IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2171  
Стар 6th April 2009, 07:47
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
aniK: Как да спра цигарите, ако не смуча лукчета? Незнам ти дали си пушила някога, ама ако не си... вярвай ми незнаеш за какво става въпрос. Какво им е толкова на тези лукчета? Както и да е..
Въпреки, че не съм aniK, ще си позволя да отбележа, че съдържат стабилни количества захар.
Отговори с цитат
  #2172  
Стар 6th April 2009, 07:57
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Оффффф.. то няма оправия. Или ще се пуши или ще се отслабва.
Отговори с цитат
  #2173  
Стар 6th April 2009, 07:58
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Engel, hatred го е написала - МНОГО ЗАХАР, АМА МНОГО!!! Най-мразя като съм настинала да ми се налага да смуча бонбони за гърло Абсолщтно празни калории в огромно количество

Иначе никога не съм пушила Няма по-заклет враг на цигарите от мен Не знам с какво да се залъгваш, но да не е бонбони (хрупай зеле, моркови... нещо такова)

Току-що изпуснах да изкипят 2л.мляко, които варих на извара То пак става, но няма да е толкова вкусна, колкото би била една безбожно пълномаслена домашна извара :P (изквърлих толкова много каймак, представям си млякото какво е )
Отговори с цитат
  #2174  
Стар 6th April 2009, 08:06
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

А бонбоните на Орбит без захар как ви се струват? Ще си купя и дъвки, но немога постоянно да преживям
aniK: Съжалявам за млякото ти, ето ти едно кафенце за да се реванширам и за всички останали също :P
Отговори с цитат
  #2175  
Стар 6th April 2009, 08:13
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
А бонбоните на Орбит без захар как ви се струват? Ще си купя и дъвки, но немога постоянно да преживям
Engel, точно тях имах предвид като средство за борба с абстиненцията. В името на нещо толкова значимо, колкото е отказването на цигарите, според мен можеш да си позволиш малък компромис с аспартама.
Отговори с цитат
  #2176  
Стар 6th April 2009, 08:22
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Окей, ако издържа и днес официално ще се наричам непушач
А с това отслабване Кантара 2 дни под ред ме показва 66, което значи, че съм надебеляла пак. Май недиетата не върши работа или незнам и аз вече.
Отговори с цитат
  #2177  
Стар 6th April 2009, 08:41
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Добро утро,момичета! По темата за цигарите:никога не съм пушила през живота си и ми било мн чудно ,дали наистина тези цигари влияят толкова мн на апетита.Engel,нали се продаваха някакви лепенки за спиране на цигарите.Те не помагат ли?За бонбоните...май имат към 500 калории на 100 гр.
Аз бях сериозна уикенда, не съм си и помисляла да прегрешавам.Ще се претегля чак другата седмица в понеделник, за да не се измъчвам.
Лек и хубав ден ви пожелавам!!
Отговори с цитат
  #2178  
Стар 6th April 2009, 09:10
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Окей, ако издържа и днес официално ще се наричам непушач
А с това отслабване Кантара 2 дни под ред ме показва 66, което значи, че съм надебеляла пак. Май недиетата не върши работа или незнам и аз вече.
Има логика

Подари си усещането, че си нов човек !
Отговори с цитат
  #2179  
Стар 6th April 2009, 09:33
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Аник откажи и мен от цигарите , моляяяяя те
Аз съм ги спирала цигари само веднъж за 1 седмица и ако съдя по себе си мога да кажа следното - апетита не ми се беше повишил определено но много ми се ядеше сладко което май е по-лошия вариант - бях мелачка на шоколади
Проблема при пушачите при спирането на цигарите е по скоро преодоляване на навика да палиш цигара, самото движение, не толкова пушенето - поне при мен беше така. Като седнех на кафе и се чудех кво да си правя ръцете Оттам идва желанието да ядеш повече - не щото ти се яде а защото заместваш цигарата с храна
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #2180  
Стар 6th April 2009, 10:35
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ами то отказването от цигарите е за друга тема Ще се изкажа крайно за пожълтялата и повехнала кожа, лошия дъх, вмирисаните дрехи и коса и т.н. (без изобщо да споменавам бял дроб, сърце и всичко, което се знае) и някой ще ми се обиди.
Затова си трайкам Пиля на главата на близки мои хора Една от най-близките ми приятелки ги спря от раз, а беше пушила с години по много. Един ден каза и спря - страшен инат е.

Не се напълнява от спирането на цигарите, а от навика да убиваш време с нещо в устата.
Май ще е лошо пушачките да се запознаят с мен, че и да се сближим :P
П.п. Изварата ми е станала страхотна, и котлона изчистих лесно. Сложих си малко в една чашка, че ще я омета цялата, ако си не наложа ограничения
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:34.