IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 20th April 2006, 12:58
lila lila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 12
По подразбиране

и аз да кажа браво на всички, които се справят по няколко дни...това е началото.
аз съм добре от.... 5-ти ден ми е днес...боже не мога да го повярвам...и наистина не ми се яде, но четно казано спя повече и нямам никаква енергия. изпадам постоянно в депресии или ми се сменя настроението. първите два дни издържаах само на зелен чай с лайка и нищо друго.на третия и четвъртия изядох по 3 малки ябълки. днес не съм яла пак съм само на чай и не мисля че ще ям, защото скоро ще излезна и ще се върна късно. не знам дали тази течност ми помага за глада, но е се справям. не ми се беше случвало от-10 месеца( тогава издържах 1 седмица)
сега се опитвам да отслабна. в началото е адски трудно, но се свиква. после ще мисля за захранване....успех на всички, ВЯРВАЙТЕ СИ. всичко е в главите ни и ни трябва ВОЛЯ
__________________
when it feels like fear
like I'll disappear
gets so hard to steer
yet I go on
Отговори с цитат
  #102  
Стар 20th April 2006, 12:59
ENIGMA ENIGMA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до ENIGMA
По подразбиране

не мисля , че някоя от нас не иска да се оправи.лично на мен просто ми се вижда невъзмоожно цял живот да се боря с непоносимото желание да се натъпча и да съм скелет..това трябва да преборим..желанието..така че просто да го няма..иначе любовта помага да..и аз така свалих неусетно бързо като едно момче ме заобича на 60 кг, обаче аз пак не се обичах..и може би това повлия на връзката..и когато всичко се срути пак се върнах в дупката..

Наде, браво !!!Бъди силна и все така!МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ
__________________
SENSUA ERGO SUM
Отговори с цитат
  #103  
Стар 20th April 2006, 13:24
aivy27 aivy27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Браво lila,стискам ти палци и се радвам на успеха ти!
Ще ми кажеш ли този зелен чай с лайка, откъде да си го купя?На някоя марка чайове ли е или ти си го правиш?Мисля че май Twinings го имат,но не съм много сигурна или пък Pickwik /ако въобще така се пише /.
Това че изпадаш в депресии е нормално когато гладува организма ти и аз съм така.Настроението ти се сменя през 5 минути.Нямаш сила и си като отнесена.Постоянно искаш да спиш и да лежиш.На мене психиатърката за това ми предписа да пия Ципралекс.Той повишава нивото на хоромона на щастието - серотонин и се чувстваш по-добре,успокоявате.
Аз например като вляза във фаза тъпчене-повръщане,така се изнервям и в такава депресия изпадам,че дори и на работа не мога да отида.Не мога да се движа,не мога да говоря нормално с хората,не мога да се концентрирам върху работа.Имам чувството, че мозъка ми спира да работи.
Дръж се,желая ти успех от все сърце.Много внимавай как тръгваш да се захранваш,мисля че трябва да е само със отвара - зеленчукова,ама без зеленчуците,без сол.После май беше по половин варен картоф или нещо подобно,не съм въобще сигурна.Все пак чакам положителни отзиви.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 20th April 2006, 15:35
corrosion corrosion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Мисля, че единственият начин да се справим с този проблем, е да се опитаме заедно. Прочетох историите на всяка една от вас и май е излишно да казвам, че и аз имам за разказване подобна.

Въпросът ми е искате ли да направим нещо заедно? Най-малкото - да се организираме във форум, да споделяме. От опит знам, че това е най-ефикасният начин. Да знаеш, че не си сам дава толкова сила и мотивира по такъв неповторим начин

Ще се радвам, ако искате да се съберем (най-малко виртуално). Пишете ми на junk.asylum@gmail.com и ще се уговорим.

Ако се стигне до някаква огранизация, ще направим форум (имам техническата възможност да се заема с това) и ще пусна линка тук (надявам се модераторите да нямат нищо против).

Благодаря!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 20th April 2006, 19:06
corrosion corrosion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Готово е. Ще се радвам, ако се съберем там и направим нещо добро. Дайте адреса на възможно най-много хора!

http://together.edu.ms/
Отговори с цитат
  #106  
Стар 20th April 2006, 19:25
ENIGMA ENIGMA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до ENIGMA
По подразбиране

леле браво на теб!!!Много се радвам, че направи този форум! Заминавам и няма да мога да се включа сега , но като се върна ще се присъединя.Подкрепяйте се и бъдете силни!
__________________
SENSUA ERGO SUM
Отговори с цитат
  #107  
Стар 21st April 2006, 07:55
aivy27 aivy27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Лелеееееееееееее corrosion, супер си.Аз само това повтарях от самото начало,че трябва взаимно да си помагаме и споделяме.Аз съм изцяло за този форум, даже нямам нищо напротив да се виждаме и на живо,но се съмнявам че повечето ще имат желание.Просто защото е много трудно.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 21st April 2006, 13:44
lila lila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 12
По подразбиране

aivy пия най-обикновен чай лайка на пакетчета и слагам и едно пакетче зелен чай пак най-обикновен в 500 мл. пия това вместо вода...и на ден гледам най-много 2 пакетчета зелен чай да изпия...останалото количество течности си го набавям с пак някакъв обикновен чай...
нз дали наистина ми помага точно това...(но не е много вкусно разбира се). много се надявам и при теб да има подобно действие...
стискам палци.
__________________
when it feels like fear
like I'll disappear
gets so hard to steer
yet I go on
Отговори с цитат
  #109  
Стар 5th July 2006, 09:04
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

не съм следила темата, видях, че има ново мнение и прочетох..
как се бориш с болестта си, консултираш ли се редовно с лекар..звучи страшно това, че съзнаваш проблема и въпреки това не можеш да си помогнеш..
споделяй всичко, което те тревожи, дано успеем да сме ти полезни
Отговори с цитат
  #110  
Стар 17th July 2006, 17:18
monik monik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 5
По подразбиране

здравейте момичета,
пиша ви защото съм ч от вас..вече повече от 5 години се боря с булимията но неуспешно..най-лошото е обаче че за мен тя вече е начин на живот....
Сега обаче съм уплашена ужасно и защото вече няколкп месеца имам ужасно сърцебиене..ходих по лекари и всички твърдят че сърцето мие здраво...мисля си възможно ли е булимията и обезводняването да са причина за това сърцебиене...Моля ви ако някой има същите оплаквания да ми пише..Страх ме е е че съм саиспала организма си...Пишете ми ..моля ви..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПомощБулимия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.