IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th February 2011, 12:37
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

ами аз съм на 32,тука при нас слънцето е мн.силно,около очите ми излязоха ситни бръчици,мажа се с какво ли не,винаги съм с очила и всяко лято ми се появявя алергия към слънцето,все съм с капки,на челото имам бръчки,като съм на вън все се мръщя,абе кофти,иначе кожата ми е супер,като изключим около очите,май хим пилинг е точно за мен,не ми пречи че една седмица ще съм в къщи стига да има ефект
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th February 2011, 17:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ако са по-дълбоки бръчиците, няма да се махнат с пилинг, но ще се заличат леко да не са толкова видими. По-силен пилинг е лазерния но за там не знам как стоят нещата. По-добре се konsultirai с дерматолог да ти предложи най-доброто решение на проблема. Слънцето наистина изсушава много зоната около очите. Моите се заличиха с пилинга, останаха само съвсем леки които само аз си ги забелязвам. Тъй като живея в северна страна нямам нужда от силна фотозащита,но все пак си ползвам SPF 30 а за лятото ще ползвам 50. Ти ако живееш в слънчева страна задължително SPF 50 и тъмни очила.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th February 2011, 00:47
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

мерси за отговора Чаослейди,мажа се аз с фактор 50 ама ,ще изчакам като се приберем тази година в БГ,ще видим какво ще правя,че и аз като Нелс и косата си не режа тука
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th February 2011, 23:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране Re: re

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI
мерси за отговора Чаослейди,мажа се аз с фактор 50 ама ,ще изчакам като се приберем тази година в БГ,ще видим какво ще правя,че и аз като Нелс и косата си не режа тука
Предполагам си наясно, че тези пилинги се правят през есента, зимата или ранната пролет. Но съм сигурна, че ако попаднеш на съвестен дерматолог, ще те предупреди за това, ако реши да ти прави пилинг.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th February 2011, 16:07
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Аз си правих и продължавам да правя радиочестотен лифтинг и забелязах значително намаляване на торбичките. Иначе не забелязвам ефект върху бръчиците под очите, което уж трябва да е основния ефект, само торбичките намаляха.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th February 2011, 15:43
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Единственият начин да се отървеш от торбичките се казва долна блефаропластика. Друг начин нЕма.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th February 2011, 18:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Единственият начин да се отървеш от торбичките се казва долна блефаропластика. Друг начин нЕма.
Да си дойдем на думата
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th March 2011, 18:00
hristianaaneva hristianaaneva не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 10
По подразбиране

И аз мога да споделя опита си с вас!!!
Първо трябва да кажа, че дерматологът е този, който определя какъв пилинг трябва да се направи - според типа кожа!!! Всичко е много индивидуално!!!
Но аз лично съм много доволна от тази процедура. Лицето ми става уникално - без досадните повърхностни бръчици и дребни петънца!!!
А относно специалистите в БГ - незнам защо вечно трябва да отричаме българското! Съгласна съм, че има и не много добри такива, но то навсякъде е така! Аз ходя при д-р Паскова, в клиника Derma Vita, коята мога да кажа, че е страхотен специалист! Изключително внимателна е и винаги ми предлага най-подходящите процедури!!!
Успех на всички и дано да съм била полезна с нещо!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th March 2011, 14:45
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Единственият начин да се отървеш от торбичките се казва долна блефаропластика. Друг начин нЕма.
И аз имам такъв проблем и мисля за блефаропластика. Колкото и абсурдно да звучи долна блефаропластика
на 25...
Също така съм пробвала кремове , спане на високи възглавници, бла бла. Няма оправия...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th March 2011, 14:58
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Единственият начин да се отървеш от торбичките се казва долна блефаропластика. Друг начин нЕма.
И аз имам такъв проблем и мисля за блефаропластика. Колкото и абсурдно да звучи долна блефаропластика
на 25...
Също така съм пробвала кремове , спане на високи възглавници, бла бла. Няма оправия...
Зависи!
Ако торбичките са вече постоянно на лицето, да.
Но ако са торбички, с които се събуждаш сутрин и след няколко часа изчезват, няма смисъл.
Аз имах торбички от втория вид, направих блефаропластика и сега шест месеца по-късно, отново се събуждам с торбички, само че вече са малко по-надолу, към скулите. Явно трябва да търся здравословен проблем
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдасеотървемотдосаднитеторбичкибезоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:14.