IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 9th June 2013, 21:34
indra92 indra92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря ти, Нелка, за бързия отговор. Стискайте палци!
Отговори с цитат
  #262  
Стар 10th June 2013, 06:00
mili306 mili306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте,момичета!Искам да попитам,случвало ли се е при някого 2 месеца след операция да усеща странна миризма в носа? Благодаря предварително на всички,които намерят време да ми отговорят,а на indra92 успех........ стискам палци
Отговори с цитат
  #263  
Стар 10th June 2013, 08:06
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Не е нормално да има миризма, може да има възпалителен процес...звънни на доктора да го споделиш.
Отговори с цитат
  #264  
Стар 10th June 2013, 09:32
lacheto6 lacheto6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Аз искам да попитам след операцията колко време трябваше да мине ,за да изглеждате нормално,без отоци,синини и зачервяванията около очите ?Благодаря предватирелно !
Отговори с цитат
  #265  
Стар 10th June 2013, 10:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lacheto6 Виж мнението
Аз искам да попитам след операцията колко време трябваше да мине ,за да изглеждате нормално,без отоци,синини и зачервяванията около очите ?Благодаря предватирелно !
2 седмици. Ако е много синьо положението, може и три. Но с грим на 10 ден ще си за пред хора.

За миризмата - зависи. Силна ли е? Постоянно ли я надушваш? Освен миризмата има ли други притеснителни симптоми?
Наистона звънни на доцента! Въпреки, че се съмнявам да ти каже нещо конкретно. По-добре отиди на добър УНГ!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #266  
Стар 10th June 2013, 17:59
indra92 indra92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Това сега не ми е първа операция, ре-реоперация ще бъде След първите две често усещах такава миризма от носа. Не непрекъснато, от време на време, но неприятна. Отдавах го на това, че дълго време имах нерезорбирани конци и естествено всякакъв секрет. Освен тази миризма и двата пъти след операциите имах стрелкащи болки в костта на носа. Много пъти съм казвала на различни УНГ, нула внимание.
Mili306, благодаря ти, наистина ще имам нужда да ми стискате палци.

Последно редактирано от indra92 : 10th June 2013 на 18:03
Отговори с цитат
  #267  
Стар 10th June 2013, 18:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от indra92 Виж мнението
Това сега не ми е първа операция, ре-реоперация ще бъде След първите две често усещах такава миризма от носа. Не непрекъснато, от време на време, но неприятна. Отдавах го на това, че дълго време имах нерезорбирани конци и естествено всякакъв секрет. Освен тази миризма и двата пъти след операциите имах стрелкащи болки в костта на носа. Много пъти съм казвала на различни УНГ, нула внимание.
Mili306, благодаря ти, наистина ще имам нужда да ми стискате палци.
Ако не е тайна на колко години си? И защо ти е трета тази? При кой са прдните и през колко време са правени? Сори, за вмешателството, но мож и да има отношение.
Всички сме имали разсорбиращи се конци, но не сме имали лоши миризми.
Аз се сещам веднъж съм имала кофти миризма, и се оказа , че имам възпалителен процес в гърлото. Нямало е отношение към ринопластиките, но все пак е имало възпаление някъде.
Миризмата е индикатор за нещо нередно. Не искам да те плаша в никакъв случай. Може да е минорен проблема, но си намери кадърен УНГ!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 10th June 2013 на 18:34
Отговори с цитат
  #268  
Стар 10th June 2013, 18:44
indra92 indra92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Възможно е да е имало отношение, но посявките ми бяха стерилни. И сега са стерилни. Трета е, защото първите две не бяха успешни. Не мога да дишам през едната ноздра, въпреки че беше изправен септума, а и формата на носа ми пострада, след първата се появи калциране, след втората, след изпилването на калцирането, се образуваха ръбове. Втората беше половин година след първата, а сега е година и половина след втората. Първите две бяха в София, сега ще е в Пловдив.

Последно редактирано от indra92 : 10th June 2013 на 18:56
Отговори с цитат
  #269  
Стар 10th June 2013, 19:14
mili306 mili306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Благодаря Ви момичета,страхотни сте! Веднага ми отговорихте звъннах на д-р Димитров и той каза,че не е нормално след толкова време да има миризма.Предложи да отида да ме види или да посетя УНГ там където съм.Е ходих днес,но нищо нередно не виждали............ едни специалисти си имаме indra92,а при теб какво се оказа в крайна сметка ? В смисъл болката и миризмата,защото и аз имам лека болка в ляво като си докосна носът.
Отговори с цитат
  #270  
Стар 10th June 2013, 20:19
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

[QUOTE=indra92;. Първите две бяха в София, сега ще е в Пловдив.[/QUOTE]
Здр,би ли споделила в София при кой са били операциите...какво не се е получило...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:29.