IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th November 2013, 21:35
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

На 100% ми се потвърдиха предположенията, направо трябваше да почнеш с тази история. Както и предполагах, той е доста нерешителен, бил е объркан, за пръв път се сблъсква с подобна ситуация и просто не е знаел как да реагира.

Ти от своя страна както предполагах, не си разкрила чувства си изцяло пред него, ти казваш - "не ме ли усеща как треперя в ръцете му", има погледи, страст, но всичко това е трябвало да го изкажеш с думи, да му кажеш че го обичаш и искаш да си с него. Ти просто не си се борила за него, а той пък е нямал смелост да прекъсне връзката си с неговата приятелка.

Още от първият ти пост беше ясно, че си лудо влюбена в него и той също е щастлив със теб. Тази история е добре да прочетат и мъже и жени, която да им напомни колко е важно да се премислят добре всичките си действия, когато човек решава да сключи брак той трябва да мисли и със сърцето си и да почувства дали това е човекът на неговият живот.

Наистина са по сложни раздялите със брак и деца, но всеки има право да е щастлив, аз знам доста такива случаи на раздели и със малки деца и тези раздели са били правилни и дори много често е добре и за самите деца и тези хора сега са намерили щастието на друго място.

Надявам се да споделиш как ще се развие случаят и какво решение ще вземе той, дано да е това което се надявам, защото от това което чета мисля, че няма да го понесеш ако не си с него !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th November 2013, 21:47
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Шоки, Пуф, прави сте...
Мога да напиша много, но не намирам сили...
И на мен ми стана много мъчно и тежко, дано нещата се оправят някакси, от сърце го пожелавам на момичето!

Последно редактирано от titi1 : 12th November 2013 на 21:49
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th November 2013, 22:06
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

***

Последно редактирано от unusual : 24th December 2013 на 21:07
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th November 2013, 22:27
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Шоки, изтрила си си коментара, но аз го видях. Понякога имам чувството, че жените в такива моменти са много по-склонни да рискуват и да променят живота си. Радвам се за теб. Не са много хората, които имат такава смелост и са готови да се борят за щастието си!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th November 2013, 22:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако е сигурно, че той няма да се раздели, тогава бих ти препоръчал да посетиш психолог някой добър, който може много да ти помогне в такъв тежък момент и да го преодолееш по лесно. Все още не се знае как ще реагира, изглежда да е от тези по смирените хора, който прощават лесно и мислят повече за другите, такива хора наистина по трудно биха се разделили. Каквото и да стане трябва да си силна, мога да ти гарантирам, че любовта не е само една на света и хич няма да е добре ако се затвориш в себе си и да страдаш по цял ден и да плачеш. Нека все пак видим как ще реагира той.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th November 2013, 23:13
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Историята ти unusual е достойна за роман , останах без думи и незнам
какво да кажа ... Мога само да те посъветвам да вървиш смело напред , знам колко е лесно на думи но опитай , има един такъв момент при нас хората, когато не можем да имаме дадено нещо то толкова по - силно го желаем...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th November 2013, 08:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Шоки, изтрила си си коментара, но аз го видях. Понякога имам чувството, че жените в такива моменти са много по-склонни да рискуват и да променят живота си. Радвам се за теб. Не са много хората, които имат такава смелост и са готови да се борят за щастието си!
Изтрих го без да искам. Досетих се да добавя още нещо и като го написах вместо да го публикувам го изтрих. Много съм тъпа.
Скъпа, Пуф ти е написал много верни неща в последния си пост. Ако нещата не се получат, трябва да продължиш напред. Ще преминеш през ада, така да се каже, ще ти бъде тежко, но времето наистина лекува, колкото и тъпо и клиширано да звучи.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th November 2013, 09:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Майко ... много сте изписали ... кога ли ще ви изчета? Почвам!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th November 2013, 10:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Прочетох ... наистина е като роман. Unusual, казваш, че е отговорен ... добре, ама ситуацията е друга ... жена му му изневерява, и то с най-добрия (в кавички освен) му приятел, а и не само с него ... това не е брак. Да, гаден е развода за детенцето, но така то няма да расте в лъжа и престореност. Как ще се закрепи този брак, при условие, че и от двете страни няма кой знае каква обич и привързаност. Да си стоиш и да търпиш цял живот ... нещо няма логика в такива действия ... кой е щастлив в такава ситуация?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th November 2013, 10:32
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

***

Последно редактирано от unusual : 24th December 2013 на 21:07
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изневяра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:14.