IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th March 2008, 21:36
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
3y3ka пилата ми е купена от магазин за козметика, има ги и в някои аптеки, ама марка не мога да ти кажа
Маска за крака на Ейвън с мирис на лавандула
Крем - на Рефан с чаено дърво
Благодаря ти много!!!!!!!!!!!!!!!!
Утре ако имам време ще отидя да разгледам по козметичните магазини за пила, кремчето и маската, които ти ми предложи. Само че за купуване ще мисля чак, след като си купя кремчето на "Билка", но за лицето!

Който иска нека споделя за процедурите, които си прави на стъпалата!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th April 2008, 14:32
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Ето какво правя аз:
Първо изтърквам с пилата(купих си я от едно магазинче за козметика на Пиртоска,от дясната страна се намира,има богат избор).После ползвам ексфолиант на Scholl Rough Skin Remover или този на Avon с микро-гранули(и двата са страхотни).Изплаквам и намазвам с Avon крема с алфа-хидроски киселини или този с кафето(него май го спряха обаче).Маската с лавандула също е хубава.А като имам повече време си правя следната процедура:бани на краката в топла вода в която са разтоврени соли(ползвам на Рефан-лавандула,то е точно подходящо за неутрализиране на неприятния мирис).Седя около 10-15 мин,след което обтривам хубаво със зехтин,увивам краката с найлон,слагам дебели чорапи и седя няколко часа(а най-добре да се преспи така).Изплаквам,намазвам с крем и се радвам на отпочинали,меки и свежи крачка.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th June 2008, 17:04
Joo Joo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 55
По подразбиране

о.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th June 2008, 20:31
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

ами упражнения с пилата задължително веднъж в седмицата, и то не само като дойде лятото, но аз си падам малко вманичена на тема перфектни стъпала първо с една метална пила, като много ситно ренде е, а после с много фина пемза на Солинген, супер доволна съм от нея и е подходяща да си поддържаш петичките, само 1-2 мин. при всяко къпане. и крем разбира се, аз ползвам от тези за ръце с глицерин. ох, някой може да ме помисли за малко тра-ла-ла, но честно казано като видя някоя младо, нагласено момиче или делова дама със страхотни сандали и побелели и напукани от кожа пети
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th June 2008, 21:27
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Briseis
ох, някой може да ме помисли за малко тра-ла-ла, но честно казано като видя някоя младо, нагласено момиче или делова дама със страхотни сандали и побелели и напукани от кожа пети
Ако ти си тра-ла-ла, значи и аз съм така! Затова и пуснах тази темичка, защото мисля, че и петите се нуждаят от грижа! А и сега като наближава лятото по чехлички или направо босички ....да не се излагаме.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th June 2008, 22:09
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз ходя на педикюр два пъти в месеца ,а през другото време вечер след баня се мажа със масло от шея..
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th June 2008, 22:42
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз ходя на педикюр два пъти в месеца ,а през другото време вечер след баня се мажа със масло от шея..
Шея ли?! Какво трябва да е това, за първи път го чувам.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th June 2008, 10:04
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз ходя на педикюр два пъти в месеца ,а през другото време вечер след баня се мажа със масло от шея..
Аз ходя веднъж месечно, защо ходиш толкова често? За прелакиране или ти загрубява кожата толкова бързо?
Аз се мажа със масло от гроздови семена и крем за крака с лимон на Дева, но като го изхабя ще си купя някакъв друг. Препоръчайте ми, моля!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th June 2008, 14:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Имам опеация на пръстите и ме боли много ако не отида ноктите ми се забиват във месото.... И понеже преди 15 године не съм знаела какво е това педикюр ,един "професор" доктор реши да ме оперира и да ми ги оправи и така ме оправи че сега ако не отида на педикюр 2 седмици -не мога да ходя
Маслото от шея помага при загрубели кожи ...Но аз профилактично се мажа всеки ден
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th June 2008, 17:34
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Много е гадно, на мен като малка ме оперираха от такъв нокът, който се е впил в плътта, а преди това много ме болеше и береше. След операцията всичко ми е О.К. Абсолютно никаква грижа не полагам за стъпалата си, ако не броим рязането на ноктите. Петите ми не загрубяват, а възглавничката под пръстите, защото много танцувам, а не се увивам с бинт. Само след баня се мажа с бебешко олио от главата до петите.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СТЪПАЛАТАСЪЩОИСКАТГРИЖИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.