#1  
Стар 12th November 2017, 10:12
Stanislavdonchev Stanislavdonchev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 1
По подразбиране Помощ!

Здравейте,аз съм момче на 16.Наскоро ми беше паднало кръвното 80\40 след,което колабирах.Така след 5 дена в училище пак ми стана лошо и ми падна кръвното на 80\40 и отново колабирах.Не ходя на училище от 2 седмици.А четох,че от колабиране може да се умре.Някой знае ли какво става?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd January 2018, 11:04
awesomeness awesomeness не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 38
По подразбиране

По-добре отиди на лекар.
Защото кой каквото и да ти каже няма как да си сигурен, че е вярно.
Взаимни фондове, архивни стелажи, подаръци за деца, Застраховка имущество

Последно редактирано от awesomeness : 24th January 2018 на 12:22
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:37.