IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3201  
Стар 1st June 2009, 12:22
nita nita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Engel, много си мила Мисля да спазвам Зоната, но ми е проблем започването Старая се да пия повечко вода и почти всяка сутрин на гладно да карам 1 час велоергометър. Ще се опитам и да се мажа с керм, наистина е важно за кожата. Преди години се храних разделно и мисля, че и това не е лош вариант. Ядки тогава не съм си похапвала. Сега проверих в таблицата на Шелтън ги отнасят към протеините (?) и били добра комбинация с зеленолистни зеленчуци. За мазнините - можели да се комбинират с всичко без плодове. Според мен избери системата която най ти допада, резултати ще имаш.
Отговори с цитат
  #3202  
Стар 1st June 2009, 13:06
Аватара на krista_28
krista_28 krista_28 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 44
По подразбиране

Аз забравих още вчера да се похваля, че имам ново минусчеееее !!!
Отговори с цитат
  #3203  
Стар 1st June 2009, 14:42
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Бавоооо!!!!
Добре дошли на новите момичета! Пишете менюта, идеи, изобщо всичко, което се сетите. Ние отдавна не пишем само менютата си. Аз днес съм на полове с кисело мляко. Трябваше да е един вид плодове, но сутринта изядох ябълка и портокал с кисело мляко, а сега минах на череши. И с тях мисля да си продължа, че като че ли са и по-засищащи.
Engel, я ни разясни какви са основните принципи на разделното хранене. Никога не съм ги знаела въпреки диетичния си опит.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #3204  
Стар 1st June 2009, 14:43
Аватара на krista_28
krista_28 krista_28 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 44
По подразбиране

goldish, виж тук http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8215
Отговори с цитат
  #3205  
Стар 1st June 2009, 17:24
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Момичетаа не знам какво ми става.. това не съм аз
Само се излагам, къде ми отиде волята не знам..
В момента ми е толкова лошо, чувствам се без никакви сили (но това може би е от това проклето недоспиване..снощи легнах в 01.30 и тябваше да стана в 5.00, а изобщо не можех да заспя, непрекъснато се будих, дори в 3.30 се чудих дали да не стана ), гади ми се супер много, коремът ми пак е огромен и се виждам и чувствам адски дебелаа Освен това коремът не спира да ме прорязва- ниско долу, все едно всеки момент ще ми дойде, което е странно, тъй като последният мът се опита преди 10 дена...
Ще полудея

Менюто ми е отвратително и ще си изтърпя всичките критики, току виж сте ми повлияли да взема да се стегна в ръце

Закуска: 3-4с.л. овесени ядки + 1 малък банан на пюре + малко натрошени орехи
Междинно: 1 зелена ябълка
Обяд ( ): 4 домашно направени пилешки кюфтенца,изпечени в сух тиган (направих ги от около 150-180гр пилешко филе,яйце,чубрица,1с.л.овесе ни трици) + 3-4с.л. салата "Снежанка" + 1 домат + няколко маслини.
Като преди да си направя кюфтенцата, защото бях умряла от глад, си хапнах малко филе, с 2-3 тънки парченца кашкавал Light и малко извара. ебати прасето съм
Следобяд: (17.30): 1 купичка череши + 4-5 ягодки

И мисля повече за днес нищо да не ям
Понеже ми е много зле наистина, няма да ходя и на танци, но мисля да карам вело-то 1 час /може би на 2 пъти/ и евентуално, ако събера силички да си направя упражненията.

А, има и още нещо, утре сутринта ще ходя да ми взимат кръв и много ме е страх и ми е нервно, никога до сега не са ми взимали венозно
Отговори с цитат
  #3206  
Стар 1st June 2009, 18:06
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

swe3tynka, мила изгежда си изпаднала в някакъв странен период..да ти кажа, че напълно те разбирам и аз се чувствам доста зле, незнам поради каква причина Стискам палци да се оправят нещата и като се погледнеш в огледалото да видиш пак предишното си "ти"

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
monita_g, не сваляй мярката - 47-48кг са си супер за нашия ръст
Да, и аз така мислех, но достигайки ги - не изглеждам хич добре - поне аз така си мисля, де, като ти гледам снимката (онази, хубавата от аватара) аз съм шишо...
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #3207  
Стар 1st June 2009, 20:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

swe3tynka, храната ти е супер, не знам какво толкова си се панирала Виж това с корема не е добре Трябва да се открие причината
monita_g, аз не знам от къде го изкарвам този релеф...сигурно е генетично
Отговори с цитат
  #3208  
Стар 1st June 2009, 20:23
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
swe3tynka, храната ти е супер, не знам какво толкова си се панирала Виж това с корема не е добре Трябва да се открие причината
monita_g, аз не знам от къде го изкарвам този релеф...сигурно е генетично
aniK, аз знам от къде го вадиш: редовни тренировки + правилно хранене + постоянство.

swe3tynka, и според мен храната ти е ок, даже бих казала, че вечерята е твърде оскъдна. Виж, ти трябва да осъзнаеш, че това подуване на корема ти не е защото си дебела ! Няма да се коригира с глад и отслабване. Днес един познат ми обясняваше подробно за страничните ефекти от претренирането ( наплашил се е, че правя упражнения всеки ден; бърка моите лаически изпълнени упражненийца с истинска тренировка ). И аз се замислих за теб - дали тези странни неразположения не са в резултат на претренирване ? Струва ми се, че един час кардио в ден, в който не се чувстваш добре е крайност. А ти го възприемаш като компромис с обичайния си двигателен режим.

monita_g, много съм склонна да подозирам, че си много фина и слабичка. Ако ти се струва, че тялото ти не е достатъчно добре скулптурирано, според мен вероятна причина е оскъдното и преобладаващо въглехидратно хранене. Ако човек не приема достатъчни количества протеин, няма как да има хубаво оформена мускулатура и така, дори да е слаб, процентът на мазнините в тялото му може да не е чак толкова нисък.
Отговори с цитат
  #3209  
Стар 1st June 2009, 20:42
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Мислите, че храната ми е добре? А огромният ми обяд??

hatred, може понякога да се понатоварвам повечко, но ти ме разбираш.. сама знаеш, че когато си изградиш някакъв навик (в тренирането) и се наложи да спреш, се чувстваш отвратително и имаш постоянното чувство, че напълняваш от всяка хапка, нали? При мен е същото. Мисля, че ако намаля тренировките си, ще надебелея (може да не кача кг, но факта, че не тренирам, или че не давам всичко от себе си, ще ме кара да се чувствам зле...)

anik, снимаха го, на видеозон го гледаха и нищо А е наистина ОГРОМЕН, мога да ти изпратя на ЛС една снимка, която като я показах на лекарката ми, жената се хвана за главата
Според последния доктор, който ме гледа на видеозон, е някаква колитна история.
Утре ще ми правят цялостна кръвна картина и ще ми изследват хормоните. А в четвъртък ще ходя при генеколога си да ми гледа на видеозон яйщниците и матката (за пореден път ), дано пак всичко да си е наред. Според него нямам цикъл, защото съм била малка и не съм се развила все още На 17 съм!! Изобщо не съм малка

А в момента с мен се случва нещо много странно, освен, че съм адски нервна и докачлива, че ми е подут корема и не спира да ме реже, усещам някакви горещи вълни да минават през мен и ми е толкова топло Според майка ми в къщи дори е хладно..а аз умирам от жега


А и да, карах велото половин час на мноого бързо темпо (около 38-40км/ч) и си направих част от упражненията.. в тази жега повече немога
Отговори с цитат
  #3210  
Стар 1st June 2009, 21:17
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Преди малко хапнах 2 малки домата с малко извара Коремът ми в момента е малко по-спокоен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:39.