IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th June 2010, 22:38
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Не знам как се казва апаратът, но е с различни приставки. Козметичката ми знае как да го използва. Не боли и не се инжектира нищо. Слагаше ми някакви серуми и кремчета.
Тя се премести в собствено Студио в центъра до Витошка. Аз правих курса преди повече от две години и цените не знам какви са сега, но не беше скъпо. Скоро си правих хидратираща терапия супер релакс за лицето- с ампули, маски за лицето и очите и ми взе само 33лева.
За цените най -добре провери по телефона. Нейният е 0884 929 800 или на сайта на студиото www.studioparis.bg
При мен резултат се получи от един курс - мисля че беше 20 процедури, но сигурно е индивидуално. После ходих веднъж в месеца около година- беше ме страх да не спаднат......Самата козметичка ми каза, че е нужно поддържаща терапия само 5-6 месеца, но исках да се застраховам.
Надявам се да съм била полезна.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th June 2010, 08:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th June 2010, 11:42
Аватара на cocondrella
cocondrella cocondrella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Охооо салона дори ми е близо! Благодаря, Констанс! :clapping:
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th June 2010, 09:37
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране стига реклами!

Подвеждате хората само

Мацка, моля те, сподели после дали от някакви си приставки ти се е увеличил бюста и с колко.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th June 2010, 12:01
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Не подвеждам никого апаратът е специално за уголемяване на бюст и се работи с различни накрайници или приставки към него за различните фази на процедурите. Разбира се важни са и серумите с които се третира зоната. За съжаление не съм правила специални снимки за да се показва ефекта - то и аз не вярвах в началото, но се бях отчаяла, а и видях че е ефтино. При мен резултат се виждаше след десетина процедури, но направих пълния курс който ми препоръчаха. Не помня точната бройка на процедурите - някъде към двадесетина. На мен ми отне месец и нещо, че имах други ангажименти с децата.
Питах защо не се предлага масово такава услуга - оказва се че малко козметици са обучени за работа с такава апаратура, само в чужбина ги обучавали, а и препаратите засега не се внасят освен с поръчка да ти ги изпратят.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd July 2010, 17:53
zrosca zrosca не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 16
По подразбиране

Аз когато бях у-ка всички от нашия клас имаха големи гърди само аз имах малки.Всички ми се подиграваха и аз реших да си купя сотиен с банела само и само да не ми се подиграват.Вече съм на 27 г и още нося сотиен с банела и все още имам малки гърди.Вече изопщо не ми пука какво мислят хората неможе всички да са с големи гърди.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd July 2010, 18:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zrosca
Аз когато бях у-ка всички от нашия клас имаха големи гърди само аз имах малки.Всички ми се подиграваха и аз реших да си купя сотиен с банела само и само да не ми се подиграват.Вече съм на 27 г и още нося сотиен с банела и все още имам малки гърди.Вече изопщо не ми пука какво мислят хората неможе всички да са с големи гърди.
Ми да,щом си се харесваш и другите ще те харесват
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd July 2010, 11:14
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Леле, беше ми безумно трудно да разчета какво пишеш, Зроска...

Но е хубаво, че се харесваш каквато си
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th July 2010, 16:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Като имах малки гърди пак се харесвах и ме харесвахаТъй че зависи от смаочувствието ни.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th July 2010, 17:28
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Като имах малки гърди пак се харесвах и ме харесвахаТъй че зависи от смаочувствието ни.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:52.