IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 3rd May 2006, 07:56
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #102  
Стар 3rd May 2006, 08:00
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Всичко ще е наред! Няма начин да е друго при условие, че толкова хора тук ти стискат палци!!
И да пишеш после!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 3rd May 2006, 08:14
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Стискам ти палци, Малвина!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 3rd May 2006, 08:27
Hirurg Hirurg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Truth, най-вероятно ти си пациентката, която обиколи всички пластични хирурзи за да говори срещу д-р Ефремов. Уместно беше да споменеш, че проблемите ти са свързани с поставяне на хидрогел в гърдите от друг лекар, а колегата положи много грижи да те избави от този ужасен проблем- засегнатите от поставяне на хидрогел знаят какво означава това. Има пациентки с ампутирани гърди, а дори има и смъртни случаи. Доколкото знам, те е водил и при доц. Евстатиев, така че не мярвам да е бил небрежен, а за "слаб хирург"- със сигурност не е.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 3rd May 2006, 08:34
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #106  
Стар 3rd May 2006, 08:40
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Момичета след малко отивам на преглед за онова пусто топче дето ми излезе на гърдата---та да видим ще имам ли силикон или не Стискайте палци,че такъв страх ме гони от това, което мога да чуя, че просто не е истина
УСПЕХ, МИЛИЧКА!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 3rd May 2006, 08:52
Marc Marc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Truth, май истината лъсва? Вие нещо там с д-р Ефремов, да не сте имали по-лични контакти
Отговори с цитат
  #108  
Стар 3rd May 2006, 09:08
Hirurg Hirurg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Действащ пластичен хирург съм. Ние си обменяме информация, точно както и вие го правите. При вас актуалната тема е за некадърните лекари, при нас - за некоректните пациенти. Разбирате, че и в двата случая - и ликари и пациенти, се стремим да избягваме лошите хора чрез предварителна информация. Толкоз за т.нар. truth. Иначе всички ние имаме грещки и усложнения, аз съм лекувал хора на всички лекари, които споменавате във форума, вероятно те мои. Това истината за пластичната хирургия- тя не е точна наука, има усложнения и не е сигурно , че няма да се случат на някои от форума.
поздрави и успех на всички
Отговори с цитат
  #109  
Стар 3rd May 2006, 09:11
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hirurg
Действащ пластичен хирург съм. Ние си обменяме информация, точно както и вие го правите. При вас актуалната тема е за некадърните лекари, при нас - за некоректните пациенти. Разбирате, че и в двата случая - и ликари и пациенти, се стремим да избягваме лошите хора чрез предварителна информация. Толкоз за т.нар. truth. Иначе всички ние имаме грещки и усложнения, аз съм лекувал хора на всички лекари, които споменавате във форума, вероятно те мои. Това истината за пластичната хирургия- тя не е точна наука, има усложнения и не е сигурно , че няма да се случат на някои от форума.
поздрави и успех на всички
Какво ще рече при нас - за некоректните пациенти ?
Какво означава всъщност некоректен пациент, та нали всички си заплащат за услугата ?
Отговори с цитат
  #110  
Стар 3rd May 2006, 09:14
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Ами, виждам, че недоволните пациентки са изглежда са доста, щом като стават обърквания...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:06.