IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2231  
Стар 8th April 2009, 20:55
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Тези дни наистина имам доста ангажименти и нямам време да пиша, но си ви чета.
Първо, искам да предложа на marie_claire да измисли нови рецепти и да започне да експериментира да си ги готви. Така хем можеш да намалиш въглехидратите, хем и нещо ново мноо и неочаквано вкусно можеш да откриеш. Успех и да споделиш новите менюта.
Аз днес бях за вори път на фитнес.
Сега да си кажа и менюто:
закуска- Дюканско кексче с 1/2 кофичка с кисело мляко
мляко с нес
5 ореха
обяд- салата от 2 варени яйца, печени чушки, кисели краставички, варено пилешко, извара и лютеница
ето го и прегрешението за днес- капучино, което съм убедена, че имаше захар и карамел
вечеря- таратор и още малко от салатата
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2232  
Стар 8th April 2009, 21:20
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз да си призная на marie_claire, а и на Engel, че вече втора вечер завършвам храненето с 1 банан Не ми е много съвестно, но мога и без него
Отговори с цитат
  #2233  
Стар 8th April 2009, 22:11
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Добър вечер, момичета! Покрай темата за цигарите, май забравяте за менютата. Искам менюта!
miss_beauty, искам да сваля поне 4 кг още. Относно гостуването по време на диета- аз не бих си развалила режима само за да не обидя някого. Случвало се е дори на рожден ден да не консумирам нищо. Би трябвало околните да проявят разбиране и да няма обидени.
goldish, запомнила си, че на срещата казах, че ще започвам да се уча да готвя. Е, това ще го правя в събота и неделя, когато имам повече време. Миналата събота си правих зеленчуци с извара на фурна. Елементарно е, но аз все пак съм много начинаеща. Стана много вкусно. Защо не пиеш капучиното с канела вместо захар? Така ще има страхотен аромат.
aniK, едва ли някой е напълнял от банан на вечеря, мисля че няма защо да се притесняваш.

Ето моето меню:
закуска- фреш от грейпфрут
обяд- 2 филийки Местемахер с 2л. мед /aniK ще ме убие/
вечеря- броколи на пара, 1 морков, 100 гр тофу
фитнес-2ч.
Отговори с цитат
  #2234  
Стар 8th April 2009, 22:18
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ето ме и мен:
1. Спаначена яхния + 200гр. шопска салата
2. Ябълка
3. Пилешко печено бутче + 1/2 кофичка кисело мляко с нарязан банан
4. Марулена салата + 2 яйца + 2 парчета кашкавал.

Хм.. май е много.
Отговори с цитат
  #2235  
Стар 9th April 2009, 07:14
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Добре, хайде и аз меню:

1. Малко капучино с поръсена канела и фреш грейпфрут (в Онда )
2. Зелева салата със загатване на пилешко филе (в Дивака )
3. 1 грейпфрут, 1 портокал
4. Зелена салата, задушен спанак с белтък и пилешко със зеленчуци и сметана (не смятам количества, а ям много салата с малко "манджа")
(задължителната бира и 1 банан)
Отговори с цитат
  #2236  
Стар 9th April 2009, 08:20
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро отслабващи дами
Ето задължителното сутрешно кафенце, което днес ще е поръсено с канела за по-хубав аромат

Да ви се оплача всички само ми казват, че съм отслабнала и аз само спора и тропам с крак, че не съм и вече ми писна
aniK: Струва ми се, че си хапвала по-малко от мен, а по принцип не искаш да отслабваш
Аз все пак тайничко се надявам, че цигарите много са ми забавяли метаболизма и затова отслабвам с такъв зор. Сега когато вече 5ти ден не пуша се надявам на резултат след 2-3 седмици
Момичета на всички менютата ви са супер
goldish: Не се отпускай рязко, за да няма обратен ефект след тази протеинова диета и да ти дойдат в повечко въглехидратите
Kraska_Praska: И аз вярвам, че ще успея все някога.. има 2 месеца до началото на лятото и надеждата умира последна, че мога да сваля 6кг. до тогава. За теб съм сигурна, че ще успееш и ще дойдеш да ми се фръцкаш по секси рокличката, която си си купила по случая, че официално си фиданка
Отговори с цитат
  #2237  
Стар 9th April 2009, 08:48
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Аз все пак тайничко се надявам, че цигарите много са ми забавяли метаболизма и затова отслабвам с такъв зор.
Доколкото съм запозната ефекта е обратния След спиране на цигари обикновено метаболизма се забавя, поне за известно време. Дано да си някакво изключение
Иначе е абсолютно възможно според мен околните да забелязват че си се вталила, а ти не чак толкова. Все пак е нормално да си по критична към себе си, докато околните са по-безпристрастни
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #2238  
Стар 9th April 2009, 09:16
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Хм.. сега пък много странно ми стана Как така ще се забави при положение, че спираш да се тровиш? Немога да си го обясня
Иначе се надявам да съм се вталила на см, пък кантара да ми е сърдит
Отговори с цитат
  #2239  
Стар 9th April 2009, 09:22
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

ето една статийка по въпроса

http://spricigarite.com/smoking-and-appetite/

Сега да не се откажеш ейййй, дерзай....поне си отказала вреден навик

__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #2240  
Стар 9th April 2009, 09:25
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Добро утро, момичета!
Engel, и аз ще потвърдя това, което е казала bibi- цигарите ускоряват металболизма. Аз също незнам защо, но така съм чела. Това, обаче не е причина да пропушиш. Мисля, че ако човек се храни правилно, няма как да напълнее при спиране на цигарите. Така че, щом можеш- отказвай ги. Освен всичко друго, и пари ще си спестиш.
Приятен ден, красавици!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:41.