето със състава има общия състав и отделно глазурата на всяка различна вафла от какво се състой.
Аз обаче ядох шоколад и сигурно ще е това:
Натурални и натуларно идентични аромати /шоколад - пропилен гликол/ , Л-карнитин - база, гама линолеинова киселина, премикс от мултивитамини / витамини - Е, Ф, В1, В6, В2, В12, В3, В5, H, C, и фолиева киселина/, консервант - сорбитова киселина, екстракт от соя с изофлавоноиди.

Ако някой разпознава нещо нередно да пише моля, за да знаем дали тази вафла е окей. Със сигурност поне има по-подробно съдържание от Нутримската макар, че е по-малка на грамаж и с 20ст. по-скъпа, ако си заслужава и няма брашно ще се прежаля
Отговори с цитат
  #1707  
Стар 10th March 2009, 11:35
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Ето ме и мен една, активно отслабваща Може би е редно, първо с няколко думички да се представя-на 23г.(скоро ще са 24) , 161см. висока, преди година бях 85кг., сега съм 68.Малко по малко с времето преминах към НВД, като се инаформирах и изключвах все по нещо.Спортувам 8,почти 9 месеца доста активно, във фитнеса.Тренирам 3 дена под ред и на 4-я почивам,продължавам да спазвам НВД, и се надявам да стана поне 60, предполагам че след това ще искам още и ощено и в момента си се харесвам, честно казано просто тези 8кг,мисля че ще ми донесат една мн добра фигура и форма със фитнеса.Това е от мен, от днес (надявам се края) съм на пости, менюто е следното
1.Закуска- в 8:30-1 грейпфру
2.Закуска-в 10:15-1 ябълка
3.Обяд-парче варена тиква+половин салатка зеле
4.Следобедна закуска-в 15:30-другата половина салата зеле
5.Вечеря- не я зная точно кога ще е и какво, но предполагам салатка-домати и краставици.
Това е от менEngel, ти каза че ще ме следиш за храненето, и аз веднага се втурнах да пиша
Отговори с цитат
  #1708  
Стар 10th March 2009, 16:46
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Хайде да се впиша с меню ябълка за закуска, но чак в 10 часа....но пак цял ден не съм хапнала сега ще вечерям гъбена супичка и хлебче "Вита".
Вчера менюто ми беше ориз с праз, малко туршиика и филиика със сладко от ягоди май това ми беше прегрешението
Чакам критики, ако имате
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #1709  
Стар 10th March 2009, 17:17
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Глюкоза,соев протеин изолат, инвертна захар, глазура /захар, втвърдено растително масло, сухо мляко, суха суроватка, натурално идентичен аромат - карамел/, - тази глазура сигурно е за вафла карамел.

Натурални и натуларно идентични аромати /шоколад - пропилен гликол/ , Л-карнитин - база, гама линолеинова киселина, премикс от мултивитамини / витамини - Е, Ф, В1, В6, В2, В12, В3, В5, H, C, и фолиева киселина/, консервант - сорбитова киселина, екстракт от соя с изофлавоноиди.



Engel-че за какво са ти тия пусти протеинови вафли? Тялото ти не отчита само калории, то знае кога храната му е от природата и кога от хим.завод и отразява това в начина по който се чувстваш и по който изглеждаш
Аз лично съм на 100% убедена, че при еднакви калории и еднакво количество протеини, въглехидрати и мазнини много по-бързо се отслабва, ако ядем натурални продукти, отколкото ако ядем изкуствени.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #1710  
Стар 10th March 2009, 18:51
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

SummerBaby=): Мила, става въпрос за заместване на хранене 1-2 пъти седмично, защото и без това немога да си позволя всеки ден да давам по 3лв. за някаква си 60 грамова протеинова вафла. Просто ми харесват и стават за разнообразяване на храненето. Аз иначе си имам протеин, който много рядко пия и се чуда на какви шейкове да си го правя, защото кутията ми е голяма. Искам да знам какво съдържат и дали стават изобщо. Поне нямат захар, а алтернатива и много витамини, също и протеин, който е много чист и се усвоява много повече от организма.
monita_g: Менюто ти е малко странно Хапвай повече храни за сметка на качеството. Качеството на храната ти е под критика и предполагам, че така ще удължиш периода на отслабването. Поздрави!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:28.