IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 15th March 2013, 06:30
ЕГС ЕГС не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Вчера ми махнаха всичко от носа и общо взето одобрявам резултата, но се надявам връхчето да се смали още, защото в момента ми е малко по-издуто отколкото ми се искаше. Надявам се да се дължи на това, че още ще спада
Отговори с цитат
  #132  
Стар 15th March 2013, 09:18
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Може ли снимки?
Отговори с цитат
  #133  
Стар 15th March 2013, 10:51
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
На носа няма лимфни възли!...
Не съм учила медицина и не знам къде са разположени лимфните възли, говоря за топковидно образование, което се появява и изчезва и на пипане е с различен размер, на кратко явно се възпалява и подува при определени условия....
Отговори с цитат
  #134  
Стар 15th March 2013, 10:59
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Нена, ужасно звучи всичко, най-вече , че имаш дихателни проблеми!

Знам за доста случаи, в които Джамбазов се е наемал на ревизия на собствена операция, но не знам и един случай, в който е имало щастлив край.

Не искам да те плаша и винаги оставям моемнта на изключението - много се надявам да си ти!
Но също така 8 месеца е мн малко време - носът не е зарастнал, вътре има още оток и общо взето който и да те оперира сега, ще реже на сляпо!!
Мислила ли си да си оправиш дихателните проблеми първо и след година, две да решиш вече спокойно какво ще правиш с естетическата част?

Знам, че бързаш! Като ми махнаха лонгетата на 9 ден, аз със сълчи на очи почнах да се моля на Димитров да ме реоперират ВЕДНАГА!! Доцента , разбира се, бил в чужбина, дори не пожела да ме види след оп... Димитров каза 6 месеца, но ако питаш който и да е друг ДОБЪР хирург, ще те върне! Правят голем компромис на 2 години, някои връщат и казват на 3-тат година да говорим пак..
Ще трябва да се поинтересувам май повоечко от тези срокове.
Аз, както и предполагаш, бях доволна от факта, че ще направим пити за отърваване от гледката вън, а и проблемите вътре, колкото се може по-бързо.
макар че джамбазов каза, че ако проблемът ми бил само с лигавицата и дишането щял да ме вземе още същия ден, така че предполагам него естетическата гледна точка го е притеснила повече. аз като се ядосам носът ми страшно се подува и почервеняа, а точно преди консултацията той беше отишъл на повикване, забавиха ни доста, аз трябваше да пътувам, а не знаех кога ще ме преглежда, даже той ми се скара по телефона защо го прекъсвам, та предполагам носЪт е бил достатъчно подут при срещата ни, та ги стресна
Отговори с цитат
  #135  
Стар 18th March 2013, 10:35
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

вече треперим... а като знам колко още има да чакам !1.,сега 25 идва най накрая и ще се бориме по телефона за консултации д;'д
Отговори с цитат
  #136  
Стар 18th March 2013, 22:06
mili306 mili306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Няма ли оперирани през март ?
Отговори с цитат
  #137  
Стар 19th March 2013, 00:47
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mili306 Виж мнението
Няма ли оперирани през март ?
дори и да има едва ли ще се включат
Отговори с цитат
  #138  
Стар 19th March 2013, 09:09
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Обаче в последно време новооперираните изобщо не се включват! Аз като помня след моята операция пощи по цял ден стоях тук и обменяхме толкова мн информация при кой как протичат нещата, съвети от ветерани......успокоявахме се и се хваленеме....., а сега тук след "нападението" или да ги наречем разкритията за работата на любимия провесор, доста хора се отказаха да пишат.
Новооперираните, с пресните и хубави нови нослета, споделете впечатленията си, за да мсе в час със случващото се.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 19th March 2013, 12:03
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
Обаче в последно време новооперираните изобщо не се включват! Аз като помня след моята операция пощи по цял ден стоях тук и обменяхме толкова мн информация при кой как протичат нещата, съвети от ветерани......успокоявахме се и се хваленеме....., а сега тук след "нападението" или да ги наречем разкритията за работата на любимия провесор, доста хора се отказаха да пишат.
Новооперираните, с пресните и хубави нови нослета, споделете впечатленията си, за да мсе в час със случващото се.
стигна ли аз до операция обещавам снимки да кача, да споделя всяка една подробност защото вс е от значение мен мн неща ме притесняват като се започне от това че мнз къде се намира тря да пътувам до Пловдив и оттам отделно как да стигна и дали е далече ,заплащането , как се процедира изобщо ,като цяло пък после след операцията да се пътува за сваляне на лонгета ..на прегледа косумативите, изследвания , за престоя доплаща ли се ?!! всеки един детайл е от значение мне просто да се мятаме под ножа хахах
Отговори с цитат
  #140  
Стар 19th March 2013, 12:35
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
стигна ли аз до операция обещавам снимки да кача, да споделя всяка една подробност защото вс е от значение мен мн неща ме притесняват като се започне от това че мнз къде се намира тря да пътувам до Пловдив и оттам отделно как да стигна и дали е далече ,заплащането , как се процедира изобщо ,като цяло пък после след операцията да се пътува за сваляне на лонгета ..на прегледа косумативите, изследвания , за престоя доплаща ли се ?!! всеки един детайл е от значение мне просто да се мятаме под ножа хахах
Цената, която ти е обявил включва всичко, освен антибиотик и обезболяващи ако се наложи да ползваш след операцията. Клиниката не е близо до автогара, но пък са им евтини такситата, но поне за изписването си намери някой с кола, особено ако пътуваш от далеч, защото не е мн приятно. Аз помня как се люках в колата 3 часа и имах чувството, че ако друсне ще ми се откачи носа, ама това малко параноя де :P.
После за другите 2 посешения нищо не съм плащала, освен бензин, който си е сериозен разход.
изследванията са само при приемане в болницата, после нищо не са ми правили. Мен даже за алергии не ме изледваха, биха ми един орбазон за всеки случай, оспокойтелна инжекция не са ми били и не съм чула да има такава, може някой да бърка противоалергичната за "весела" инжекция. Сестрите не бяха мн любезни, аз лично останах с мн лошо впечателение, та е хубаво да има някой с теб. Ако имаш приятелка да живее там се разбери да идва да те навестява, особено след самата операция, за да не разхождаш други хора по цяла БГ.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.