IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2101  
Стар 2nd April 2009, 10:53
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Здравейте!!

Имам да свалям доста килограми и е крайно време да направя нещо по въпроса.Тренирам редовно,но май е по-скоро с цел да не качвам още Захващам се с мой си режим,защото не мога да спазвам измислените диети,в които имаш 2 хранения за деня.Дано да има ефект...Май съм с мерките на Engel горе-долу:168/64.Надявам се да стигна поне 55 в скоро време,после още 5 може би.Почвам от днес ,момичета,и ще бъда сериозна.
Приятен и слънчев ден ви пожелавам!
Отговори с цитат
  #2102  
Стар 2nd April 2009, 11:53
Аватара на miss_beauty
miss_beauty miss_beauty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 127
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldish
Не виждам защо? Плодове да се ядат отделно и предиобяд е най-добрият вариант. Не се притеснявай, мила.
Мда бе, права си, какво съм се вманячила и аз...
Отговори с цитат
  #2103  
Стар 2nd April 2009, 16:32
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Да, какво се вманиачавате за съчетанието на банан с грейпфрут. Важното е да няма вафли
Disaster: Добре дошла :P Пожелавам ти успех и скорошно постигане на целта ти, а през това време да ти е много леко и приятно в нашата компания и без кризички Ще ги преборим!
Аз днес:
1. Ябълков шейк
2. Пилешки дроб + 1 таратор
Сега си правя Дюканската пица на tirra и ще си хапна едно парченце 'нещо грешно' /не го пиша поради съображения за сигурност на хладилниците/
Отговори с цитат
  #2104  
Стар 2nd April 2009, 17:28
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

И аз стискам палци да се преборим, Engel Ще ви кажа за днес какво хапнах.Не е малко, но поне не изпитвам глад и се чувствам добре.
закуска:2 филийки пълноз.хляб с извара и краставица
межд.:1 грейпфрут
обяд:пъстъсва + таратор
межд:10 бадема
вечеря:салата(без сосове и т.н.)
Как ви се струва?Исках и друго да ви питам.Мислите ли,4е е добра идея 1 ден в седмицата да се ядат само плодове?
За сладкото ще взема пример от hatred ,защото мога без,но не мога с едно парченце (благодаря на всеки ,който би отправил градивна критика).
Отговори с цитат
  #2105  
Стар 2nd April 2009, 18:16
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Менюто ти е добре за сега. С 1 ден седмично на плодове ще постигнеш по-бързо резултат с отслабването, но според мен е по-добре засега този ден да си го пазиш като скрит коз. Когато започнеш да задържаш, примерно като свалиш 4-5кг. , тогава можеш да направиш 1 такъв ден и после всяка седмица да си го правиш за да възстановиш отслабването в организма. Демек направи си стратегийка :P
Отговори с цитат
  #2106  
Стар 2nd April 2009, 18:18
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Мислите ли,4е е добра идея 1 ден в седмицата да се ядат само плодове?
А защо искаш да си на плодове, един ден? Нали си на диета ?! Ако въпроса ти е нали ще отслабнеш по- бързо- НЕ. Ако се храниш достатъчно разумно през- всичките 7 дни от седмицата с включени плодове в менюто ти, не мисля че има причина да вкарваш един такъв сен, освен ако нямаш някакви други съображения

п.п. Ангелчето ме е изпреварило, но ще вмъкна в отговора си и въпрос към нея
Цитирай:
С 1 ден седмично на плодове ще постигнеш по-бързо резултат с отслабването
Защо така смяташ?!
Зависи какви плодове ще яде и колко като количество, но в повечето случаи не се получават нещата, ако иска един ден в седмицата да вкара нещо,то това не трябва да са плодове, а протеини :P
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #2107  
Стар 2nd April 2009, 18:21
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Disaster
И аз стискам палци да се преборим, Engel Ще ви кажа за днес какво хапнах.Не е малко, но поне не изпитвам глад и се чувствам добре.
закуска:2 филийки пълноз.хляб с извара и краставица
межд.:1 грейпфрут
обяд:пъстъсва + таратор
межд:10 бадема
вечеря:салата(без сосове и т.н.)
Как ви се струва?Исках и друго да ви питам.Мислите ли,4е е добра идея 1 ден в седмицата да се ядат само плодове?
За сладкото ще взема пример от hatred ,защото мога без,но не мога с едно парченце (благодаря на всеки ,който би отправил градивна критика).
Според мен менюто ти е идеално. Много балансирано, здравословно ... Завиждам
Отговори с цитат
  #2108  
Стар 2nd April 2009, 18:24
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Що се отнася до плодовите дни - от тях някои хора отслабват, други не. Аз например с ядене само на ягоди и череши ( в огромни количества, говоря за поне 2 кг дневно ) в продължение на около месец се стопих с около 12 кг. Но после качих ... да не влизам в подробности

Плодовете са мощен подстрекател към прегрешения, когато приключиш с плодовите дни. А това в един момент става неизбежно

Простете, плодчета любими
Отговори с цитат
  #2109  
Стар 2nd April 2009, 18:35
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Плодовете са мощен подстрекател към прегрешения, когато приключиш с плодовите дни. А това в един момент става неизбежно
Изпитано

п.п.А за 1 месец на ягоди и череши, спокойно има и по- зле от теб, Аз съм го правила за около 3 месеца, наистина се сваля
Но това няма нищо общо с това,което сме се събрали в темичка, а даже напротив
От един месец на шоколад и солети,също свалих толкова килограми колкото и от плодовете.
Предполагам,че и от ядене само на спагети също ще сваля
В момента се шегувам,но е тека.

И все пак не мисля, че момичето ще свали повече от един плодов ден, но ако иска може да си го прави за разтоварване и пречистване....
Познавам стари баби,които от 45 год. всеки Петък или Понеделник, или един ден от седмицата не хапват нищо само на течности,станало им е като закон, така им се прочиствало тялото
Това беше малко offtopic
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #2110  
Стар 2nd April 2009, 18:42
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Прочистването на тялото за един ден е хубава практика. Но ако можеш да си позволиш в този ден да се занимаваш само с душевната си хармония Ако трябва да ходиш на работа, да се разправяш с идиоти, да се блъскаш в градския транспорт и т.н. и т.н. "разтоварването" ще те накара да се чувстваш по - скоро като пребит, отколкото като възроден
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:20.