IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2161  
Стар 5th April 2009, 14:30
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Engel, да не чувам такива песимистични мисли!
Според мен просто досега не си открила подходящия за теб режим на хранене, а от разните му неуспешни опити да отслабнем в крайна сметка винаги пълнеем повече. Аз ако тръгна да се оплаквам... От това, което чета тук, мисля, че вече си открила някакъв балансиран режим, не си мъчиш тялото с драстични диети, значи нещата сами ще си дойдат на мястото, само трябва малко търпение. А за себе си също се надявам, че съм открила правилния начин - живея здравословно, поне се старая, мисля преди всичко за здравето си и вярвам, че и отслабването ще дойде в един момент, и макар, че това лято няма да мога да нося къси полички, в дългосрочен план нещата ще се наредят Между другото, купих си книгата "Ултраметаболизъм" и научих много неща от нея, наистина ми повлия на цялостното отношение към храненето. Сега спазвам някакво подобие на режима от нея, отслабнала съм малко, но по-важното е, че се чувствам много добре
__________________
...
Отговори с цитат
  #2162  
Стар 5th April 2009, 14:42
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

hatred, прощавай за клеветата!
Engel, поздравявам те за решението да спреш цигарите! Аз също пуша, но засега не правя опити да ги спирам. Поне забелязвам, че отакто започнах да спортувам, доста съм ги намалила.
Ако забелязвате, вчера не съм минала да се отчета, но сега ще го направя. Менюто ми за вчера:
обяд- 1 филийка Местемахер със соев пастет; 1 домат с извара; 5 локумчета
вечеря- зеленчуци /тиквички, моркови, грах, карфиол/ с извара на фурна
Бягане - 4,8 км

Довечера ще постна и днешното меню.
Отговори с цитат
  #2163  
Стар 5th April 2009, 15:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аууу, пушите, а
Лелееее, как не съм ви подхванала аз Що народ съм отказала от цигарите...
Отговори с цитат
  #2164  
Стар 5th April 2009, 19:27
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

aniK, смили се над мен! Човек трябва да има поне един порок!
Аз малко съгреших на вечеря и бързам да се изповядам. За днес:
закуска- банан
обяд- сурова тиквичка с настърган пармезан и 20 гр кедрови ядки
следобяд- 1/2 ананас
вечеря- 3 филийки Местемахер със соев пастет; 80 риба тон; 10 фурми и 2 сушени кайсии
бягане - 8 км
Отговори с цитат
  #2165  
Стар 5th April 2009, 19:52
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета сладки, добър вечер!
И аз днес посъгрешавах. На обяд- сладолед. И сега мляко с бисквити. закуска- Дюканско кексче
вечеря- ябълка и портокал с мляко
Много съм лакума значи.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2166  
Стар 5th April 2009, 21:35
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Engel, кака така не съм знаела за твоето пушене

marie_claire, твоите "прегрешения" с масло и мед да ги помажеш Особено на фона на тази физическа активност ... Възхищавам се за усърдието

goldish, направило ми е впечатление, че затоплянето на времето е тясно свързано с влошаване качеството на някои извари, сред които е и тази на Пършевица.

Аз да се похваля, остатъкът от cottage cheese ще нощува втора вечер в хладилника ми
Отговори с цитат
  #2167  
Стар 5th April 2009, 22:49
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз да ви се похваля, че вече направих 24 часа от както не съм пушила Малко ме е страх да хапвам и менюто днес ми се състой от 2 салати, 2 банана и шепа фъстъци Аз се радвам де, яла съм доста през живота си.. нищо няма да ми стане Ако отслабна докато спирам цигарите ще е нещо невиждано и нечувано
marie_claire: Измислила си хубав начин да замазваш положението с тренировки => можеш да си хапваш повече Успех и малко остана!
goldish: В началото си хапваш малко на моменти като необуздан, но се свиква и 1во - не ти се яде като на отвързана и 2ро - можеш да го хапнеш и утре или т.н. Казваш си - Това мога да го хапна и утре, други ден и когато си поискам, не е нужно да го ям сега, а когато найстина го искам :P Хапнала си сладолед - голяма работа, имаш нужда да разтовариш психически и съвета ми е да се наслаждаваш поне на храната , а не да се обвиняваш /както ти в случая не правиш, просто казвам/
hatred: Сега вече знаеш, че с marie_claire сме грешнички Незнам кога мога да се наричам вече непушач? Трябва ли да мине известно време? Да ви кажа.. изсмуках 1/2 пакет лукчета
Kraska_Praska: Благодаря ти за съветите! Ще се подкрепяме взаимно!
Отговори с цитат
  #2168  
Стар 6th April 2009, 06:22
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Engel, нали ти обещах да ти кажа, когато нещо ми направи впечатление: 2 банана, шепа фъстъци, 1/2 пакет лукчета. Със сигурност няма да отслабнеш с това, даже може и напротив Стомахът ти се е чувствал празен и гладен, но си вкарала доста калории Лукчетата допълнително са ти "остъргали" червата.
Похвално е, че похапваш по малко, но замени най-сетне този банан с ябълка или цитрус, фъстъците поне със сурови бадеми и внимателно в количетството, а още по-добре с кисело мляко, а всякакви бонбони OUT от менюто
Отговори с цитат
  #2169  
Стар 6th April 2009, 06:36
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Лукчетата действително са пример за лош избор.

Предполагам обаче, че абстиненцията те изнервя. Сега мога да понеса доста критики за този съвет, но ако ги замениш с дъвки, ще е по - приемливо.

Но поздравления за хубавото намерение да спреш цигарите. Не е невъзможно да ги спреш, отслабвайки, майка ми направи точно това, а все пак далеч не беше на 20 и по здравословни причини беше силно ограничена във възможностите си за движение ( за спорт и дума не можеше да става при нея ). Но под моето вещо ръководство за около 6 месеца хем спря да пуши, хем започна да влиза в дрехите ми

Успех !
Отговори с цитат
  #2170  
Стар 6th April 2009, 07:41
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

aniK: Как да спра цигарите, ако не смуча лукчета? Незнам ти дали си пушила някога, ама ако не си... вярвай ми незнаеш за какво става въпрос. Какво им е толкова на тези лукчета? Както и да е..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:00.