IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th March 2008, 10:07
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране Лосиони за тен.

Някоя от вас дами, ползвала ли е лосион за тен? Ще може ли да ме ориентирате към някаква марка и да споделите опита си? Благодаря ви много
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th March 2008, 10:14
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Аз пробвах с лосион за тен на NIVEA, но не ми понася, не ми овлажнява достатъчно кожата и леко започна да ме сърби тялото, 1-2 часа след намазване. Може би трябваше да взема някой по-хубав и качествен.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th March 2008, 10:16
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

какъвто и да вземеш - внмавай - не всяка кожа ги понася.аз веднъж си бях взела на Нивеа лосион за тен и беше супер...в началото.после ми беше чудно що хората ме гледат странно по улицата...и като се прибрах и като се погледнах лошо ми стана....бях цялата на петна...като зебра
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th March 2008, 10:56
6anel 6anel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 79
По подразбиране

помагаите момичета,трябва ми тен а солариума не ми понася коя марка е наи-добрата и остават ли петна по дрехите
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th March 2008, 21:21
nifertity nifertity не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Orlando, Florida
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до nifertity
По подразбиране

незнам за нанясането,но аз ползвах веднъж на Avon (голяма грешка) и станах освен на петна и оранжева...голям резил а уж го нанесох равномерно без да прекалявам.най-лошото е че чак на следващия ден си пролича,а вече беше късно нямах толкова време да туркам за да го махна....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th March 2008, 13:29
Dorothy Dorothy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Аз съм ползвала на Piz Buin-нямах проблеми: нито съм ставала на петна, нито по дрехите е имало петна. Бях адски доволна.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th March 2008, 18:46
terina terina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: sofia
Мнения: 10
По подразбиране

Аз от година ползвам на MARY COHR спрей за тяло и крем за лице, доволна съм, не съм имала петна нито по кожата, нито по дрехите. Малко е скъпа тази козметика, но си заслужава парите. Успех в избора.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st March 2008, 07:55
SwЭэT_gIrL SwЭэT_gIrL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте мацки,някоя от вас ползвала ли е новия лосион за потъмняване на Гарниер,мисля да си го взема, защото от повечето такива лосиони дето съм ползвала съм с лоши впечатления-ставам цялата на петна Който го е ползвал да пише за отзиви
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st March 2008, 09:03
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

аз ползвам clinique този спрей и нямам никакви проблеми с нанасянето,понеже напръскването става равномерно и не е нужно да го разнасяш допълнително с ръце и стои съвсем естествено,в никакъв слу4ай не съм била оранжеваз А що се отнася за петната,аз нося по-тъмни дрехи и само 2-3 бели блузи,които 4естно казано не са ми е направили впе4атление да са били изцапани :
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st April 2008, 19:50
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

аз имам мисля,4е имам същото, но тук в Германия се казва Sublime Bronzе и опаковката е мааалко по разли4на. Та хубавото при него е,че веднага след намазване ефекта е на лице и не е нужно да минават няколко 4аса,освен това по кожата остават блестящи 4астици,стои много готино.След като се измиеш,остава само изкуствения тен.Проблема естествено идва от това, 4е ако не из4акаш да изсъхнеш добре,може да ти се изцапат дрехите, а заради тези бляскави неща,които съдържа, светлите дрехи не са за препоръ4ване
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лосионизатен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:00.