IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th April 2008, 13:11
ArmyOfABoy ArmyOfABoy не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране Пилинг/Анти-акне Терапия в ДермаЕлит?

http://www.dermaellite-bg.com/

Здравейте момичета,

имам записан час за консултация за утре с Д-р. Ана Пейкова, и понеже виждам, че тук определено имате опит, се чудя дали някоя от вас не си е правила химически пилинг/анти-акне терапия при нея и, ако да, дали е доволна, колко е платила и т.н.

Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th April 2008, 15:16
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Здравей!
Пилинга сам по себе си не премахва акнето. за известен период от време ще има ефект, но за подтоянно - не.
различните форми на акне се лекуват:
1. медикаментозно + козметично + начин на хранене/влияе се от харанатанякои видове храни/ + дом. грижа.
Като самата терапия се предценява според вида и форамата на акнето.
Хим.Пилинг се прави на кожа по която няма възпалителни процеси и еритеми.
IPL е решение но пак само чрез него ефекта няма да е траен.Винаги се комбинират методите за да има краен траен резултат.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th April 2008, 17:31
ArmyOfABoy ArmyOfABoy не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

хей,

благодаря за изчерпателната информация Аз всъщност се справям с акнето някак (с доста променлив резултат), проблемът е всъщност в белезите, които остават - не длъбнати като от сериозно акне, просто по-тъмни мест по кожата. Просот ми се иска да си оправя цялостния вид на лицето, с пъпките ще си се боря после

Всъщност просто исках да попитам дали има бивши клиенти/потърпевши на конкретно този салон, 'щото мисълта да отида при полу-побъркан касапин не ми се струва особено привлекателна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th April 2008, 18:10
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Петната се оправят, но първо нека се оправиш веднъж за винаги с акнето иначе все ще се тормозиш на определен период с петна и съответно пилинги....не е хубаво за кожата често агресивно третиране Пази я
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПилингАнтиакнеТерапияДермаЕлит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:40.