IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th November 2012, 15:20
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Не е виновен тоя дето продава баницата, а тоя дето я яде. В отчаяните опити човек да си повиши самочувствието, което е зависимо от теглото му, е готов да се хване на елементарни трикове за продаване... От тук нататък вариантът май е само един за тези, които имат волята и желанието: съд.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th November 2012, 17:37
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Какво значи да "ускориш метаболизма"? В коя книжка е записано ? На Тотка метаболизма се предвижва с 34 км/ч, а на Генчо с 27,56 км/ч. Има тиквета = има мошеници.

Ако някой иска истинско "ускорение", нека бръкне в контакта. Пот на струйки от кожата, кръв от носа и очите, пяна от устата, тремор, сърдечна фибрилация, напикаване, насиране...Къде по-ускорен метаболизъм от този!

Да взема да си направя фирма за продажба на ток на шишковци (емот тъндър болт айдиа)..
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th November 2012, 10:31
nikikoleva nikikoleva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ankristy Виж мнението
Имам да свалям няколко килца. Не съм дебелана, но се доверих най-вече на клипчето от шоуто на Др.Оз. Поръчах си продукта и резултата след един месец е +1кг. Подпухнала съм. За първи път пробвам подобен продукт, защото теоретично ми звучеше фантастично това за ускоряването на метаболизма. Чувствам се идиотски, излъгана. Написах в рамките на добрия тон коментар в техните сайтове-не беше публикуван. Пиша тук, за да предпазя следващата жертва от разочарование и разход на 70лв.
Не се учудвам изобщо, че нямаш резултат. Като гледам колко си платила за малиновите кетони със сигурност си се прецакала да си купиш от ментетата на Raspberry Ketones Forte, защото техните са по 67 лв. Форумите са пълни с информация за тях. Просто е трябвало да си купиш от някой друг, че и всички други са доста по-евтини.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th November 2012, 17:24
aneliaBB aneliaBB не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 2
По подразбиране

2/ Raspberry Ketones Actve - http://www.raspberryketonesactive.bg - За този продукт в сайта има всички данни както е по закон - има кой го внася, има кой го произвежда, има си целия състав, както и данни за контакт в България. Видях и сертификати за състава и регистрацията в България. Този продукт е 59,90 лв. за 1 опаковка и фирмата дава 90 дни парична гаранция.


Ами много хубаво за тази фирма - имат адрес , снимани удостоверения и тн . Но все пак е хубаво адресите да са истински. Или поне да са някаде където има нещо построено . Сега може и снимката да е по-старичка. Може около "Двореца на културата и спорта" във Варна вече да са построени множество складове !? Където е офиса на СЛИМ ! Офис: гр.Варна, бул. Княз Борис I, №133, склад №3

Но все пак и аз не сън била във Варна от около 2 години . Но последният път нямаше такова строителство там . Затова моля някой който е по-запознат да потвърди дали вече около "Двореца на културата и спорта" са изкочили складови бази !!!! :П
Attached Images
Тип файл: jpg Varna.JPG (83,5 КБ, 4 views)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th November 2012, 09:39
galja77 galja77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Направих едно много бързо търсене в чичо Гугъл и ето още една фирма на същия адрес:
http://www.artemar.bg/contacts.php така че очевидно има такава сграда във Варна. Освен това аз съм работила в Аптека доста време и трябва да ти кажа, че за да ти дадат право да продаваш хранителни добавки на едро, какъвто сертификат има тази фирма, агенцията по храните задължително идва на инспекция на адреса, така че няма начин да е фалшив.
Двореца на Културата и Спорта във Варна е на бул.Княз Борис I №115 -
http://www.goldenpages.bg/bg/b/9A49B...5-00145E9525E4
а ето още една фирма на бул.Княз Борис I №137 - http://www.kitchen-paradise.com/BG/frames/index_bg.html

Аз това лято бях на почивка на Златните и трябва да ти кажа, че почти всичко от Спортна Зала до Евксиноград е застроено много плътно с жилищни и офис сгради.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th November 2012, 14:26
aneliaBB aneliaBB не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Да Галя ! Точно затова помолих и за яснота !
Но ..признавам си прибързах с постването на този мапс. Понеже и от моя проверка изкочиха фирми на този адрес...
Радвам се ,че даваш ястнота по тези въпроси с твоята компетентно̀ст на ..предполагам - Фармацевт !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th November 2012, 11:22
fany fany не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до fany
По подразбиране

Прочетох коментарите под рекламата на продукта и всички са супер!Аз преди време обаче написах личното си мнение,което не беше толкова ласкаво,колкото другите и до ден днешен (5 месеца по-късно)коментара ми не е одобрен!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th November 2012, 10:42
annima annima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Преди 2 седмици изпих последната капсула от Raspberry Ketones Forte,както се досещате не съм отслабнала нито грам.Преди около 20 дни написах писмо-коментар на дадения адрес, но така и не се публикува. Пиша, за да предпазя други хора да дават парите си \70 лв\ и да пият съмнителни продукти.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd December 2012, 14:57
neli1111 neli1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Невярвам на нищо вече.Всичко е бизнес.Аз също имам проблеми със теглото и съм пробвала различни илачи с чудотворна дейност и различни диети направени от диетолози и то известни диетолози и в крайна сметка положението е същото, а портфейла изтъня.Трябва да спрем сами да се заблуждаваме.Това е единствения начин да се опазим.Изтината е че човек трябва да се храни със всякаква храна,но в по-малки количества и да спортува редовно.Много хора ще кажат,че нямат време и воля,но това е начина.Невъзможно е килограми трупани със години да изчезнат за един месец и никога повече да не се появят.Всички производители разчитат на хорската заблуда и на желанието нещата да се оправят като със магическа пръчка.А хората смятат,че ще успеят да надхитрят съвършеният биологичен механизъм на организма само срещу 50-60лв.Ние вървим срещу природата си,а искаме тя да работи за нас.Четох някъде,че тези кетони в Америка струват 300-400 долара,а във България са 50-60лв.Станно, нали?!Това е бизнес-подход.Таратора в Пловдивско заведение струва 1.2лв.,а Във Банско струва 5лв.Аналогично в Америка хората са платежоспособни и за тях е 300 долара,но българският потребител ще даде 50 долара за това трябва да струва толкова,а кой знае колко е реалната му цена!Но докато има купувачи ще има и производители.Такова е и мнението ми за някои диетолози неказвам всички,защото не съм се сблъсквала със всички и не ги слагам под общ знаменател,но съм на мнение,че тези хора успешно си въртят бизнеса заради такива като нас.Да наистина това се е превърнало в бизнес и звучи много страшно,защото тези хора са полагали клетва да помагат,а не да вредят.Немога да си представя как диетолог може да ти даде диета без да те прегледа и без да ти направи някакви изследвания и тази същатата диета да я раздава на всички,а ти отиваш с надеждата,че той е лекар и компетентно ще ти помогне.И когато те кара цял месец да ядеш зеленчуци и кисело мляко ти сваляш 10кг и благославяш диетолога си,а после цялата картинка се връща със всичка сила и лекарят ти казава,че нямаш волята да си пазиш диетата,т.е ти сам си си виновен.Това ми е виждането за нещата.Ако има някой,който споделя мнението ми,нека да пише няколко реда,защото ми е интересно колко хора мислят като мен.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd December 2012, 17:32
katia21 katia21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
Exclamation ИЗМАМА

Здравейте,преди да прочета този форум си поръчах от продукта за отслабване,,RASBERRY KETONE FORTE'''пълна измама са тези ,нямат адрес или контакти на които може да се свържете с тях.това са линковете на които НЕ ТРЯБВА ДА ПОРЪЧВАТЕ
NIKOGA не се лъжете да поръчвате от тях пълна измама са.Аз се опитах да им пиша мейли да ми върната парите но до там.от тях нито отговор нито нищо.пазете се от тях,ДОРИ ЗАБРАВИХ ДА ВИ КАЖА ЧЕ ДАЖЕ И НАПЪЛНЯХ С ОЩЕ 3 КГ ОТКАКТО ГИ ПИЯ

Последно редактирано от el1nor : 3rd December 2012 на 18:43
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
raspberry ketones forte, малинови кетони

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАГЛАИЗМАМАХАПЧЕТАЗАОТСЛАБВАНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:42.