IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2181  
Стар 6th April 2009, 11:31
Аватара на miss_beauty
miss_beauty miss_beauty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 127
По подразбиране

Вчера не исках да влизам да пиша във форума въобще. Понеже вчера си викам айде неделя, мога да си хапна парче шоколадче, и аз съм човек все пак, ама познай... изядох го целия, после чипс, после солени изпе4ени ядки, фъстъчено масло, после цял пакет малко кроасанчета, вафла мура трио и най накрая завърших със сладолед. Сега само чакам да излезе коремчето пак, тъкмо се беше поприбрало...
Отговори с цитат
  #2182  
Стар 6th April 2009, 11:34
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Малко
Прибира се мъж в къщи и казва на жена си
- Жена, съседа умря.
- Тъй ли бе от кво?
- Ми де да знам - пушеше човека пиеше, сигурно от това.
- Аааа от утре тогава никакъв алкохол и никакви цигари
На другия ден се прибира пак мъжът и казва
- Жена още един съсед умря.
- Бреййй как?
- Ми незнам - човека цял живот нито пушеше, нито пиеше...
- Аха. Ами то разликата само 1 ден бе...Вади ракията
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #2183  
Стар 6th April 2009, 11:40
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miss_beauty
Вчера не исках да влизам да пиша във форума въобще. Понеже вчера си викам айде неделя, мога да си хапна парче шоколадче, и аз съм човек все пак, ама познай... изядох го целия, после чипс, после солени изпе4ени ядки, фъстъчено масло, после цял пакет малко кроасанчета, вафла мура трио и най накрая завърших със сладолед. Сега само чакам да излезе коремчето пак, тъкмо се беше поприбрало...
Евала за откровеността !
И бой за прегрешението, но това е друга тема.
Кураж ! Само не позволявай на тази издънка да те завърти в порочен кръг.
Отговори с цитат
  #2184  
Стар 6th April 2009, 13:44
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Disaster: Да 398 калорий на 100гр. Аз съм изсмукала 5-6 бонбона. Днес още не съм смукала ама след малко ще се прежаля с един, защото ми се пуши
hatred: Няма да почвам нищо и няма да говоря, защото кажа ли, че съм почнала някакъв режим ли нещо и винаги се провалям. Взех да ставам суеверна вече /аз съм си де, ама за диетите не бях/
Bibi_82: Страхотен виц Аз нямам наблюдения още за някаква засилка на апетит за нещо специално, но както споменах и вчера - страх ме е да ям. Моят приятел направо цъфти от щастие, защото вече не целува пепелник Скоро ще споделя опит.
aniK: Поздравления за изварата Черпи малко
miss_beauty: За да преглътнеш това прегрешение или го игнорирай и продължи напред както преди се справяше, или се опитай да го поправиш, като отидеш на фитнес, сауна и си направиш някакви коремни терапий примерно. Във втория случай ще се чувстваш по-добре и по-лека както и финансово така и физически. Никой от нас няма да те опрекне за нещо, ти самата трябва да осъзнаеш, че нямаш нужда от такива прегрешения и да намериш правилното решение. Ние само можем да те напътстваме и да ти даваме съвети. Успех и поздрави!
Менюто ми:
1. Овчарска салата
2. Ябълки /заместих бананите по заповед на aniK /
Това е Лек и отслабващ ден!
Отговори с цитат
  #2185  
Стар 6th April 2009, 14:29
Nirvana Nirvana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте,

и аз да се отчета, че отдавна не съм писала! Вече седмици не съм близвала сладко ! е, кантарът не ми е голям приятел, но скоро ще се похваля със свалени килограми, голям оптимист съм! :P (този път)
Отговори с цитат
  #2186  
Стар 6th April 2009, 15:31
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

И ти като мен не си мръднала, аз даже малко нагоре
Отговори с цитат
  #2187  
Стар 6th April 2009, 18:17
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Engel, мъчно ми стана

Хващай се в ръце, ние ще помагаме с каквото можем !
Отговори с цитат
  #2188  
Стар 6th April 2009, 18:50
Аватара на miss_beauty
miss_beauty miss_beauty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 127
По подразбиране

Благодаря много за подкрепата. Няма да се упреквам, ами ше се поправя. Спорт и сауна ( за това не се бях сетила, страхотна идея за тонуса). Engel, ти също нагоре главата и наблягни на салатките.
Отговори с цитат
  #2189  
Стар 6th April 2009, 18:52
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

И аз не съм писала много много....
Искам да пратя една телепатична прегръдчица за пловдивската дива Engel....с теб сме от самото начало...така, че те подкрепям и ако можем да помагаме, както казва hatred, кажи, ще се постараем....Гушки

Иначе що се отнася до мен...почивните дни прегреших малко....или много, зависи от гледната точка Все пак от понеделник влизам пак в релси, де - хапнала съм салата с нахут ,доматки, маслини ... 3 малки щруделчета, собствено производство (останали от събота, неделя... )...стига толкова...самонаказвам се

Хайде, на всички
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #2190  
Стар 6th April 2009, 19:02
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

miss_beauty, истински ти съчувствам, защото и на мен ми се е случвало да се тъпча. Лошото е, че един такъв ден може да обезсмисли усилията, които си положила за цяла седмица. Така и така вече си го направила, сега продължавай с диетата. Успех!
Engel, браво за волята да откажеш цигарите!

Менюто ми за днес:
около 100 гр сушени кайсии, 50 гр солети
3 филийки Местемахер с извара, 1 домат
2 печени яйца
бягане- 8 км

Тази седмица не съм имала нито ден без физ. натоварване, но си хапвам добре, така че незнам дали това е дало някакъв резултат. Ще се меря в сряда. Поздрави на всички
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:32.