IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th May 2006, 08:20
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vessi_77
Предполагам ,че става въпрос за Д-р Мая Тачева.
Там има такива процедури!

Тонииии, ти изглеждаш страхотно и нямаш нужда-нали не питаш за себе си!
Поласкана съм !!!!! БЛАГОДАРЯ ти Веси
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th May 2006, 09:35
margi margi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 18
По подразбиране

На Руски паметник наистина е пълно с козметимни кабинети,но това не е козметичен салон.И не става въпрос за Мая Тачева.И електролиполиза при нея няма.Кабинета се намира в сграда на бившата детска болница срещу спирка на трамвая.Става с предварително записване.Ако има интерес,ще напиша телефона.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th May 2006, 09:38
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Благодаря за информацията, били написала телефона?
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th May 2006, 09:41
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margi
На Руски паметник наистина е пълно с козметимни кабинети,но това не е козметичен салон.И не става въпрос за Мая Тачева.И електролиполиза при нея няма.Кабинета се намира в сграда на бившата детска болница срещу спирка на трамвая.Става с предварително записване.Ако има интерес,ще напиша телефона.
Е, хай де де, дай инфото ! Мислиш ли, че ако нямаше интерес, някой щеше да пита ?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th May 2006, 16:37
margi margi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Д-р Мими Дойнова,тел.952-11-29 или 089/848-20-79.Надявам се да Ви харесват резултати.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th May 2006, 08:50
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране

прочисти организма си.след раждането а и по време на бременноста той физиологически се променя.Това да отидеш на такива процедури остави за най-най-последно.има и други много по ефикастни и изцяло здравословни начини.Аз също съм от София,ако не се натрапвам мога да ти кажа какво да направиш нещо което е безвредно за теб и бебето.Та нали 48 часа трябва да си му в услуга на твоето съкровище.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th May 2006, 16:11
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

искам да знам колко траен е ефектът от такива процедури-ако реша в близкия месец да си направя няколко, ще запазя ли ефекта до края на лятото или всичко зависи вече от начина ми на хранене.И още нещо - колко често могат да се правят, за да не затормозяват дейността на черния дроб - през ден, през два, през седмица? Колко процедури най-малко трябва да си направя, за да забележа видим ефект ( със среден ръст съм, не пълна, имам целулит толкова, че да ме дразни и да не ми позволява съвсем спокойно да се съблека на плажа ).
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th May 2006, 16:20
elka elka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 10
По подразбиране

Аз взех, че се реших да опитам това и днес за първи път отидох и си направих тази процедура. Малко ме болеше докато ми поставят иглите, но после всичко беше ОК. По същото време дойде друго момиче, на което му беше за 5-ти път - до този момент беше свалила 5кг. Докторката преди всяка процедура взима мерки и мери кг. Мисля, че ще подейства - аз съм пробвала много неща, честно казано не съм била доволна от нищо и се надявам този път да има видим ефект. Казаха ми, че 3 пъти седмично е напълно достатъчно и че бързо се свалят кг, особено ако ги имаш в повече. Аз съм висока 165, 49кг., но проблемът ми е, че като стисна кожата на бедрата и се вижда, че не е равна. Ще видим след време какво става.
успех
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th May 2006, 16:51
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Всичко звучи много съблазнително, вярвам, че има доза истина...но..по 3 пъти в седмицата..това са 36 лв..готова съм да инвестирам в себе си за един месец такъв режим..но как да съм сигурна, че наистина няма да е напразно и най-важното - че ефектът ще се запази до края на лятото?? (Цялата работа е там, че през септември кандидатствам в НАТФИЗ и до тогава искам да съм в отлична форма )
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th May 2006, 16:58
elka elka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
Всичко звучи много съблазнително, вярвам, че има доза истина...но..по 3 пъти в седмицата..това са 36 лв..готова съм да инвестирам в себе си за един месец такъв режим..но как да съм сигурна, че наистина няма да е напразно и най-важното - че ефектът ще се запази до края на лятото?? (Цялата работа е там, че през септември кандидатствам в НАТФИЗ и до тогава искам да съм в отлична форма )

Честно да ти кажа, по-евтин вариант от това не знам дали има. По принцип всякаквите подобни процедури започват от 15лв та до 60-70лв в зависимост от това къде и какво точно ти правят. Но както вече споменах пробвала съм много неща - това като цена води, а като ефект -не знам още, но предвид отзивите май ще се окаже ефикасно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабващиантицелулитнипроцедури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:44.