IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 13th March 2011, 18:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ъбсурд по анцунг в залата.Там задължително спортен клин на Адидас,за да ми е по тялото и да не ми пречи плата да си изпълнявам правилно упражненията
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #192  
Стар 13th March 2011, 18:15
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_

Има и много места, на които не е подходящо да се ходи елегантно облечен, а изискват спортно облекло :P
аха - фитнес залата и в къщи пред компютъра например- за други не се сещам където е подходящо да се появиш по анцуг
Що бе Пини аз например днес излязах на разходка из махалата по анцуг даже влезах в Старбъкс да изпия едно кафе , и да ти кажа никой не ми направи забележка
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #193  
Стар 13th March 2011, 18:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Има доста елегантни анцузи,ама явно тук някои хора страдат от предразсъдъци
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #194  
Стар 13th March 2011, 18:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз из махалата излизам по дънки
( не е по-елегантно от анцуг де)
Отговори с цитат
  #195  
Стар 13th March 2011, 18:31
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Мда, има много хубави ХанЦоЦи , които съчетани с подходящи спортни обувки и фанелка, стоят 100 пъти по-гот, отколкото някой просулен захабен панталон, който някогаШ е бил елегантен

АнцунгЪТ не винаги означава избелял чувал, разтегнат на коленете, както някои си мислят !

Хората които умеят да съчетават дрехите и имат добре поддържано тяло и в спортен екип изглеждат готини !
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #196  
Стар 13th March 2011, 18:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Мда,черен анцунг и едни черни с лак кецове и т-шърт си излизам до магазина.Просто така ми е удобно.Анцунгът също е адски удобен за парка,разходки,колело,джог нг и тн.Почивката е също така да мога да си почина от токчета,впити дрехи,дънки и тн.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #197  
Стар 13th March 2011, 18:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebkata09
Мариса,защо не пуснеш няколко снимки Като прочета,че си си взела готин анцук и се се чудя,защо аз не мога да харесам нещо по магазините,а на мадама ми харесва
Аз също не мога,но този го намерих в Мол Сердика,но е само долнище.Шушляк е с ластик в талията и задължително връзки,в крачолите също има връзки.Взех си 2 размера по-голям,за да ми стои широко и небрежно.Горнището беше обикновено и грозно.Но мога да го комбинирам с едно друго горнище от друг мол
Иначе линията на Макартни е доста откачена,като шалвари са всичките дрехи,не само долнищата.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #198  
Стар 13th March 2011, 21:46
Аватара на Ну заяц погоди
Ну заяц погоди Ну заяц погоди не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 60
По подразбиране

Макартни..............м............да.. .........ама трябва да си събера за половин година заплатите и да отида да се пъхна в клинчето и........
__________________
К'во ти пука какво говорят зад гърба ти? Нали вървиш пред тях, нека гледат гъза ти!
Отговори с цитат
  #199  
Стар 13th March 2011, 22:22
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_

Има и много места, на които не е подходящо да се ходи елегантно облечен, а изискват спортно облекло :P
аха - фитнес залата и в къщи пред компютъра например- за други не се сещам където е подходящо да се появиш по анцуг
Разбира се, че не само там. За разходка в парка преди всичко, въпреки че по алеите съм се разминавала не малко пъти с екземпляри, тръгнали на разходка с токчета, което е доста нелепо на фона на тичащи кучета и хора, колоездачи, но вскусове има всякакви Миссссс по-нагоре го е казала много точно, че анцуга не винаги означава избледнял чувал и човек може да изглежда супер в спортно облекло.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 14th March 2011, 16:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://marisabela.snimka.bg/other/clothes.577673
BEBKA,нали искаше да видиш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Женаанцу
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:07.