IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 11th July 2007, 18:13
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Бютсън не беше ли и тя при него, и имаше същия проблем?
При мен положението беше наложително за реоперация..
Не беше само заради каприз във визуално отношение..
Ти знаеш, споделяла съм ти.

Господин Клъцни-срежи има проблем не само с шублера, ами и със собственото си его...

ПП.Борка, не позволявай за нищо на света, да ти бъде "смъкнат" импланта на правилно позиционираната гърда!
Казвам ти го от позицията на жена, която вече се е преборила с двустранен ботъминг, и то в сериозна форма на едната гърда...
Отговори с цитат
  #602  
Стар 12th July 2007, 05:08
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Рзбира се че няма да позволя подобно издевателство над тялото ми,още повече след като вече знам какъв е проблемът ми Започвам да се озлобявам срещу тези негодници В България трябва да има закон за пострадали от хирургични грешки В цял свял се плащат луди обещетрня на пострадалите До кога ще мълчиме като овце
Отговори с цитат
  #603  
Стар 12th July 2007, 13:41
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Някои мълчат като овце, други - не...
Отговори с цитат
  #604  
Стар 12th July 2007, 15:33
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borka
Започвам да се озлобявам срещу тези негодници В България трябва да има закон за пострадали от хирургични грешки В цял свял се плащат луди обещетрня на пострадалите До кога ще мълчиме като овце
Борка, ако мога да ти помогна с нещо някога-само казвай!!

Няма безгрешни хора, но у дома няма наказани за грешки, а само пострадали пациенти!

Ако НИЕ не променим това-
ДРУГ НЯМА ДА ГО НАПРАВИ!
Отговори с цитат
  #605  
Стар 12th July 2007, 21:04
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Здрасти Борка, и аз като повечето тук ти стискам палци за успешна реоперация, дано е без проблемна. Това което ме притесни е че при теб проблема е възникнал едва 9 месеца след операцията
Означавали това, че преди това всичко при теб е било перфектно и нито за момент не си си помисляла, че може да ти се появи подобен проблем!
И друго исках да те питам, при кой доктор се оперира, не знам дали си го писала вече, ако е така няма да те отегчи още веднъж да напишеш името на доктора, а ако си решила да му спестиш рекламата в форума, ще те разбера... В крайна сметка все още не си решила дали той ще те реоперира или друг...

Успех още веднъжи ще следя темата в очакване на добри новини!
Отговори с цитат
  #606  
Стар 15th July 2007, 05:59
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Спадането на гърдата се появи още сл.втория месец,не е от скоро Първо увеличи видимо обема си,а след това започна да увисва. Чувствително омекна,а моите очаквания бяха точно такива,да омекнат и да поовиснат..,нали гърдите се оформят до 1 година,надявах се и другата да слезе до същото ниво.. ТОВА НЕ Е РЕАКЦИЯ НА ОРГАНИЗМА Единият ми джоб е "скроен" по-широк от другия. Като легна импланта ми отива към мишницата
Отговори с цитат
  #607  
Стар 15th July 2007, 07:47
neverness neverness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Нормално е Сердев да има най-много недоволни, при условие, че по принцип има най-много пациенти
Отговори с цитат
  #608  
Стар 15th July 2007, 13:35
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neverness
Нормално е Сердев да има най-много недоволни, при условие, че по принцип има най-много пациенти
Waww.... нима самия Сердев ни е уважил с присъствието си
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #609  
Стар 15th July 2007, 13:55
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Waww.... нима самия Сердев ни е уважил с присъствието си
и аз така си помислих... нескопосано!
Отговори с цитат
  #610  
Стар 16th July 2007, 13:17
Honey33 Honey33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borka
Спадането на гърдата се появи още сл.втория месец,не е от скоро Първо увеличи видимо обема си,а след това започна да увисва. Чувствително омекна,а моите очаквания бяха точно такива,да омекнат и да поовиснат..,нали гърдите се оформят до 1 година,надявах се и другата да слезе до същото ниво.. ТОВА НЕ Е РЕАКЦИЯ НА ОРГАНИЗМА Единият ми джоб е "скроен" по-широк от другия. Като легна импланта ми отива към мишницата
Борка и аз имам като твоя проблем, само че аз съм 4 месеца и половина след операцията. При мен увеличението на гърдата също стана към началото на втория месец, започна да увисва и когато легна отива под мишницата.
Сега и аз ще търся хирург за реоперация /голямо обикаляне ще падне/, но по към есента.
Пожелавам ти успех
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:42.