IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 22nd July 2006, 11:27
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Azumi изглеждаш много добре, нослето ти е оформено и издължено, предполагам, че като отока спадне ефеката ще е още по-добър. Важното е, че тази история е вече минало и ти се чувстваш удолетворена от сегашните резултати. Не знам какво си решила да правиш спрямо Динев, интересно ми е, така ли ще оставиш нещата или ще си търсиш правата
Отговори с цитат
  #62  
Стар 22nd July 2006, 11:33
oneandonly oneandonly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 22
По подразбиране

Потресен съм от Диневото творение! :1254: Обмислях вариант да се видя с него, но след това - НЕ!

Миличка, само не разбрах кой е хирургът, който е извършил втората операция. Очевидно се е справил много добре, а пък и 1000 лева е сраванително евтино, имайки предвид колко взима Н. Георгиев да речем.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 22nd July 2006, 11:59
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Цитирай:
Не знам какво си решила да правиш спрямо Динев, интересно ми е, така ли ще оставиш нещата или ще си търсиш правата
Смятам да го навестя ,заедно с упрвителя на клиниката. ,но след като спадне ,за да им демонстрирам професионализъм
Съдебната ни система е толкова добра ,че нямам нерви да се занимавам и да използвам връзките си ,за подобно нещо.Нали знаете един недоволен клиент е равен на ч0 загубени.Мисля ,че в случая ще са повече.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 22nd July 2006, 16:33
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Аууууу..... а аз имам насрочена операция при д-р Динев във Вита този четвъртък!!!!!!!
Аз също чух страхотни неща за него и затова се навих, пък и беше изключително мил и подробен по време на консултацията ми! Обаче като гледам снимките на Азуми от първата операция лошо ми става
Отговори с цитат
  #65  
Стар 22nd July 2006, 16:47
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

аз имах предвид точно това! тези от нас които ще се оперираме сега при него какво да си мислим и как да спим вечер?

Азуми, моля те дай снимки от преди операцията!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 22nd July 2006, 16:48
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Леле не мога да повярвам, че наистина Динев е направил това Azumi искрено съжалявам за целия ужас, който си преживяла. Аз бях в шок 7дни докато ми свалят гипса, тъй като не знаех какво ще видя в огледалото, след като ми го махнат и много ме беше страх, но ако трябваше да преживея това просто не знам как бих се справила. Ти наистина си много силна, сега нослето ти е направено много добре и ще става още по-хубаво
Отговори с цитат
  #67  
Стар 22nd July 2006, 16:50
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Момичета, не се шашкайте. Сигурно е вярно всичко, което е писала Азуми, но това не значи, че вие ще сте следващите несполучливи. Не ми се играе да търся, но в този форум за всеки хирург има и негативни изказвания , така че никой не може да каже какво ще ви се случи. Има доволни момичета от много оплюти хирурзи, има и недоволни от прехвалени такива. Десетки пъти сме писали, че никой хирург не е застрахован от несполучливи операции. Доверете се на инстинкта си и не се притеснявайте да питате хирурга си за всичко. Тези, на които им предстои операция нека се свържат отново и отново с лекаря си и да споделят всичките си притеснения. Не искам да заема половината форум за да ви копна цялата си кореспонденция с Динев преди и след операцията, но е 12 страници в abv.bg. Всъщност за този лекар ли говорим?:
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #68  
Стар 22nd July 2006, 17:56
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

да,за него.
"Не ми се играе да търся, но в този форум за всеки хирург има и негативни изказвания" -след като прочетох какво е станало с Азуми отново започнах да ровя из форума и в момента чета всички мнения за динев за не знам кой път и честно казано това на азуми е единственото лошо, за това се надявам и мисля че ние с Tsvetik ще останем доволни
Отговори с цитат
  #69  
Стар 22nd July 2006, 18:33
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Дано всичко мине добре и да сте доволни от резултата
Отговори с цитат
  #70  
Стар 22nd July 2006, 18:54
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

азуми , това с мастните възли може би не е прецедент , шом и при мен стоя така дълго време , докато не се нагрях на слънце в един гореш ден. Ултразвук му правеха преди това напичане и пак си стоя вирнат с един раб дълъг 1 см и то хоризонтална линия.чудя се откъде са ти взели хрушиял за да ти го поправят.Той се реже от ухо , кост или от преградата на носа ти.. Ами сега и на мене малко по месест ми е върха.Ама мен ме резнах за 15 мин. и ме зашиха и затова не е естествен.Скъсиха ми го , но не намалиха отстрани и самия връх.Кажи ми кой те оперира 2 път.Please
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:31.