IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th March 2006, 10:31
Brown`Sugar Brown`Sugar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: някъде из нета
Мнения: 84
По подразбиране за разширени пори

препоръчайте ми някаква маска за разширени пори,че след тази парна баня дето я правих мн ми се разшириха.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th March 2006, 10:36
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

За маска незнам ама един крем на Avene точно за стягане на пори, аз много доволна
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th March 2006, 10:54
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Това с разширените пори е голяма напаст. Карат ме да се чудя кое е по-лошо: черни точки или разширени пори

Ами аз ти предлагам след парна баня да си наплискаш добре лицето със студена вода и после да си сложиш от дълбоко овлажняващата маска на Avon, която освен това е и с охлаждащ ефект. 8)
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd November 2007, 19:18
duska20 duska20 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 70
По подразбиране

здр.аз също имам този проблем.в момента ползвам една маска на Avon , която свива порите. на Планет Спа е с водорасли от мъртво море мисля.а понякога ходя и на козметик. една козметичка ми каза, че дарсонвала свива порите и , че ако ходя редовно три години ще изчезнат. после смених козметичката и тя каза , че дарсонвала нямал такъв дългитраен ефект, а си ги свивал само след самото почистване. Има и един др,вариант,но доколкото разбрах е доста скъпо и полезнен. Става дума за някакъв дълбок химически пилинг, но аз лично смятам, че не е хубаво младата кожа да се подлага чак на такива изтезания. Ако и след "преклонна" възраст все още имам този проблем (защото след определена възраст кожата се изсушава) може би ще се подложа.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th November 2007, 12:15
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Маските с хума също свиват порите, но преди това трябва да си почистиш лицето. На Ейвън има готова маска с хума и праскова, ако не ти се бъркат кашички у вас
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th November 2007, 00:34
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

И аз бях доволна от маската на Avon с екстракт от Мъртво море. Сега ползвам една маска пак с минерали от това море от продуктите на Касиопея(има ги в мола на Стамболийски и на Шишман,ако си от София,онези със сапуните на калъп,хих). Доволна съм.
От по-скъпата съм с добри помисли към маската Turnaround 15-minute facial и Pore Minimizer Refining Serum на Clinique.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: заразширенипори
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:03.