IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5491  
Стар 17th May 2012, 16:38
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

И аз съм чувала същото за Денкова и ИС, дори доста отдавна. Колко е истина е друг въпрос.

За мерките и теглилките си права, аз просто изкоментирах как с малките си (за моите критерии) цици не влизам в С-чашка. Това е.
  #5492  
Стар 17th May 2012, 18:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
За мерките и теглилките си права, аз просто изкоментирах как с малките си (за моите критерии) цици не влизам в С-чашка. Това е.
Видя ли сега колко са малки, а?
Бижу, то 13/12 см имплант не се дава така лесно на чашка С. Пък и ти си си имала, така че ... Обаче според мен хич не си и купувай 80 обиколка, търси си 75, даже 70 ако питаш мен - не че лесно ще ги откриеш де. И кажи сега, теб ти бръмнала главата разбрах, ама колко продавачки побърка?
  #5493  
Стар 18th May 2012, 21:31
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Момичета, вие спите ли по корем? Аз вече няколко пъти се събуждам така и се притеснявам, понеже доктора ми каза никога да не спя по корем. Да не им стане нещо на имплантите

Бижу, браво на теб, чашка Д, аз съм С, че даже и В ми става. Ти ходи ли на контролен преглед при ИС, интересно ми е за белезите какво ще каже. Аз си идвам след 2 седмици и тогава ще го посетя.
  #5494  
Стар 19th May 2012, 10:16
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Момичета,и моята операция мина,предната вечер спах при приятелки,гледахме ,гледахме снимки,и аз хем чета от толкова време и знам ,че снимките не са ориентир и хем знам ,че на всички им изглеждат малки и какво ми дойде на акъла ,че 295 ми харесват повече,сутринта казах на Стоянов ,той беше абсолщтно съгласен,каза,че 330 много ще ми стърчат настрани,и т.н. т.н...

И сега съм си с 295,естествено много ме е яд,ама каквото такова,след детето повече

Иначе днес баща ми ще ми маха първата превръзка и ако не ми се реве като ги видя може да ги снимам ако изобщо ви вълнуват такива мъници....
  #5495  
Стар 19th May 2012, 10:20
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

радвай им се Семеле!Може да са мъници ама хубави..по-естесвено ще стоят.има време по-натам да ги увеличиш..макар,че с един готин сутиен ще постигнеш ефекта който искаш
  #5496  
Стар 19th May 2012, 10:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Semele, честито..... ъф корс искаме да ги видим размерът на имплантите е толкова относително нещо... хич не го мисли сега!
  #5497  
Стар 19th May 2012, 14:32
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мда, на мен на времето ИС ми каза 275сс анатомични, аз се метнах на 350сс кръгли и вече 6та година съжалявам, че не ги дадох онези 1200лв. повече ама то ги нямах де

Последно редактирано от aniK : 19th May 2012 на 15:45
  #5498  
Стар 19th May 2012, 15:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Semele, честито!!
Не се притеснявай за размера, като се отпусне мускула след няколко месеца ще се разкрие истинската форма и съм сигурна, че много ще ти харесат, независимо от размера. Щом док е преценил, че на твоята фигура този кубик ще падне най-добре, значи е така. Стоянов има много точна преценка за импланти, всички негови пациентки могат да го потвърдят.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #5499  
Стар 19th May 2012, 15:46
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Мда, на мен на времето ИС ни каза 275сс анатомични, аз се метнах на 350сс кръгли и вече 6та година съжалявам, че не ги дадох онези 1200лв. повече ама то ги нямах де
Ама ти не си ли прави нова операция наскоро?! Или се лъжа нещо?
  #5500  
Стар 19th May 2012, 16:40
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Ама ти не си ли прави нова операция наскоро?! Или се лъжа нещо?
Не се лъжеш, но тя беше по-принуда, да сменя ПИП.
Оф, главата не ме слуша - 365сс кръгли ми бяха ПИП-ките (не 350), а сега съм с 400сс Натрел.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:42.