IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4391  
Стар 22nd March 2012, 21:30
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Нелс, мислех си , че само аз съм " дефектна" , но явно асиметрия си имат почти всички. Но ти си права - това ни прави уникални !
  #4392  
Стар 22nd March 2012, 21:32
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Ванеса и Аник имате поща!Неллс ще пратя и на теб!
  #4393  
Стар 22nd March 2012, 23:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Ванеса и Аник имате поща!Неллс ще пратя и на теб!
Ели, супер са ти!
Да са ти честити и да не ги сменяш скоро!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4394  
Стар 23rd March 2012, 09:00
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Гледах си сутринта гръдния кош, търсейки асиметрията в него, но уви...
..... (1 месец)
По-ниската е тази със спукания имплант (според мен) и той е поразширил джоба. Преди операцията му казах да я оправи, но уви...
Сега пък в бенките съм се вторачила - трябва и този проблем да оправя Като избухна ПИП скандала, си помислих, че ще се мре или от бенка, или от силикон
А, и вече токлкова съм откачена на тази тема, че тази нощ сънува, че НГ ми извадил имплантите и отказал да ми сложи други, з'то съм избрала Натрел

Последно редактирано от aniK : 23rd March 2012 на 12:06
  #4395  
Стар 23rd March 2012, 09:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Инче , следващия път слагай повече ... с тия 280 кубика на реоперация, май си единствена ))))
Е, ама не стоят толкова малки, нали? Пък и ще има накъде да раста ... Важното е да се харесва човек и най-вече да не му създават проблеми имплантите.
  #4396  
Стар 23rd March 2012, 09:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Ванеса и Аник имате поща!Неллс ще пратя и на теб!
Ееей, и аз искам.
  #4397  
Стар 23rd March 2012, 09:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Гледах си сутринта гръдния кош, търсейки асиметрията в него, но уви...
По-ниската е тази със спукания имплант (според мен) и той е поразширил джоба. Преди операцията му казах да я оправи, но уви...
Сега пък в бенките съм се вторачила - трябва и този проблем да оправя Като избухна ПИП скандала, си помислих, че ще се мре или от бенка, или от силикон
А, и вече токлкова съм откачена на тази тема, че тази нощ сънува, че НГ ми извадил имплантите и отказал да ми сложи други, з'то съм избрала Натрел
Аник, ще откачим с тези импланти ... Аз скоро не съм се снимала, та не съм и сънувала. Иначе и аз имам много бенки ... гледам да ходя на прегледи редовно и махам само тези, които ги закачам. По принцип проблем има, ако има болка, кървене или промяна (основно бърз растеж) на някоя бенка.

Последно редактирано от ina.ina : 23rd March 2012 на 18:43
  #4398  
Стар 23rd March 2012, 11:19
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Нелс, мислех си , че само аз съм " дефектна" , но явно асиметрия си имат почти всички. Но ти си права - това ни прави уникални !
Абсолютно е така, много си зависи от собствен старт, пък и някак си има чар в това.
Хора, и аз ги сънувам може да откачи човек с тия цици, всеки ден ги гледам, побутвам, пипкам, сравнявам, голяма мания е. Хубаво е да видя, че не съм сама! : )
А на бенките не им се притеснявайте много, смело ги махайте, които са годни, аз разкарах 12 по цялото си тяло миналата година. Нито белези имам, нито проблеми. Плюс 2 на циците.
  #4399  
Стар 23rd March 2012, 11:27
Colour Parrot Colour Parrot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране практически въпроси

Здравейте! Може ли някой, който се е оперирал при Тепавичарова в Александровска да ми каже какво трябва да си нося, когато постъпвам за операция. И също, кога се плаща преди или след операцията - имам предвид основната сума, а не конците, които така и така трябва да се платят предварително. Преди постъпване подписвате ли някаки документи - договор, някакви декларации, избор на екип или информирано съгласие за нещо...
  #4400  
Стар 23rd March 2012, 12:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ina.ina, мацка, редактирай си поста с линка към снимката - да не се размятам така по бюст в глобалното пространство толкова дълго време
Това с бенките много време ли изисква - имам доста "опасни", но нямам време да ида на дерматолог, камо ли да предприема нещо по-сериозно. Искам да ги разкарам.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:05.