IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 17th April 2008, 07:25
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Всъщност се оказа,че MareChiiaaro е една моя стара приятелка и съфорумка,която много харесвам и уважавам. И наистина се е опитала единствено да помогне на Даяманти,като я наведе на мисълта,че колкото и реално да й е изглеждала ситуацията,е много вероятно това да не се е случило наистина.Тогава би могла по-лесно да се освободи от травмата,която я терзае от години.
Никой не може да знае със сигурност Даяманти,но може би наистина тази гавра е само в съзнанието ти и в такъв случай да страдаш така си е направо...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #932  
Стар 17th April 2008, 09:58
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

За мен едно е сигурно - че Dayamanti е преживяла някога някъде травма. Ние хората постъпваме различно в еднакви ситуации - всеки според възможностите се в дадения момент.
Не познавам въпросния лекар. Чувала съм добри думи за него от негови пациенти (пак по форумите).

Най-хипотетичния вариант (и най-малко-вероятния) е при съгласие и от двете засегнати страни - лекар и пациент да се наеме трети - посредник при решаването на спорове - медиатор му казват по днешному. Ако това се случи аз ще се ощипя 3 пъти за да повярвам.

Така или иначе, мисля, че предложението на MareChiiaaro е добро и дори да не се приеме конкретния психолог би било от полза Даяманти да се обърне към добър специалист, защото травмите не отминават с времето... ако не са преработени по най-подходящия начин.
Поздрави на всички и пълноценен и шарен живот!
Отговори с цитат
  #933  
Стар 17th April 2008, 10:05
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

[quote="MareChiiaaro"]@Даяманти

Изобщо не те разбирам за какви теории(?), спорове, противоположни мнения, доказателства със силни аргументи и пр. говориш, явно имаме проблем с комуникацията, а може би и със значението на някои думи. Както и да е.

Не аз съм длъжна нещо да ти доказвам...

Изглежда не си разбрала, че никакви доказателства не се опитвам да ти представям, повторих вече няколко пъти, че сега никой не може да каже какво е било станало. Трябвало е да се сетиш, че ти трябват доказателства веднага след случката, а не сега да очакваш отнякъде "доказателства със силни аргументи" -

Вече писах какво предупреждават американските анестезиолози - който не е съгласен с тяхното мнение за възможните странични ефекти на упойващите медикаменти няма нужда да се хаби излишно да пише тук, но добра идея е да им се изпрати писмо за това колко много тези анестезиолози не са прави (стилът на изразяване тук-там във форума обаче няма да свърши работа). Та нали всеки има право на мнение.
Скъпа :MareChiiaaro, наистина няма повече какво да кажа по въпроса... може би наистина имаме проблем с комуникацията, но реших че се опитваш да ме убедиш че това което се случи е просто халюцинация ... явно нещо не съм разбрала.... И не е нужно да си саркастична по въпроса за мнението на американските анестезиолози... уважавам изследванията им, но това не значи че точно това се е случило и с мен... Не търся доказателства , още по-малко пък от теб(ако смятах че някой може да ми даде такива още тогава щях да потърся прокуратурата)
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #934  
Стар 17th April 2008, 10:21
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

MareChiiaaro, благодаря ти за предложението за психолога, но тактично ще ти откажа , защото отдавна съм минала през много такива... Травмата съм преживяла отдавна ,благодаря ти за загрижеността. Поводът по който разказах тази история е да се опитам да предпазя и други момичета от това.... както и да е.... Момичета имайте едно на ум ,че може да получите подобна халюцинация при д-р Христов... и не се шашкайте.... това е нещо нормално според американската асоциация на анестезиолозите!!! Успех!!!
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #935  
Стар 17th April 2008, 13:16
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране Пострадали при пластични операции

Ей, щастлива съм! Най-накрая!
Мина операцията в петък. Утре ще ходя при др.Н. Георгиев да ми сваля конците.
Имам за споделяне още :P ...но не сега.
Отговори с цитат
  #936  
Стар 17th April 2008, 13:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране Re: Пострадали при пластични операции

Цитирай:
Първоначално написано от severinna
Ей, щастлива съм! Най-накрая!
Мина операцията в петък. Утре ще ходя при др.Н. Георгиев да ми сваля конците.
Имам за споделяне още :P ...но не сега.
И защо пишеш в темата за пострадали?
Отговори с цитат
  #937  
Стар 17th April 2008, 22:12
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

да и аз се запитах същото....честито и много радост все пак ,но според мен е по-добре да пишеш в друга тема...
Отговори с цитат
  #938  
Стар 17th April 2008, 23:53
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

сигурно е объркало темата, момичето! да си ги носи със здраве новите придобивки!
Отговори с цитат
  #939  
Стар 18th April 2008, 00:06
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
Мили момичета... мисля ,че вече ви е достатъчно ясно защо не съм подала оплакване и не съм казала на никой. Това извинение с упойката ми е ясно (по-добре вече когато завърших психологя)
Даяманти, забравих, че каза, че си завършила психология, тогава предполагам си наясно. Просто другото, което сподели е далеч по-фрапиращо и това отначало остана на заден план. Ще си позволя да те цитирам още веднъж, с най-хубавото, което научих от теб :

"Не трудното, а лесното погубва,
човешкото, в човешката душа,
и тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща . . "


Отговори с цитат
  #940  
Стар 18th April 2008, 14:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

всъщност, чух достанеприятни и гнусни отзиви от въпросния д-р Хр., и на други пациентки е предлагал "да им излезне без пари" и е имало грубо покгазване на лекарската етика със сексуални предложения. Разликата с тези пациентки е, че те не са се подложили на операция при въпросния, били са само на консултация.

Горчивата истина е, че не виждам никакъв мотив господина да спре нито с набезите си, нито с операциите - щом няма кой да го принуди луд ли е да изпуска сам баницата...
А винаги ще има кой да му се върже - както и при сердев явно винаги има объркали се пациенти.. (то не че при прехвалените има гаранция!)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:05.