IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5451  
Стар 11th April 2010, 20:25
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

явно нямаш нужда от съвети ,и си взела решение,освен да ти пожелаем успех и ще чакаме да се похвалиш с новите си придобивки.
Но ако все пак имаш някакви въпроси сме насреща да ти отговорим.
  #5452  
Стар 11th April 2010, 20:29
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

baby@, имай предвид, че колкото и прекрасен специалист да е д-р Тепавичарова, тя гледа много често от позицията на жена под онзи особен ъгъл- тя има функция да кърми и да има естествена визия. Това, разбира се, е прекрасно, но в не винаги е достатъчно съвместимо с очакванията след операция. Съдя по себе си. Преди да се оперирам бях на консултация и при Тепавичарова и бях поразена от внимателната и обстойна консултация и доброто отношение (с оглед на слуховете, че е доста голяма особнячка и се отнася малко ледено към пациентоте). Докторката, обаче, ми рпедложи толкова малки импланти за моята физика, че ако бях склонила щях да постигна ефекта на старите си гърди + подплънки от сутиен. Сега съм с доста естествен вид на гърдите и е почти невъзможно да се разбере, че имам импланти, а размера е 100 кубика на гърда отгоре! Струва ми се, че тя е доста предпазлива и малко консервативна. Относно хирургичния й гений- няма спор!!!
Незнам....помисли....поогледа й се още......не бързай!
И най- важното- пробвай със сайзъри поне при някой от хирурзите- картинката не е много реална, но е по- близка до истината
  #5453  
Стар 11th April 2010, 23:02
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

dolores, по принцип си права - всеки хирург има определен вкус и почерк, който в дадени ситуации не се оказва, това, което сме искали...това, което знам за нея е, че в предвид работата й основно в реконструкциите, тя спазва правила , които принципно не нарушава, защото има риск да доведат до еди какво си това, че някой ги нарушава в даден случай не значи ,че това е правилното решение......колкото до кубатурите, твоя случай не мога да го обсъждам, защото не го знам ( какво ти е предложено,какво ти е сложено ), но знам, че спазвайки правилата можеш да варираш доста с кубатурата, в зависимост от импланта...особено очебийна разлика има в кубатурата при спазени правила, поставяне на имплант с нормална и съразмерна с анатомията основа, ако да речем имплантът е кръгъл или анатомичен...при кръглите винаги кубатурата е доста по-голяма от анатомичните при импланти с една и съща основа, заради разликата в горния полюс на импланта...така например при евросиликон при една и съща основа анатомичните , носещи 400 сс отговарят на 500 сс кръгли със същата основа, като и двата вида импланти ако бъдат поставени няма да бъдат нарушени никакви правила, ако е коректен размера на основата...т. възможно е и двете предложения да са били разумни, просто 2-то се е оказало твоето...

така че въпросът кой от лекарите какви кубатури слага е доста спекулативен и не е с еднозначен отговор....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5454  
Стар 12th April 2010, 18:36
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Момичета ходих и вече ги платих ..тва е връщане няма
Решихме Ментор 275 най меките 1-ва кохезивнст кръгли среден профил-Модерате плюс мисля че се водеха..каза че може и 300 ама като ги слагах незнам защо и 275-то ми се видяха доста големи..може би защото сега нямам въобще..пък и тя каза че може ръбовете на 300 cc да се оертават защото имам тънка кожа и никаква жлеза. тва е по таблиците ...Другият вариант който ми предложи беше по тясна основа с 1 см. и по голяма проекция с 1 см и нещо ..ама пък имам 6 см растояние в момента и исках по широката основа заради това..Надявам се че като са по меки и горният полюс ще се поизпразва да застанат като анатомични незнам кажете нещо момичета какво мислите.?
Имам и асиметрия и ще ми обира кожа около ареолите за да станат еднакви циците уж.Чакам да кажете нещо..ако имате пратете таблите на ментор да ги разгледам основата ми е 11.5-12 см
  #5455  
Стар 12th April 2010, 18:48
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

А иначе докторицата каза че ако искам може да ми сложи и повече но това е по мерки ,доста ме мери гледа по таблиците и това каза че е разумно за мен дори каза че малко ми е отпуснала в повече,но нямаше нищо против да слага повече ако бях поискала.Реших да избера мерките по таблиците незнам дали обърках или не1!!! Сега започват да ме обземат съмнения за ибора ми
  #5456  
Стар 12th April 2010, 18:49
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

А иначе докторицата каза че ако искам може да ми сложи и повече но това е по мерки ,доста ме мери гледа по таблиците и това каза че е разумно за мен дори каза че малко ми е отпуснала в повече,но нямаше нищо против да слага повече ако бях поискала.Реших да избера мерките по таблиците незнам дали обърках или не1!!! Сега започват да ме обземат съмнения за ибора ми
  #5457  
Стар 13th April 2010, 06:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
ето ти за кръгли ипланти , като кликнеш с/у всеки модел на подчертаното със синьо излиза и таблицата с размерите за модела

http://www.mentorcorp.com/global/bre...rofile-gel.htm

анатомични

http://www.mentorcorp.com/global/bre...rofile-gel.htm

кръглите имат варианти за 3 вида кохезивност, анатомичните и 5-те модела са кохезивност 3 ...
това е което пуснах преди няколко дни, погледни пак....

ако имаш птоза, т.е налични и с увисване гърди, средния профил с тея кубици не знам дали ще те удоволетвори като вариант...ще стоят като анатомчини със сигурност, но ако това е желанието ти защо не избра направо анатомичен модел, и то висок профил , с малко по-голяма кубатура ( 295 или 330 )
всъщност, без да искам съм пуснала два пъти линка за анатомчини... ето ти за кръглите

http://www.mentorcorp.com/global/bre...t-implants.htm
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5458  
Стар 13th April 2010, 07:12
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Съгласна съм с Теда напълно.
  #5459  
Стар 13th April 2010, 07:49
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Докторицата ме посъветва ако са кръгли да избирам от ментор,а ако са анатомични от Макган ,кръглите ментор били за предпочитане относно разновидностите им..
Ами Теда благодаря,незнам защо така избрах,може би се водех от това завъртане,защото и тя няколко пъти ми го каза и половинката ми взе да мрънка нека да са кръгли,да няма проблеми след това..И аз понеже трябваше да избирам в момента нямах време нито да го обсъдя с някого нито да помисля по спокойно Постоянно ми повтаряше че кожата ми е тънка и ще прозира всичко и за растоянието м/у гърдите и може би и това беше причина заради по широката основа на кръглите.
Сега ще разгледам Макган анатомичните да видя там с каква основа са.
Все пак кажете как мислите че ще изглежда като анатомични ли ...Грешен избор ли съм направила,ако е нещо фатално да и звъня днес..Аз нямам против да изгледжат като естествени само да е естетически добре,че сега е ужаст.
  #5460  
Стар 13th April 2010, 08:00
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Забравих да кажа че първо ще ми се слага импланта и след това ще прави обиране на кожа,това нямали да оправи нещата до някъде? има ли пускан линк на Макган таблиците за кръгли
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:33.