IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 3rd June 2013, 19:25
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annito1210 Виж мнението
Здравейте на всички! Този месец на 19ти имам час за операция при Джамбазов, кажете как стои въпросът с придружителя, хотелска част има ли към клиниката?
Хотелска част към клиниката няма. Има хотели наблизо. Придружителят може срещу определена сума да нощува в болничната стая при оперирания. Ако няма свободно легло, дават походно.
Отговори с цитат
  #252  
Стар 3rd June 2013, 19:26
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
вече просто мне се издържа с това чакане ... последно като се обадих март месец казват че съм в списъка и те ще ме потърсят .... 3 месеца изминаха отново ако реша да се обадя отново най малкото да ми се развикат по телефона
Значи все още е голям напливът? Сега юни месец е горе-долу последният месец преди есента, когато правят операции.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 5th June 2013, 16:13
anabelstoikova anabelstoikova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Искам да попитам какъв е престоят в болницата след операцията ако не си по здравна каса.Благодаря!
Отговори с цитат
  #254  
Стар 5th June 2013, 16:57
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anabelstoikova Виж мнението
Искам да попитам какъв е престоят в болницата след операцията ако не си по здравна каса.Благодаря!
Май няма значение дали си по здравна каса, или не - по-скоро от сложността на операцията зависи, но мисля, че максимумът е 3 дни за ринопластика. Аз 2 дни стоях май. Не че не може по-рано да те изпишат, но докторът си преценява.
Отговори с цитат
  #255  
Стар 5th June 2013, 17:45
anabelstoikova anabelstoikova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря !
Отговори с цитат
  #256  
Стар 5th June 2013, 19:03
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

а на кой ден се махаше лонгетата при него?
Отговори с цитат
  #257  
Стар 5th June 2013, 20:05
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
а на кой ден се махаше лонгетата при него?
Ще те излъжа, че не си спомням точно, но на мен на 14-ия (или на седмия?) ден след операцията ми махна лонгетата, връчи ми един памук със спирт да си почистя кожата на носа и след като известно време (към половин час) ми подиша носът без лонгета, ми сложи друга. На следващия преглед (мисля , че 2 седмици някъде след това, не съм сигурна в периодите вече), ми свали окончателно лонгетата, като ми каза след това само вечер да си я слагам, когато спя, като я залепям с хартиен лейкопласт. Някои лекари не сменят лонгетата 2 пъти, но Димитров обясни, че заради жегите така практикува.
Отговори с цитат
  #258  
Стар 9th June 2013, 15:11
indra92 indra92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

В сряда е операцията ми. Досега не са ме оперирали с пълна упойка, така че съм се спекла яко.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 9th June 2013, 18:18
lacheto6 lacheto6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте и от мен,аз съм на 17 години и моята операция е на 5.07,много съм притеснена, защото досега не съм лягала под ножа..можете ли да ми кажете колко време след това няма да мога да излизам от вкъщи и след колко дни г/д носът ми няма да е червен и подут Предварително Благодаря !
Отговори с цитат
  #260  
Стар 9th June 2013, 19:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Нормално е да се притеснявате от пълната упойка, след като ви е първи път. Не по-страшно звучи, от колкото е. Засповаш и се събуждаш. И като се събуждаш не усещаш болка - предполагам това ви притеснява.

Успех и на двете! И ако имате въпрси - не се колебайте да безпокоите хирурга си - на него това му е работата!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:05.